menu_top
menu_bottom


Eesti koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus

Liik: Gomoku
Korraldaja: Laagri Huvialakool ja Eesti Rendžuliit
Toimimusaeg: 11.03.2018 10:00 - 11.03.2018 16:44
Kirjeldus: Koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus.

Eesmärk:
Populariseerida gomokut kooliõpilaste (ja õpetajate) hulgas ning selgitada välja koolide parimad gomokuvõistkonnad.
Ligikaudne ajakava:
Ligikaudne ajakava:
10. 03.
kell 12:00 – võistluste avamine ja loosimine
12:15 - 1.-5. voor
13:45 – einepaus (väike eine on korralduse poolt)
14:30 –16:15 6.-11. voor
16:30 – esimese päeva kokkuvõtete tegemine

11.03.
kell 10:00 lohutusturniir neile, kes finaali 16 parema hulka ei pääsenud
11:15 - lohutusturniiri autasustamine
11:30 - kaheksandikfinaalid ja veerandfinaalid (samal ajal kohamängud 9.-16. kohale)
13:30 - poolfinaalid (jm kohamängud)
15:00 – Võistluste lõpetamine, autasustamine

Võistkondade moodustamine:
Võistkond koosneb 3-st põhimängijast, kes mängivad kindlal laual (1., 2., või 3ndal) ja kuni kahest asendusmängijast, keda võib panna ükskõik millisele lauale, teatades sellest kapteni vahendusel kohtunikule hiljemalt 5 minutit enne vooru algust (eelmise vooru ajal). Võistkonnal on esindaja (kapten), kes võib olla üks mängijatest või ka mittemängiv kaasasolija.
Võistkonnaliikmed peaksid olema ühest koolist (vanus ja sugu pole olulised), osaleda võivad ka õpetajad.
Võistlussüsteem:
Esimesel päeval mängitakse 11- vooruline turniir šveitsi süsteemis. Voor koosneb 1 partiist igal laual. Mängitakse värvivahetusega gomokut.
16 paremat võistkonda pääsevad finaali, ülejäänud tiimid jätkavad lohutusringis
Teisel päeval sõltub lohutusturniiri süsteem võistlevate tiimide arvust (eeldatavalt mängitakse 5-7 vooru šveitsi süsteemis).
Finaalis osalevad 16 võistkonda jätkavad olümpiasüsteemis, välja mängitakse kõik kohad.
Esimesel päeval alustatakse mänge kelladeta, pikaldaste partiide jaoks panevad kohtunikud kella. Teisel päeval mängitakse kelladega 10 minutit mängijale partiiks.
Auhinnad: esimesed 3 võistkonda saavad medalid, samuti jagatakse välja ohtralt eriauhindu.
Toimumiskoht: Laagri Kool (söökla)Veskitammi 22, Laagri, kohale pääseb rongiga (Laagri peatusest) tulla u. 9 minutit jala, 27. liini bussiga (Rahnu peatusest 3 min jala) 18.liini bussiga (Viljaku peatusest u. 6 minutit jala) või 10. liini bussiga (lõpppeatus Vana-Pääsküla, ca 10 min jala)
NB! Kaasa vahetusjalanõud
Registreerimise info: 3-liikmelised võistkonnad
8. märtsi õhtuks e-postile peakohtunik Ants Soosõrvale - asoosyrv@hotmail.com. Märkides ära kooli, osalejate nimed ja laudade järjestuse. Kui võistlejatele on vajalik leida ööbimisvõimalus, siis tuleks sellest teatada võimalikult varakult.

Kirjas : Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1 (Kirke Koni, Rauno Lääne, Melian Heinsaar, Lee Koni)
Lilleküla -2 ( Arvo Kadak, Uko Ving)
Nõmme Erakool (Karl-Mattias Moor, Reigo Kurgpõld, Kaspar Jakobsoo)
Tallinna Saksa Gümnaasium (Magnus Murumaa, Mathias Murumaa, Mikael Olaf Murumaa)
32.KK (Oskar Nurmik, Heleri Kuhi, Susanna Kamarik)
Prantsuse Lütseum (Georg-Romet Topkin (1.laud) Christopher Gregor Toomberg (2. laud) Julius Sebastian Köster (3. laud), varus Kuno Kolk)
Kivimäe PK I (Rasmus Ründva, Kauri Kappet, Richard Ründva)
Kivimäe II (Oliver Ilu, Hans- Kristjan Piirsalu, Rain Hendrik Kuklane)
Kivimäe III 1. laud Mia India Nimmerfeldt (kapten)2. laud Liisi Soodla
3. laud Sofia Heleen Härm asendusmängija Daniela Aysel Mesila
Kivimäe IV 1.laud Helene Jenson 2.laud Pirbi Aarna 3.laud Otto Tunnel

