menu_top
menu_bottom


Turniiritabel

Korraldaja Meikop
Mängu liik Male (Suletud turniir)
Toimumise aeg: 13.01.2020 14:00 - 13.01.2020 16:37
Ajakontroll 10 min + 2 sek
Turniiri kirjeldus Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass)
Lae alla turniiri mängude PGN
Koht Nimi 1 2 3 4 5 6 7 Punkte Median-Buchholz
1. Grete Olde 32:2 3:2 12:2 8:2 2:1 DNS:2 10:2 13 60
2. Markus Hansson 20:2 39:2 10:2 9:2 1:1 8:1 DNS:2 12 55
3. Magnus Vaiksaar 25:2 1:0 26:2 17:2 24:2 9:2 8:2 12 51
4. Marc Joosep Tähiste 42:2 DNS:2 7:2 31:2 8:0 12:2 15:2 12 50
5. Shrek Tankler 28:2 24:0 13:2 DNS:2 18:2 14:2 7:1 11 50
6. Miko Pärn 37:1 38:2 11:2 10:1 DNS:2 7:0 23:2 10 49
7. Kirill  Kosõhh 19:1 37:2 4:0 23:2 32:2 6:2 5:1 10 46
8. Andres Sui 27:2 31:2 DNS:2 1:0 4:2 2:1 3:0 9 61
9. Paul Antsaar 41:2 11:1 24:2 2:0 15:2 3:0 19:2 9 54
10. Ekke Valge 43:2 21:2 2:0 6:1 16:2 11:2 1:0 9 53
11. Torm Vatsfeld 23:2 9:1 6:0 19:2 33:2 10:0 20:2 9 47
12. Hendrik Kuhi 34:2 13:2 1:0 15:0 25:2 4:0 28:2 8 49
13. Lauri Trumann 14:2 12:0 5:0 22:0 27:2 29:2 16:2 8 44
14. Raiko Valo 13:0 25:0 30:2 26:2 21:2 5:0 24:2 8 42
15. Markus Rene Hakkaja - 19:2 20:2 12:2 9:0 24:2 4:0 8 41
16. Karolina Lillemets DNS:2 42:2 33:1 39:2 10:0 28:1 13:0 8 41
17. Karlis Saarna - 41:2 27:2 3:0 31:2 19:0 26:2 8 36
18. Demjan Kuksov - 22:2 21:0 27:2 5:0 25:2 31:2 8 35
19. Rauno Valo 7:1 15:0 35:2 11:0 36:2 17:2 9:0 7 49
20. Martin Purre 2:0 34:2 15:0 38:1 22:2 33:2 11:0 7 46
21. Raigo Lorius 26:2 10:0 18:2 24:0 14:0 22:1 34:2 7 44
22. Joonas Tiitson - 18:0 41:2 13:2 20:0 21:1 33:2 7 35
23. Voldemar Kirss 11:0 29:2 39:1 7:0 38:2 32:2 6:0 7 42
24. Jakob Evestus 40:2 5:2 9:0 21:2 3:0 15:0 14:0 6 53
25. Uku Pärtel Rand 3:0 14:2 31:0 29:2 12:0 18:0 35:2 6 47
26. Kristjan Hansen 21:0 43:2 3:0 14:0 34:2 30:2 17:0 6 46
27. Markus Jõgi 8:0 30:2 17:0 18:0 13:0 40:2 38:2 6 43
28. Raimond Hargats 5:0 36:1 37:2 33:0 39:2 16:1 12:0 6 37
29. Silver Kukk - 23:0 40:2 25:0 41:2 13:0 37:2 6 28
30. Sergio-Silver Kreegimaa - 27:0 14:0 43:2 40:2 26:0 42:2 6 25
31. Raiko Marrandi 36:2 8:0 25:2 4:0 17:0 35:1 18:0 5 46
32. Ilja Krjukov 1:0 35:1 38:2 36:2 7:0 23:0 - 5 38
33. Markos Laasik - 40:2 16:1 28:2 11:0 20:0 22:0 5 35
34. Kennar Kahju 12:0 20:0 42:2 37:1 26:0 39:2 21:0 5 35
35. Henry Noah Mägi 39:0 32:1 19:0 41:1 37:2 31:1 25:0 5 30
36. Jaan Viirmann 31:0 28:1 43:2 32:0 19:0 38:1 40:1 5 30
37. Henry Kaljulaid 6:1 7:0 28:0 34:1 35:0 42:2 29:0 4 40
38. Sigmar Seermann 0:2 6:0 32:0 20:1 23:0 36:1 27:0 4 33
39. Jaak Looring 35:2 2:0 23:1 16:0 28:0 34:0 - 3 36
40. Vootele Mets 24:0 33:0 29:0 42:2 30:0 27:0 36:1 3 34
41. Arti Raudvassar 9:0 17:0 22:0 35:1 29:0 0:2 - 3 30
42. Henry Rosin 4:0 16:0 34:0 40:0 0:2 37:0 30:0 2 31
43. Hendrik Astra 10:0 26:0 36:0 30:0 - - - 0 21
DNS Johanna Keerd 16:0 4:0 8:0 5:0 6:0 1:0 2:0 0 0