menu_top
menu_bottom


Eesti koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus

Liik: Gomoku
Korraldaja: Laagri Huvialakool ja Eesti Rendžuliit
Toimimusaeg: 11.03.2017 10:00 - 12.03.2017 16:29
Kirjeldus: Koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus.

Eesmärk:
Populariseerida gomokut kooliõpilaste (ja õpetajate) hulgas ning selgitada välja koolide parimad gomokuvõistkonnad.
Toimumispaik:
Laagri Kool, Veskitammi 22, Laagri asula

Ligikaudne ajakava:
11. 03.
kell 12:00 – võistluste avamine ja loosimine
12:15 - 1.-5. voor
13:45 – einepaus (väike eine on korralduse poolt)
14:30 – 6.-11. voor
16:30 – esimese päeva kokkuvõtete tegemine

12.03.
kell 10:00 lohutusturniir neile, kes finaali 16 parema hulka ei pääsenud
11:15 - lohutusturniiri autasustamine
11:30 - kaheksandikfinaalid ja veerandfinaalid (samal ajal kohamängud 9.-16. kohale)
12:45 – einepaus (väike eine on korralduse poolt)
13:30 - poolfinaalid (jm kohamängud)
15:00 – Võistluste lõpetamine, autasustamine


Teisel päeval mängitakse alates veerandfinaalidest kelladega 10 minutit mängijale partiiks.
Auhinnad: Auhindade täpne hulk sõltub toetajate panusest, ent kindlasti saavad esimesed 3 võistkonda medalid, loodame välja jagada ka ohtralt eriauhindu (tublimatele algklassimängijaile jmt).
Toimumiskoht: Laagri Kool (söökla)Veskitammi 22, Laagri, kohale pääseb rongiga (Laagri peatusest) tulla u. 9 minutit jala, 27. liini bussiga (Rahnu peatusest 3 min jala) 18.liini bussiga (Viljaku peatusest u. 6 minutit jala) või 10. liini bussiga (lõpppeatus Vana-Pääsküla, ca 10 min jala)
NB! Kaasa vahetusjalanõud
Registreerimise info: 3-liikmelised võistkonnad
9. märtsi õhtuks e-postile peakohtunik Ants Soosõrvale - asoosyrv@hotmail.com. Märkides ära kooli, osalejate nimed ja laudade järjestuse. Kui võistlejatele on vajalik leida ööbimisvõimalus, siis tuleks sellest teatada võimalikult varakult.

Kirjas: Kahtla I (1. Ants Luup, 2. Raigo Rei, 3. Oliver Valk)
Kahtla II ( 1. Tormi Koppel 2. Henry Noah Mägi 3. Ronald Antsaar)
, Prantsuse Lütseum (Georg-Romet Topkin, Kuno Kolk, Markus Aidla),
JWG ,
TTG (Kristofer Lõhmus, Trent Asso Tõnisson, Eric Muugamäe
), Nõmme Erakool (Karl-Mattias Moor, Kaspar Jakobsoo, Mihkel Viires, Reigo Kurgpõld)
32 I (Kris Holtsman, Taavi Varind, Jaak Andero Aasav)
32. II (Heleri Kuhi; Lisanne Nummert; Eleri Liik),
Reaalkool III (Martin Pukk, Hendrik Tambla, Oliver Luik),
VHK (Mairon Moisto, Maron Mangusson,Thor-Andreas Perv)
Kivimäe (Rasmus Ründva, Richard Ründva, Kauri Kappet, Oliver Ilu),

Saue (Marissa Reiter, Mia Reisman, Markus Lilienberg),
Laagri I (Karl-Andrus Õunapuu, Villem Vackermann, Sebastian Lents)
GAG1 - Sandra Jõepere (laud 1), Greete Puksand (laud 2), Oliver Mätik (kapten, laud 3), Richard Lebrecht (varumängija).

GAG2 -Siim Eenma (kapten, laud 1), Marii Meesak (laud 2), Andreas Rey Hõim (laud 3), Walter Saidla (varumängija)
GAG3 (Mart Narva Ralf Joosep Kask, Kirke Paabo,
GAG4 ( Karl Robin Koppel,?, ?)
Lasteaiatiim
Nõmme PK I, II, III?,
Reaalkool I (Martin Hõbemägi, Erko Olumets, Markus Ikla),
II (Võimas Viies (a)(Karl-Ustav Jan Sebastian Tammekun Kaspar Pajo)
Lilleküla ( 1. laud Kirke Koni; 2. laud: Rauno Lääne; 3. laud: Robert Lääne. Asendusmängijad: Melian Heinsaar ja Oskar Mäns)
Tabasalu (Kaur Kaljola, Laura Kärner
Gerd Uuetoa)
Ürituse sisestas: ants
Ürituse tulemused: Tulemused
Online registeerimine? Keelatud


Kommentaarid:
 


Aktiivseid kasutajaid: 1511
Ürituste kalender
24.05.2019
Sudoku GP 2019 6.voor
26.05.2019
Lines Of Actioni turniirisarja IV etapp
07.06.2019
Loogika GP 6.voor
15.06.2019
Lines Of Actioni turniirisarja V etapp
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2401
2. Lolllaps 1973
Male TOP 5
1. hollinger 2979
2. tellis53 2978
3. hertsog 2787
4. Tooresvana 2731
5. kypsis 2631

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2688
2. matumartin14 2576
3. Ianton 2497
4. antsuonu 2428
5. babahh 2418

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. brenetikas 2900
4. AlQaholic 2668
5. piimahabe 2191

Sudoku TOP 5
1. brigita 3054
2. AlQaholic 2980
3. pisipaha 2369
4. Rambo96 2235
5. Eerik33 2216