menu_top
menu_bottom


Mõttespordi olümpiaad 2019/2020 õppeaastal

Loetud 43 kasutaja poolt

08:41 18.10.2019 Mõttespordi olümpiaad 2019/2020 õppeaastal
Meikop
Administraator

Postitusi: 2994
Tere,

Eesti Mõttespordi Liit korraldab taas mõttespordi online olümpiaadi koolidele.
Võistlus on tasuta ning toimub interneti vahendusel - õpilased saavad olümpiaadist osa võtta oma kooli arvutiklassist.

Eelmisel aastal osales võistlustel 1076 õpilast 70-st koolist.
Eelmisel aastal osalenud koolide nimekiri

Võisteldakse neljal alal: vene kabe, male, gomoku ehk viis ritta ja sudokude lahendamine. Õppeaasta jooksul toimub 4 etappi ning arvestus toimub kolmes erinevas vanusegrupis: algkool (1.-4. klass), põhikool (5.-9.klass) ning gümnaasium (10.-12. klass).
Võistluste eesmärgiks on mõttespordi alade populariseerimine koolinoorte seas.

Võistluste juhend

Korraldajad
Eesti Mõttespordi Liit, Eesti mõttespordi portaal Vint.ee, Eesti Kabeliit, Eesti Maleliit, Eesti Rendžuliit

Ajakava

04.11 - 07.11.2019 Treeningturniirid kõikidel aladel keskkonnas Vint.ee
08.11.2019 - Registreerumise tähtaeg koolidele
09.11 - 24.11.2019 Registreerib võistluse korraldaja õpilased süsteemis
25.11 - 28.11.2019 toimub võistluste I etapp
Esmaspäeval (25.11) toimuvad maleturniirid (Vint.ee keskkonnas toimub 3 turniiri - kõigile vanuseklassidele eraldi turniir)
Teisipäeval (26.11) toimuvad kabeturniirid
Kolmapäeval (27.11) toimuvad gomokuturniirid
Neljapäeval (28.11) toimuvad sudokuturniirid
13.01 - 16.01.2020 toimub võistluste II etapp (turniirid toimuvad sarnaselt I etapile)
10.02 - 13.02.2020 toimub võistluste III etapp
16.03 - 19.03.2020 toimub võistluste IV etapp

Algkooli turniirid algavad kell 13:00, põhikooli turniirid kell 13:30 ning gümnaasiumi turniirid kell 14:00.

Võistlusest osavõtt

On oluline, et iga kool määraks ühe isiku (direktor / huvijuht / õpetaja), kes oleks koolipoolseks kontaktiks võistluse korraldajale, kes juhendaks õpilasi turniirilt osavõtmise küsimustes ning kes füüsiliselt oleks kooli arvutiklassides kohal turniiride toimumise ajal.

Kõik koolid peavad teavitama soovist võistlusest osa võtta koos õpilaste nimekirjaga aadressil mottespordiliit@gmail.com kuupäevaks 08.11.2019

Iga õpilase kohta tuleb teada anda:
Õpilase ees- ja perenimi
Klass (et õpilane saaks osaleda õiges vanusegrupis)
Õpilase Vint.ee kasutajanimi

Autasustamine
Kõik alaliidud autasustavad kolme parimat õpilast kõigis vanusegruppides nimelise medali/meenega vastavalt:
Eesti Kabeliit - Kabe arvestuses
Eesti Maleliit - Male arvestuses
Eesti Rendžu Liit - Gomoku arvestuses
Eesti Mõttespordi Liit - Sudokute lahendamises ning koondarvastuses

Kõik küsimused ja ettepanekud on oodatud emailil mottespordiliit@gmail.com või siinsamas foorumis

Tervitades,
Marten Meikop
Eesti Mõttespordi Liit


Aktiivseid kasutajaid: 2394
Ürituste kalender
23.11.2019
Mõttemängude kolmevõistlus ja Mõttespordi viievõistluse Eesti MV
30.11.2019
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 3. etapp
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2444
2. tennispall 2216
3. rontsronts 2162
4. Lolllaps 1993
5. DanielHab 1423
Male TOP 5
1. mougli 2908
2. VMS 2875
3. Crapshoot 2799
4. rontsronts 2749
5. antsuonu 2722

Vene kabe TOP 5
1. Eljus 2914
2. Ruut 2607
3. rong 2555
4. kostja 2515
5. Banks 2483

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2863
3. tennispall 2405
4. olivervalk 2403
5. taifuun 2316

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3307
2. brigita 3106
3. AlQaholic 2875
4. poffic 2513
5. 2ez4rtz 2509