menu_top
menu_bottom


Turniiritabel

Korraldaja Meikop
Mängu liik Gomoku (Suletud turniir)
Toimumise aeg: 08.04.2015 13:30 - 08.04.2015 15:47
Ajakontroll 5 min + 2 sek
Turniiri kirjeldus Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5.-9. klass)
Koht Nimi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Punkte Progress
1. Kuno Kolk 91:2 50:2 14:2 8:2 5:2 11:2 13:2 4:2 3:2 2:0 9:2 20 128
2. Georg-Romet Topkin - 97:2 78:2 50:2 31:2 65:2 6:2 10:2 11:2 1:2 4:2 20 110
3. Mark Heidmets 73:2 35:0 41:2 24:2 8:2 16:2 12:2 11:2 1:0 5:2 13:2 18 106
4. Erko Olumets 23:2 69:2 13:0 65:2 27:2 19:2 5:2 1:0 15:2 7:2 2:0 16 104
5. Tristan Vann 85:2 19:2 15:2 7:2 1:0 10:2 4:0 14:2 8:2 3:0 18:2 16 104
6. Tuuli Tiivel 72:2 48:2 12:0 22:2 51:2 18:2 2:0 21:2 9:0 29:2 14:2 16 98
7. Hanna-Kai Reimand 58:2 30:2 35:2 5:0 19:0 22:2 27:2 20:2 12:2 4:0 23:2 16 98
8. Sofia Prints 61:2 36:2 40:2 1:0 3:0 37:2 69:2 48:2 5:0 30:2 12:2 16 96
9. Kris Holtsman 39:2 12:0 42:2 33:0 41:2 46:2 17:2 25:2 6:2 10:2 1:0 16 94
10. Markus Hansson 54:2 22:2 65:1 26:2 12:2 5:0 16:2 2:0 45:2 9:0 20:2 15 99
11. Mai Narva 57:2 37:2 32:2 16:2 13:2 1:0 25:2 3:0 2:0 14:0 26:2 14 102
12. Lissel Marie Tammela 28:2 9:2 6:2 45:2 10:0 15:2 3:0 29:2 7:0 17:2 8:0 14 100
13. Uku Pärtel Rand 93:2 49:2 4:2 25:2 11:0 14:2 1:0 15:0 27:2 19:2 3:0 14 98
14. Carmen Jõgimaa 53:2 20:2 1:0 36:2 33:2 13:0 34:2 5:0 49:2 11:2 6:0 14 92
15. Hugo Prints 62:2 38:2 5:0 48:2 34:2 12:0 33:2 13:2 4:0 20:0 35:2 14 92
16. Siim Tiivel 81:2 56:2 17:2 11:0 69:2 3:0 10:0 26:2 30:0 49:2 33:2 14 88
17. Kaarel Vesilind 47:2 46:2 16:0 49:2 29:2 25:0 9:0 38:2 34:2 12:0 36:2 14 88
18. Aleksei Garanin 78:2 31:0 55:2 42:2 32:2 6:0 30:0 46:2 39:2 25:2 5:0 14 88
19. Henry Noah Mägi 87:2 5:0 85:2 43:2 7:2 4:0 48:0 24:2 36:2 13:0 37:2 14 86
20. Sandra Velling 75:2 14:0 43:0 87:2 77:2 51:2 65:2 7:0 31:2 15:2 10:0 14 84
21. Karl Henry Teär 74:2 42:0 91:2 34:0 57:2 39:2 31:2 6:0 23:0 38:2 41:2 14 82
22. Roomet Libe 82:2 10:0 58:2 6:0 53:2 7:0 41:0 59:2 61:2 48:2 29:2 14 74
23. Denis Petrov 4:0 28:2 69:0 61:0 92:2 42:2 43:2 37:2 21:2 45:2 7:0 14 74
24. Martin Kalvet 63:2 65:0 82:2 3:0 70:0 86:2 59:2 19:0 76:2 34:2 30:2 14 74
25. Otto Prints 52:2 44:2 31:2 13:0 35:2 17:2 11:0 9:0 48:2 18:0 27:1 13 93
26. Mark Basarab 59:2 33:2 45:1 10:0 40:0 67:2 51:2 16:0 65:2 31:2 11:0 13 83
27. Janeli Kirsi 79:2 45:0 86:2 68:2 4:0 49:2 7:0 41:2 13:0 50:2 25:1 13 81
28. Helgor Rohukots 12:0 23:0 60:2 58:0 94:2 55:0 78:2 68:2 46:1 65:2 47:2 13 59
29. Ats Marek Tender - 76:2 63:2 37:2 17:0 68:2 32:2 12:0 53:2 6:0 22:0 12 82
