menu_top
menu_bottom


Turniiride otsing

Mängu tüüp:
Turniiri tüüp:
Ajavahemik Vali kalendrist  -  Vali kalendrist
Korraldaja:
Võitja:
Osaleja:
Osalustasud:
 

Tulemusi: 19
Mängu nimi Kommentaar Korraldaja Võitja Algusaeg Kestus Osalustasu Osavõtjate arv Turniiritabel
 Male Suured ässad 3 RainerRaud rakett69 04.04.2020 18:00 2h 08min - 11 vaata
 Male Suured ässad 2 RainerRaud rakett69 31.03.2020 18:00 2h 10min - 11 vaata
 Male Mõttespordi
olümpiaadi IV etapp
- põhikool (5. - 9.
klass)
Meikop rontsronts 16.03.2020 13:30 2h 47min - 135 vaata
 Male Mõttespordi
olümpiaadi III
etapp - põhikool
(5. - 9. klass)
Meikop tormikull 10.02.2020 13:30 2h 44min - 159 vaata
 Male Mõttespordi
olümpiaadi II etapp
- põhikool (5. - 9.
klass)
Meikop rontsronts 13.01.2020 13:30 2h 50min - 191 vaata
 Male Mõttespordi
olümpiaadi I etapp
- põhikool (5. - 9.
klass)
Meikop emil12345 25.11.2019 13:30 2h 55min - 236 vaata
 Male Male turniirisari
2019.
Reitingumuutuseta
turniir!
Vint.ee AhvKongost 05.11.2019 20:00 1h 41min - 33 vaata
 Male Mõttespordi
olümpiaadi IV etapp
- põhikool (5. - 9.
klass)
Meikop zissass 11.03.2019 13:30 2h 52min - 148 vaata
 Male Mõttespordi
olümpiaadi III
etapp - põhikool
(5. - 9. klass)
Meikop Herts005 11.02.2019 13:30 2h 48min - 152 vaata
 Male Mõttespordi
olümpiaadi II etapp
- põhikool (5. - 9.
klass)
Meikop Albert007 14.01.2019 13:30 2h 50min - 178 vaata
 Male Mõttespordi
olümpiaadi I etapp
- põhikool (5. - 9.
klass)
Meikop zissass 26.11.2018 13:30 2h 47min - 181 vaata
 Male Mõttespordi
olümpiaadi IV etapp
- põhikool (5. - 9.
klass)
Meikop pataljon 19.03.2018 13:30 2h 40min - 127 vaata
 Male Mõttespordi
olümpiaadi III
etapp - põhikool
(5. - 9. klass)
Meikop pataljon 12.02.2018 13:30 2h 50min - 122 vaata
 Male Mõttespordi
olümpiaadi II etapp
- põhikool (5. - 9.
klass)
Meikop Grete55 15.01.2018 13:30 2h 52min - 144 vaata
 Male Mõttespordi
olümpiaadi I etapp
- põhikool (5. - 9.
klass)
Meikop pataljon 20.11.2017 13:30 2h 44min - 147 vaata
 Male Mõttespordi
olümpiaadi IV etapp
- põhikool (5. - 9.
klass)
Meikop Grete55 03.04.2017 13:30 2h 44min - 113 vaata
 Male Mõttespordi
olümpiaadi III
etapp - põhikool
(5. - 9. klass)
Meikop greeta 13.02.2017 13:30 2h 42min - 136 vaata
 Male Mõttespordi
olümpiaadi II etapp
- põhikool (5. - 9.
klass)
Meikop Margareth 16.01.2017 13:30 2h 50min - 149 vaata
 Male Mõttespordi
olümpiaadi I etapp
- põhikool (5. - 9.
klass)
Meikop zissass 28.11.2016 13:30 2h 44min - 134 vaata