menu_top
menu_bottom


Parimad mõttesportlased Eesti koolides 2012/2013 ja 2013/2014 õppeaastal

Loetud 119 kasutaja poolt

10:16 18.09.2014 Parimad mõttesportlased Eesti koolides 2012/2013 ja 2013/2014 õppeaastal
Meikop
Administraator

Postitusi: 2900
Tere,

Alanud on uus kooliaasta ning algamas on ka uus mõttespordi olümpiaadi hooaeg.
Sellel aastal annab Eesti Mõttespordi Liit esmakordselt välja ka auhinnad koondarvestuses - selgitamaks välja parimad mõttesportlased Eesti koolides.

Parima mõttesportlase tiitel antakse välja igas vanusegrupis eraldi. Arvestusse lähevad kõikide alade kõikide turniiride tulemused seega on õpilasel võimalik koguda õppeaasta jooksul 4 * 4 * 100 = 1600 punkti.

Tuues koondarvestuse vaate portaali Vint.ee, selgusid ka parimad mõttesportlased eelmisel kahel õppeaastal!
Koondtabelit on võimalik vaadata mõttespordi olümpiaadi lehel.
Toome välja kolm parimat igas vanusegrupis:

2012/2013 õppeaasta (Punktisüsteem erines praegusest*)

Algkool
1) Mark Basarab Peetri Lasteaed-Põhikool 424 punkti
2) Carmel Helena Hallimäe Peetri Lasteaed-Põhikool 378 punkti
3) Lissel Marie Tammela Peetri Lasteaed-Põhikool 276 punkti

Põhikool
1) Martin Hõbemägi Tallinna Lilleküla Gümnaasium 400 punkti
2) Argo Lillemaa Tallinna Lilleküla Gümnaasium 340 punkti
3) Eke Tominga Surju Põhikool 287 punkti

Gümnaasium
1) Kalle Klaos Nõo Reaalgümnaasium 419 punkti
2) Mart Pae Nõo Reaalgümnaasium 391 punkti
3) Robi Pütsepp Tallinna Lilleküla Gümnaasium 381 punkti

2013/2014 õppeaasta

Algkool
1) Ardi Raag Tallinna Reaalkool 1349 punkti
2) Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool 1287 punkti
3) Siim Tiivel Tallinna 32. Keskkool 1136 punkti

Põhikool
1) Georg-Romet Topkin Tallinna Südalinna Kool 1246 punkti
2) Tristan Vann Kahtla Lasteaed-Põhikool 1244 punkti
3) Martin Hõbemägi Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1239 punkti

Gümnaasium
1) Mart Pae Nõo Reaalgümnaasium 1347 punkti
2) Argo Lillemaa Tallinna Järveotsa Gümnaasium 1272 punkti
3) Kalle Klaos Nõo Reaalgümnaasium 1067 punkti

Parimat,
Marten Meikop
Eesti Mõttespordi Liit


Aktiivseid kasutajaid: 2572
Ürituste kalender
02.02.2019
Rendžu maailmameistrivõistluste Eesti valikturniiri 3. etapp
01.03.2019
Sudoku GP 2019 3. voor
09.03.2019
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
15.03.2019
Loogika GP 3.voor
16.03.2019
Rahvusvahelised koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2371
2. brenetikas 2244
3. rakett69 2204
4. tennispall 2111
5. Albert007 2065
Male TOP 5
1. tellis53 2940
2. lodu 2780
3. vutimees 2764
4. Tooresvana 2739
5. sokrates 2716

Vene kabe TOP 5
1. Karambuli9 2777
2. Ruut 2628
3. matumartin14 2592
4. hulkur 2530
5. maiden 2513

Gomoku TOP 5
1. ants 2881
2. brenetikas 2871
3. ikla 2783
4. Est 2622
5. georgr 2557

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3247
2. AlQaholic 3097
3. brigita 3097
4. Est 2608
5. Kubix 2449