30. Agnes Mikson 67:2 7:0 71:2 31:0 55:2 40:2 18:2 45:0 16:2 8:0 24:0 12 82
31. Anna-Brigita Topkin 70:2 18:2 25:0 30:2 2:0 56:2 21:0 50:2 20:0 26:0 52:2 12 80
32. Kristina Mumm 71:2 51:2 11:0 56:2 18:0 36:2 29:0 49:0 42:2 37:0 53:2 12 78
33. Andrus Möller 90:2 26:0 87:2 9:2 14:0 52:2 15:0 53:0 55:2 39:2 16:0 12 78
34. Sander Laos 96:2 40:0 95:2 21:2 15:0 43:2 14:0 55:2 17:0 24:0 54:2 12 78
35. Ants Luup 94:2 3:2 7:0 38:2 25:0 48:0 45:0 76:2 44:2 52:2 15:0 12 76
36. Mark-Robert Rosenbladt 84:2 8:0 72:2 14:0 58:2 32:0 54:2 60:2 19:0 53:2 17:0 12 76
37. Hinnar Vilkre 66:2 11:0 39:2 29:0 54:2 8:0 44:2 23:0 58:2 32:2 19:0 12 74
38. Markus Veia 68:2 15:0 74:2 35:0 61:2 69:0 71:2 17:0 57:2 21:0 55:2 12 72
39. Marit Rohulaid 9:0 77:2 37:0 73:2 50:2 21:0 40:2 69:2 18:0 33:0 57:2 12 70
40. Andreas Tähnas 55:2 34:2 8:0 51:0 26:2 30:0 39:0 65:0 66:2 60:2 59:2 12 68
41. Hans Eric Soasepp 46:0 47:2 3:0 95:2 9:0 61:2 22:2 27:0 69:2 54:2 21:0 12 68
42. Mari Tiitson 60:2 21:2 9:0 18:0 68:0 23:0 90:2 82:2 32:0 61:2 48:2 12 66
43. Ekke Valge - 88:2 20:2 19:0 89:2 34:0 23:0 61:0 78:2 72:2 49:2 12 64
44. Stein-Marten Pool 80:2 25:0 52:0 55:0 74:2 72:2 37:0 63:2 35:0 73:2 50:2 12 62
45. Kevin Järvet 86:2 27:2 26:1 12:0 65:0 70:2 35:2 30:2 10:0 23:0 - 11 70
46. Robin Nõmme 41:2 17:0 68:0 82:2 90:2 9:0 77:2 18:0 28:1 47:0 62:2 11 67
47. Erik Sarik 17:0 41:0 67:0 60:0 88:2 80:2 66:1 85:2 56:2 46:2 28:0 11 49
48. Mark-Oliver Rahn 95:2 6:0 53:2 15:0 59:2 35:2 19:2 8:0 25:0 22:0 42:0 10 76
49. Evar Adam Soome 83:2 13:0 59:2 17:0 78:2 27:0 58:2 32:2 14:0 16:0 43:0 10 72
50. Karlo Leok 92:2 1:0 57:2 2:0 39:0 85:2 70:2 31:0 60:2 27:0 44:0 10 68
51. Georg Nero 88:2 32:0 93:2 40:2 6:0 20:0 26:0 70:2 54:0 59:0 66:2 10 66
52. Mark-Kirill Gubal 25:0 94:2 44:2 69:0 66:2 33:0 55:0 77:2 62:2 35:0 31:0 10 66
53. Aare Peeker 14:0 67:2 48:0 80:2 22:0 82:2 56:2 33:2 29:0 36:0 32:0 10 66
54. Karoline Malk 10:0 79:2 56:0 92:2 37:0 66:2 36:0 81:2 51:2 41:0 34:0 10 62
55. Magnus Toompuu 40:0 60:2 18:0 44:2 30:0 28:2 52:2 34:0 33:0 63:2 38:0 10 62
56. Markus Loopere 89:2 16:0 54:2 32:0 71:2 31:0 53:0 57:0 47:0 74:2 70:2 10 60
57. Julia Lariononva 11:0 66:2 50:0 63:2 21:0 77:0 73:2 56:2 38:0 75:2 39:0 10 58
58. Karl Kaspar Leedo 7:0 89:2 22:0 28:2 36:0 90:2 49:0 75:2 37:0 62:0 72:2 10 58
59. Jaan Kõpp 26:0 90:2 49:0 83:2 48:0 73:2 24:0 22:0 81:2 51:2 40:0 10 58
60. Robin Lõhmus 42:0 55:0 28:0 47:2 87:2 78:2 68:2 36:0 50:0 40:0 73:2 10 54
61. Kätriin Rohulaid 8:0 82:0 94:2 23:2 38:0 41:0 79:2 43:2 22:0 42:0 75:2 10 54
