Lõppes 2. kooliõpilaste gomokuturniiri 1. võistluspäev.
Osalejaid oli seegi aasta rohkesti, kokku 119.
Esimesel päeval mängiti eelvoore, mis määrasid asetused olümpiasüsteemis finaaliks.
Eelvoorude tulemused
1.-3. klassi poiste seas osales ka külalisvõistleja Arseni (arsenich) Venemaalt, kes mängis teistega Vint.ee vahendusel. Poisil õnnestus oma alagrupp ka võita.
Peeti mitteametlikku koolide arvestust.
Tunnustati nelja parimat:
I koht Lilleküla Gümnaasium
II koht Gustav Adolfi Gümnaasium
III koht Kivimäe Põhikool
IV koht Kuristiku Gümnaasium
Täpsemaid detaile näeb siit.
---------------
Ants ja Ain
Suur kooliõpilaste gomokuturniir
Läst av 133 användare
Teisel võistluspäeval mängiti olümpiasüsteemis finaale.
Esikolmikud vanusegruppide kaupa:
1.-3. klassi tüdrukud:
I koht Kettreen Vinkel, Kivimäe Põhikool
II koht Margaret Oll, Gustav Adolfi Gümnaasium
III koht Kätlin Hõbemägi, Lilleküla Gümnaasium
1.-3. klassi poisid:
I koht Mark Heidmets, Gustav Adolfi Gümnaasium
II koht Mart Narva, Gustav Adolfi Gümnaasium
III koht Arseni Pestov, külalisvõistleja Venemaalt
4.-6. klassi tüdrukud:
I koht Liise Marie Reinik, Kivimäe Põhikool
II koht Elina Pozderova, Paldiski Gümnaasium
III koht Vanessa Helemets, Lilleküla Gümnaasium
4.-6. klassi poisid:
I koht Erko Olumets, Tallinna Reaalkool
II koht Kuno Kolk, Tallinna Prantsuse Lütseum
III koht Kaarel Rumberg, Kivimäe Põhikool
7.-12. klassi neiud:
I koht Maria Olmann, Kuristiku Gümnaasium
II koht Darja Rattik, Kuristiku Gümnaasium
III koht Aire-Mai Gratskov, Lilleküla Gümnaasium
7.-12. klassi noormehed
I koht Martin Hõbemägi, Lilleküla Gümnaasium
II koht Villem Mesila, Lilleküla Gümnaasium
III koht Paul Kolk, Kuressaare Gümnaasium
Tabelid olümpiasüsteemis:
1.-3. klassi tüdrukud
1.-3. klassi poisid
4.-6. klassi tüdrukud
4.-6. klassi poisid
7.-12. klassi neiud
7.-12. klassi noormehed
Kõrgemad kohad
Lohutusringid
Esikolmikud vanusegruppide kaupa:
1.-3. klassi tüdrukud:
I koht Kettreen Vinkel, Kivimäe Põhikool
II koht Margaret Oll, Gustav Adolfi Gümnaasium
III koht Kätlin Hõbemägi, Lilleküla Gümnaasium
1.-3. klassi poisid:
I koht Mark Heidmets, Gustav Adolfi Gümnaasium
II koht Mart Narva, Gustav Adolfi Gümnaasium
III koht Arseni Pestov, külalisvõistleja Venemaalt
4.-6. klassi tüdrukud:
I koht Liise Marie Reinik, Kivimäe Põhikool
II koht Elina Pozderova, Paldiski Gümnaasium
III koht Vanessa Helemets, Lilleküla Gümnaasium
4.-6. klassi poisid:
I koht Erko Olumets, Tallinna Reaalkool
II koht Kuno Kolk, Tallinna Prantsuse Lütseum
III koht Kaarel Rumberg, Kivimäe Põhikool
7.-12. klassi neiud:
I koht Maria Olmann, Kuristiku Gümnaasium
II koht Darja Rattik, Kuristiku Gümnaasium
III koht Aire-Mai Gratskov, Lilleküla Gümnaasium
7.-12. klassi noormehed
I koht Martin Hõbemägi, Lilleküla Gümnaasium
II koht Villem Mesila, Lilleküla Gümnaasium
III koht Paul Kolk, Kuressaare Gümnaasium
Tabelid olümpiasüsteemis:
1.-3. klassi tüdrukud
1.-3. klassi poisid
4.-6. klassi tüdrukud
4.-6. klassi poisid
7.-12. klassi neiud
7.-12. klassi noormehed
Kõrgemad kohad
Lohutusringid
Suur tänu Ainile, kes tuli teist aastat järjest appi ning tegi ära hiiglasliku töö tabelitega!
Kas kuskil 'oli' on info selle turniiri kohta, tahaks lugeda et j2rgmine kord osaleda. Tänud.
Info paneme paar kuud ette vinti üles.
Info on ürituste kalendris üleval, ootan registreerimisi :)