menu_top
menu_bottom


Eesti koolidevahelised online malevõistlused võitis Tallinna Tõnismäe Reaalkool

Loetud 135 kasutaja poolt

09:08 18.11.2011 Eesti koolidevahelised online malevõistlused võitis Tallinna Tõnismäe Reaalkool
Meikop
Vint.ee asutaja

Postitusi: 3076
Novembris 2011 toimusid esimesed Eesti koolidevahelised online meistrivõistlused males.

Võistlustele registreeris 21 kooli ning 105 õpilast.
Toimusid kaks poolfinaali, kus mõlemast pääses edasi finaali 5 parimat kooli.

I Poolfinaal toimus 10.11. Osales 11 kooli ja 50 õpilast (õpilaste arv sulgudes):
Hugo Treffneri Gümnaasium (13)
Kilingi-Nõmme Gümnaasium (3)
Lähte Ühisgümnaasium (5)
Lustivere Põhikool (2)
Muhu Põhikool(8)
Oru Kool (2)
Paikuse Põhikool (3)
Pärnu Vanalinna Põhikool(6)
Põlva Ühisgümnaasium (2)
Rakvere Gümnaasium (4)
Tallinna Prantsuse Lütseum (2)

I poolfinaali tulemused olid:
1) Hugo Treffneri Gümnaasium 125 punkti
2) Pärnu Vanalinna Põhikool 77 punkti
3) Kilingi-Nõmme Gümnaasium 62 punkti
4) Muhu põhikool 44 punkti
5) Lustivere Põhikool 43 punkti
6) Lähte Ühisgümnaasium 36 punkti
7) Tallinna Prantsuse Lütseum 28 punkti
8) Rakvere Gümnaasium 27 punkti
9) Paikuse Põhikool 22 punkti

Turniiritabelit on võimalik näha siin.

II Poolfinaal toimus 14.11. Osales 9 kooli ja 39 õpilast (õpilaste arv sulgudes):
Jõgeva Gümnaasium (5)
Kambja Põhikool (10)
Kohtla Põhikool (1)
Liivalaia Gümnaasium (4)
Osula Põhikool (5)
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool (4)
Tallinna Tõnismäe Reaalkool (4)
Tartu Descartes'i Lütseum (3)
Võhma Gümnaasium (3)

II Poolfinaali tulemused olid:
1) Jõgeva Gümnaasium: 115 punkti
2) Pärnu Kuninga Tänava Põhikool: 107 punkti
3) Kambja Põhikool: 83 punkti
4) Liivalaia Gümnaasium: 74 punkti
5) Tallinna Tõnismäe Reaalkool: 63 punkti
6) Tartu Descartes'i Lütseum: 40 punkti
7) Osula Põhikool: 26 punkti
8) Kohtla Põhikool: 17 punkti

Turniiritabelit on võimalik näha siin.

Finaal toimus 17.11. Osales 10 kooli ning 68 õpilast (õpilaste arv sulgudes):
Hugo Treffneri Gümnaasium (11)
Jõgeva Gümnaasium (5)
Kambja Põhikool (11)
Kilingi-Nõmme Gümnaasium (3)
Liivalaia Gümnaasium (4)
Lustivere Põhikool (2)
Muhu Põhikool (7)
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool (4)
Pärnu Vanalinna Põhikool (6)
Tallinna Tõnismäe Reaalkool (15)

Finaalis oli individuaalselt parim Moorits Mihkel Muru, kes esindas Hugo Treffneri Gümnaasiumit, koolide arvestuses olid tulemused:
1) Tallinna Tõnismäe Reaalkool: 130 punkti
2) Hugo Treffneri Gümnaasium: 91 punkti
3) Pärnu Kuninga Tänava Põhikool: 52 punkti
4) Pärnu Vanalinna Põhikool: 44 punkti
5) Kilingi-Nõmme Gümnaasium: 43 punkti
6) Liivalaia Gümnaasium: 33 punkti
7) Lustivere Põhikool: 30 punkti
8) Kambja Põhikool: 17 punkti
9) Jõgeva Gümnaasium: 16 punkti
10) Muhu Põhikool

Turniiritabelit on võimalik näha siin .

Poolfinaalide ja finaali tulemusi on võimalik näha siin.

Vint.ee meeskond ja korraldajad tänavad kõiki osalejaid!
15:30 18.11.2011 Hmm
kraska
Tavakasutaja

Postitusi: 93
Lühiülevaade turniirist: Turniiril oli kümmekond tugevat maletajat, kes ka päris elus turniiridel vahest mängivad, nad tulid suhteliselt tabeli etteotsa ka. Oleks tahnud veel osalejaid näha, aga küllap jääb see järgmiseks aastaks. Partiide poole pealt oli turniiril suhteliselt "hea" tase. Silma jäi partii, kus oli super hea kahing, mille järel tuli matistav rünnak, mäletan, et oda ja ratsu tegid põhitöö ära ning lõpuks pandi matt(täpselt ei mäleta, mis malend oli kuna vaatasin paarkümmend sekundit seda) - ei leia seda pardiid ka üles. Üldiselt sujus turniir suhteliselt hästi, kuni ühe väikse intsidendini: http://img585.imageshack.us/img585/503/555666.jpg
Tundus, et üks kasutaja läks ära ning ta koolikaaslane mängis ta asemel. Küllap seda järgmine aasta ei esine.
Lõpetuseks õnnitlen kõiki, kes viitsis koolis 5 tundi malet mängida ning suuremad õnnesoovid Murule ("Hydra") ning Tõnismäe reaalkoolile.
17:23 18.11.2011 Re: Eesti koolidevahelised online malevõistlused võitis Tallinna Tõnismäe Reaalkool
Meikop
Vint.ee asutaja

Postitusi: 3076
Paar täpsustust: Turniir kestis 3h ja RomanHolv sai selle mängu eest kirja kaotuse.


Aktiivseid kasutajaid: 3243
Ürituste kalender
04.04.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 8. etapp
10.04.2020
Loogika GP 2020 4. voor
18.04.2020
Kawamura karikas
24.04.2020
Sudoku GP 2020 5. voor
15.05.2020
Loogika GP 2020 5. voor
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2430
2. tennispall 2281
3. AlQaholic 2270
4. Frequency 2158
5. aids 2135
Male TOP 5
1. KAS 2954
2. hollinger 2860
3. hertsog 2803
4. sokrates 2794
5. antsuonu 2665

Vene kabe TOP 5
1. aleksej 2808
2. Ruut 2664
3. Ianton 2624
4. Susi 2574
5. matumartin14 2496

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2889
2. ants 2867
3. Rauno1003 2721
4. AlQaholic 2655
5. kristok 2462

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3222
2. brigita 3078
3. AlQaholic 3076
4. Osiris 2641
5. kraska 2463