62. Adele Karolina Kõre 15:0 68:0 89:0 75:2 73:0 87:2 72:2 71:2 52:0 58:2 46:0 10 50
63. Laura Liisa Alep 24:0 0:2 29:0 57:0 76:0 94:2 85:2 44:0 71:2 55:0 68:2 10 50
64. Roobert Reinumängi 69:0 85:0 73:0 81:0 84:2 79:0 92:2 91:2 67:0 71:2 78:2 10 38
65. Walter Herold Veedla 76:2 24:2 10:1 4:0 45:2 2:0 20:0 40:2 26:0 28:0 - 9 64
66. Anette Valge 37:0 57:0 88:2 72:2 52:0 54:0 47:1 74:2 40:0 67:2 51:0 9 51
67. Isabel Veeber 30:0 53:0 47:2 74:1 91:2 26:0 76:0 78:0 64:2 66:0 79:2 9 48
68. Joonas Tiitson 38:0 62:2 46:2 27:0 42:2 29:0 60:0 28:0 72:0 81:2 63:0 8 56
69. Ken Lilloja 64:2 4:0 23:2 52:2 16:0 38:2 8:0 39:0 41:0 - - 8 52
70. Joosep Roots 31:0 78:0 84:2 85:2 24:2 45:0 50:0 51:0 73:0 83:2 56:0 8 52
71. Märten Martinson 32:0 75:2 30:0 79:2 56:0 89:2 38:0 62:0 63:0 64:0 84:2 8 50
72. Marit Algo 6:0 84:2 36:0 66:0 83:2 44:0 62:0 80:2 68:2 43:0 58:0 8 48
73. Ralf Joosep Kask 3:0 87:0 64:2 39:0 62:2 59:0 57:0 88:2 70:2 44:0 60:0 8 46
74. Märten Treimann 21:0 96:2 38:0 67:1 44:0 76:0 91:2 66:0 79:2 56:0 80:1 8 45
75. Stina Varik 20:0 71:0 92:0 62:0 0:2 83:2 89:2 58:0 82:2 57:0 61:0 8 42
76. Grete Paat 65:0 29:0 83:0 84:2 63:2 74:2 67:2 35:0 24:0 - - 8 36
77. Sten-Rauno Rohtla - 39:0 96:2 86:2 20:0 57:2 46:0 52:0 83:2 - - 8 36
78. Rando Kleimann 18:0 70:2 2:0 91:2 49:0 60:0 28:0 67:2 43:0 84:1 64:0 7 46
79. Laura Pihlik 27:0 54:0 97:2 71:0 86:0 64:2 61:0 84:1 74:0 80:2 67:0 7 38
80. Harmo-Ron Kallaste 44:0 86:0 81:2 53:0 85:0 47:0 84:2 72:0 87:2 79:0 74:1 7 35
81. Henry Rosin 16:0 95:0 80:0 64:2 82:0 91:2 86:2 54:0 59:0 68:0 - 6 32
82. Robert Kuks 22:0 61:2 24:0 46:0 81:2 53:0 88:2 42:0 75:0 - - 6 32
83. Ülleri Kärner 49:0 93:0 76:2 59:0 72:0 75:0 87:2 86:2 77:0 70:0 - 6 30
84. Silvia Jallai 36:0 72:0 70:0 76:0 64:0 0:2 80:0 79:1 88:2 78:1 71:0 6 24
85. Martin Bode 5:0 64:2 19:0 70:0 80:2 50:0 63:0 47:0 - - - 4 22
86. Karl Kõiv 45:0 80:2 27:0 77:0 79:2 24:0 81:0 83:0 - - - 4 22
87. Gustav Gretškov 19:0 73:2 33:0 20:0 60:0 62:0 83:0 0:2 80:0 - - 4 20
88. Daniil Skrinda 51:0 43:0 66:0 0:2 47:0 92:2 82:0 73:0 84:0 - - 4 20
89. Monica Männistu 56:0 58:0 62:2 93:2 43:0 71:0 75:0 - - - - 4 18
90. Elo Tärno 33:0 59:0 0:2 96:2 46:0 58:0 42:0 - - - - 4 18
91. Mairo Aru 1:0 92:2 21:0 78:0 67:0 81:0 74:0 64:0 - - - 2 14
92. Elisabeth Kass 50:0 91:0 75:2 54:0 23:0 88:0 64:0 - - - - 2 10
93. Mihkel Vaher 13:0 83:2 51:0 89:0 - - - - - - - 2 6
94. Eliise-Marie Raudkar 35:0 52:0 61:0 97:2 28:0 63:0 - - - - - 2 6
95. Marlene Vompa 48:0 81:2 34:0 41:0 - - - - - - - 2 6
96. Christian Korka 34:0 74:0 77:0 90:0 - - - - - - - 0 0
97. Jarek Heinsoo - 2:0 79:0 94:0 - - - - - - - 0 0