menu_top
menu_bottom


Mõttespordi olümpiaad 2019/2020 - Sudokute lahendamise tulemused

Loetud 29 kasutaja poolt

07:45 02.04.2020 Mõttespordi olümpiaad 2019/2020 - Sudokute lahendamise tulemused
Meikop
Vint.ee asutaja

Postitusi: 3114
Tere,

Sellel õppeaastal osales Mõttespordi olümpiaadi sudokute lahendamise turniiridel 437 õpilast 49-st koolist.
Seda on 54 õpilast rohkem kui eelmisel aastal!

Enim sudokute lahendajaid (43) oli Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumist.

Teeme kokkuvõtte tulemustest vanusegruppide lõikes:

Algkool.
Algkooli astmes osales võistlusel 188 õpilast 31-st koolist.
Võistluse võitis Kristjan Gontšarenko Lõpe Koolist.
Teise koha saavutas Kärt-Getter Rest Võru Kreutzwaldi Koolist ning kolmandaks tuli sama kooli õpilane Lisete Ilves.
Parimaks kooliks tuli Tallinna Nõmme Gümnaasium, keda esindas selles vanusegrupis 14 last.

Põhikool
Põhikooli astmes osales võistlusel 159 sudoku huvilist 28-st koolist.
Ühepunktilise võidu võttis Markus Ikla Tallinna Reaalkoolist.
Teise koha saavutas Gren Hõbemägi Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumist ning eelmise aasta kolmandat kohta kordas Tallinna Reaalkooli õpilane Karl-Ustav Kõlar.
Selles vanusegrupis võitis parima kooli tiili Tallinna Reaalkool, keda esindas põhikooli astmes 14 õpilast

Gümnaasium
Gümnaasiumi astmes võistles 51 õpilast 14-st koolist.
Kõik turniirid võitis Eesti üks parimaid sudokute lahendajaid (täiskasvanute klassis) Anna-Brigita Topkin Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumist. Teise koha saavutas Kristjan Hansen Nõo Reaalgümnaasiumist. Kolmanda koha saavutas Karolina Lillemets Läänemaa Ühisgümnaasiumist.
Parimaks kooliks tunnistati Nõo Reaalgümnaasium, keda esindas selles vanuseastmes 19 õpilast.

Õnnitleme võitjaid, täname kõiki osalemast ning kohtumiseni järgmisel õppeaastal!

NB! Nimelised medalid ja karikad toimetatakse parimatele niipea kui koolid taas avatakse!

Parimat,
Marten Meikop
Eesti Mõttespordi Liit



Aktiivseid kasutajaid: 2855
Ürituste kalender
21.05.2020
Rendžu-gomoku suveoote segasari
12.06.2020
Loogika GP 2020 6. voor
13.06.2020
Renju June Cup (Juuni karikas rendžus)
26.06.2020
Sudoku GP 2020 7. voor
02.07.2020
Kullo mõttemängude laager
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2433
2. PjotrB 1466
Male TOP 5
1. tennispall 2940
2. TheAnswer 2852
3. Pikk 2803
4. zissass 2737
5. antsuonu 2614

Vene kabe TOP 5
1. wild 2845
2. Ruut 2621
3. Paksmagu 2614
4. rong 2515
5. karambuli8 2486

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 3010
2. ants 2934
3. matu97 2925
4. kristok 2719
5. AlQaholic 2673

Sudoku TOP 5
1. AlQaholic 3213
2. brigita 3061
3. ElXouny 2400
4. antsuonu 2374
5. kraska 2327