menu_top
menu_bottom


Eesti meistriteks mõttespordi mitmevõistluses paarismängus tulid Tiit Vunk ja Marten Meikop

Loetud 69 kasutaja poolt

18:27 07.09.2015 Eesti meistriteks mõttespordi mitmevõistluses paarismängus tulid Tiit Vunk ja Marten Meikop
Meikop
Administraator

Postitusi: 2981
Nädalavahetusel toimusid Tallinnas huviklubis Kullo Eesti meistrivõistlused mõttespordi viievõistluses ning noorte karikavõistlused paaridele.

Võisteldi Sudokude lahendamises, males, bridžis, gomokus ning vene kabes.

Kahepäevasel võistlusel osales erinevatel aladel kokku 23 paari ehk 46 võistlejat.

Meistritiitel anti välja viie ala koondarvestuses. Seekord käis võitlus esikohale viimase ala viimase partiini.
Kuna kaks esimest paari kogusid viie ala kokkuvõtteks sama palju kohapunkte, selgitati võitja välja erinevatel aladel saavutatud medalikohtasid loendades. Pingelises heitluses väljusid võitjatena portaali vint.ee asutajad Marten Meikop ja Tiit Vunk!

Üldarvestuses:
I Marten Meikop - Tiit Vunk (140p)
II Marek Kolk - Ants Soosõrv (140p)
III Villem Mesila - Ain Salula (130p)
4. Kalev Pagar - Ervins Veitsurs (127p)

Noorte seas:
I Martin Hõbemägi - Kuno Kolk (123p) [5.]
II Mirjam Iher - Rasmus Maide (104p) [6.]
III Mai Narva - Mart Narva (101p) [7.]

Üksikalade võitjad:
Sudoku: Marten Meikop - Tiit Vunk
Male: Ann Narva - Regina Narva
Bridž: Mirjam Iher - Rasmus Maide
Gomoku: Marek Kolk - Ants Soosõrv
Kabe: Kalev Pagar - Ervins Veitsurs

Üksikalade võitjad noorte seas:
Sudoku: Martin Hõbemägi - Kuno Kolk
Male: Mai Narva - Mart Narva
Bridž: Mirjam Iher - Rasmus Maide
Gomoku: Martin Hõbemägi - Kuno Kolk
Kabe: Martin Hõbemägi - Kuno Kolk

Naispaaride arvestuses võidsid Kertu Luht ja Kaari Vainonen.

Koondtabel | Sudoku | Male | Bridž | Gomoku | Kabe

Sudokuturniiri viis läbi Jaanus Laidna, bridži organiseeris Vambola Kase.

Suur tänu ka peakorraldajale Ants Soosõrvule, kes viievõistluse traditsiooni taaselustas ning suurepärase võistluse organiseeris!


Aktiivseid kasutajaid: 1157
Ürituste kalender
18.08.2019
Pentamind maailmameistrivõistlused
21.09.2019
Lines Of Actioni turniirisarja VII etapp
18.10.2019
Karepa sügislaager (EMV rendžus ja gomokus)
02.11.2019
Lines Of Actioni turniirisarja finaal
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2487
2. N0l1fer 1471
3. Rambo96 1324
Male TOP 5
1. tellis53 3114
2. hollinger 2917
3. KAS 2820
4. meemager 2669
5. Tooresvana 2664

Vene kabe TOP 5
1. Karambuli9 2773
2. Susi 2625
3. Ianton 2522
4. Ruut 2517
5. antsuonu 2494

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2905
2. Maasikas999 2410
3. piimahabe 2324
4. Tooresvana 2180
5. antsuonu 2138

Sudoku TOP 5
1. brigita 3117
2. AlQaholic 2942
3. Kubix 2498
4. 2ez4rtz 2453
5. Rambo96 2313