menu_top
menu_bottom


Eesti meistriteks mõttespordi mitmevõistluses paarismängus tulid Tiit Vunk ja Marten Meikop

Loetud 67 kasutaja poolt

18:27 07.09.2015 Eesti meistriteks mõttespordi mitmevõistluses paarismängus tulid Tiit Vunk ja Marten Meikop
Meikop
Administraator

Postitusi: 2900
Nädalavahetusel toimusid Tallinnas huviklubis Kullo Eesti meistrivõistlused mõttespordi viievõistluses ning noorte karikavõistlused paaridele.

Võisteldi Sudokude lahendamises, males, bridžis, gomokus ning vene kabes.

Kahepäevasel võistlusel osales erinevatel aladel kokku 23 paari ehk 46 võistlejat.

Meistritiitel anti välja viie ala koondarvestuses. Seekord käis võitlus esikohale viimase ala viimase partiini.
Kuna kaks esimest paari kogusid viie ala kokkuvõtteks sama palju kohapunkte, selgitati võitja välja erinevatel aladel saavutatud medalikohtasid loendades. Pingelises heitluses väljusid võitjatena portaali vint.ee asutajad Marten Meikop ja Tiit Vunk!

Üldarvestuses:
I Marten Meikop - Tiit Vunk (140p)
II Marek Kolk - Ants Soosõrv (140p)
III Villem Mesila - Ain Salula (130p)
4. Kalev Pagar - Ervins Veitsurs (127p)

Noorte seas:
I Martin Hõbemägi - Kuno Kolk (123p) [5.]
II Mirjam Iher - Rasmus Maide (104p) [6.]
III Mai Narva - Mart Narva (101p) [7.]

Üksikalade võitjad:
Sudoku: Marten Meikop - Tiit Vunk
Male: Ann Narva - Regina Narva
Bridž: Mirjam Iher - Rasmus Maide
Gomoku: Marek Kolk - Ants Soosõrv
Kabe: Kalev Pagar - Ervins Veitsurs

Üksikalade võitjad noorte seas:
Sudoku: Martin Hõbemägi - Kuno Kolk
Male: Mai Narva - Mart Narva
Bridž: Mirjam Iher - Rasmus Maide
Gomoku: Martin Hõbemägi - Kuno Kolk
Kabe: Martin Hõbemägi - Kuno Kolk

Naispaaride arvestuses võidsid Kertu Luht ja Kaari Vainonen.

Koondtabel | Sudoku | Male | Bridž | Gomoku | Kabe

Sudokuturniiri viis läbi Jaanus Laidna, bridži organiseeris Vambola Kase.

Suur tänu ka peakorraldajale Ants Soosõrvule, kes viievõistluse traditsiooni taaselustas ning suurepärase võistluse organiseeris!


Aktiivseid kasutajaid: 2573
Ürituste kalender
02.02.2019
Rendžu maailmameistrivõistluste Eesti valikturniiri 3. etapp
23.02.2019
Lines Of Actioni GP I etapp
01.03.2019
Sudoku GP 2019 3. voor
09.03.2019
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
15.03.2019
Loogika GP 3.voor
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2354
2. brenetikas 2248
3. rakett69 2209
4. tennispall 2113
5. Albert007 2068
Male TOP 5
1. tellis53 2929
2. lodu 2780
3. Tooresvana 2768
4. vutimees 2764
5. sokrates 2716

Vene kabe TOP 5
1. Karambuli9 2777
2. Ruut 2628
3. matumartin14 2564
4. hulkur 2513
5. piraaja 2504

Gomoku TOP 5
1. ants 2881
2. brenetikas 2871
3. ikla 2783
4. Est 2622
5. georgr 2557

Sudoku TOP 5
1. AlQaholic 3187
2. brigita 3041
3. Est 2608
4. rakett69 2423
5. Verner 2421