menu_top
menu_bottom


Kooliõpilaste lahtine gomoku kevadsarja tulemused

Loetud 32 kasutaja poolt

13:39 12.05.2020 Kooliõpilaste lahtine gomoku kevadsarja tulemused
ants
Administraator

Postitusi: 353
Tere!

Panin eile foorumi "võistlused ja turniirid" alla esialgsed tulemused. Nüüd panen siia ka väheke kohendatud kujul. Kõigile nimeliselt väljatooduile on ka meene.
Auhindade jagamine on plaanis teha Huvikeskus Kullo juures laste mänguplatsi vastas 25.05. kell 17, koos ka Kullo sarjaturniiri - https://www.vint.ee/yrituse-detailid/?event=734 autasustamisega.
NB! Lausvihma korral toimub auhinnajagamine sees, Kullo valvelaua juures.
Kaugemate mängijatega, kes tulla ei saa, lepime eraldi kokku, kuidas meened kätte toimetada.

Algkool:
1. Eero Sven Tuvikene (Nõo Põhikool)
2. Tim Ilmar Tuvikene (Nõo Põhikool)
3. Mikk Kaarel Õim (Tartu Kesklinna Kool)
4. Reiko Koppel (Nõmme Põhikool)
5. Idaliisa Välli (Gaia kool)
6. Elsbet Steinberg (Tallinna Reaalkool)
Põhikool :
1. Rauno Lääne (Lilleküla Gümnaasium)
2. Oliver Valk (Kahtla Lasteaed-Põhikool)
3. Friida Treffner (VHK)
4. Raigo Rei (Kahtla Lasteaed-Põhikool)
5. Oskar Treffner (Tallinna Reaalkool )

6. Arlo Leon Tuvikene (Nõo Põhikool)

7. Kermo Koppel (Nõmme Põhikool)

8. Tormi Koppel (Kahtla Lasteaed-Põhikool)

9. Susanna Kamarik (32.KK)

10. Oskar Link (Kahtla Lasteaed-Põhikool)

11. Marta Link (Kahtla Lasteaed-Põhikool)

Gümnaasium:
1. Markus Hansson (Pärnu Koidula Gümnaasium)
2. Jaan Viirmann (Kehra Gümnaasium)
3. Vootele Mets (Saaremaa Ühisgümnaasium)
Koolide arvestus:
1. Kahtla Lasteaed-Põhikool 5370
2. Tallinna Reaalkool 2705
3. Nõo Põhikool 1960


Aktiivseid kasutajaid: 2854
Ürituste kalender
21.05.2020
Rendžu-gomoku suveoote segasari
12.06.2020
Loogika GP 2020 6. voor
13.06.2020
Renju June Cup (Juuni karikas rendžus)
26.06.2020
Sudoku GP 2020 7. voor
02.07.2020
Kullo mõttemängude laager
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2433
2. PjotrB 1466
Male TOP 5
1. tennispall 2940
2. TheAnswer 2852
3. Pikk 2803
4. zissass 2737
5. antsuonu 2614

Vene kabe TOP 5
1. wild 2845
2. Ruut 2621
3. Paksmagu 2614
4. rong 2515
5. karambuli8 2486

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 3010
2. ants 2934
3. matu97 2925
4. kristok 2719
5. AlQaholic 2673

Sudoku TOP 5
1. AlQaholic 3213
2. brigita 3061
3. ElXouny 2400
4. antsuonu 2374
5. kraska 2327