JWG 1 (Sten-Erik Päeren, Ernst Rajasaare, Iko Felix Thibert)
JWG 2(Hans Krister Kala,Paul Saard, Sergo Saard)
Reaalkool 1 (Markus Ikla, Ardi Raag, Karl-Ustav Kõlar)
Reaalkool 2 (Tuuli Tiivel, Oskar Pukk, Karlo Leok, Erko Olumets, Anna-Brigita Topkin)
Tabasalu ( 1.laud Kaur Kaljola )
Laagri Kool (Mihkel Pajo, Robert Binsol, Crister Lakson)
Laagri Kooli 2c (Andre Tammik, Otto Herman Pikk, Janete Triinu Lepp)
Laagri Kool 2b - Kirke Järve (laud 1), Liselle Kirsch (laud 2), Heleri Leonidov (laud 3)
Laagri 5c 1.laud Villem Vackermann 2.laud Karl Andrus Õunapuu 3.laud Sandri Segasaar

TTG (Kristofer Lõhmus, Trent Asso Tõnisson, Martin Širokov)
GAG1 (Uku, Gustav,Tristan, Karl-Robin)
GAG2 (Mart Narva, Henri Kiiver, Nora Adeele Kalda, Siim Eenma)

Saue 1.laud Mart Kõlli
2.laud Markus Suigusaar
3.laud Carl Freiberg
Varu Raul Timmermann

Püha Johannese Kool 1: 1. laud Rebeka Eliisa Soosaar; 2. laud Kristjan Lääne; 3. laud Joonas Puuraid.
PJG 2: 1. laud Georg Sebastian Nõges; 2. laud Haakon Kuusler; 3. laud Marc Joosep Viibur.
Lasteaedade ühendvõistkond: Narvin Kass, Paul Johann Mere, Georg Rajasaare
Vabameeste tiim : Mirk Silver Kass, Susett Kass, Robert Lääne

Kahtla I: Raigo Rei (1. laud), Oliver Valk (2. laud), Henry Noah Mägi (3. laud)
Kahtla II: Robert Pihl (1. laud), Oskar Link (2. laud), Aramis Kaljuste (3. laud)

5 Läti tiimi:
1.

1.1. Kozlovs Deniss

1.2. Ušakovs Timurs

1.3. Podobeda Sofija

2.

2.1. Janovskis Niks

2.2. Getmaņuka Marija

2.3. Gerona Elīna

3.

3.1. Pētersons Kirills

3.2. Jablonskis Artjoms

3.3. Rozentāls Edgars

4.

4.1. Ramiņš Daniels,

4.2. Prieditis Nikita

4.3. Lips Jaroslavs

5.

5.1. Čagina Valerija

5.2. Čagina Jekaterina

5.3. Georgijevs Marks

Nõmme PK 1
1. laud Andreas Tähnas
2. laud Kermo Koppel
3. laud Sander Kipper

Nõmme PK 2
1. laud Gerli Laaniste (õpetaja)
2. laud laupäeval Andreas Tingas
2. laud pühapäeval Karl Peeter Peri
3. laud laupäeval Timo Tingas
3. laud pühapäeval Markus Patzig

Nõmme PK 3
1. laud Sander Tali
2. laud Maarek Valdre
3. laud Reiko Koppel
VHK - Mairon Moisto, Gren Hõbemägi, Maron Mangusson

Place Name Score Buch. M-Buch.

1 Reaalkool 1, 30 212.0 171.0
2 TTG, 26 217.0 171.0
3 Kahtla1, 20.5 218.0 172.0
4. Nõmme PK1, 20 208.5 164.5
5. Lilleküla1, 20 207.5 166.5
6 VHK, 19.5 214.5 170.0
7 Nõmme Erakool, 19 212.5 168.5
8 Reaalkool 2, 19 212.0 171.0
9 Kahtla2, 19 193.0 159.0
10 Kivimäe PK1, 18 214.0 168.5
11 Prantsuse L, 18 205.0 169.0
12 GAG2, 18 161.0 135.5
13 Latvia 1, 17.5 183.0 148.5
14 Saksa G, 17 202.5 164.5
15 JWG1, 17 179.5 145.0
16 32.KK, 17 175.5 144.5
17 PJK1, 17 175.0 150.0
18 Latvia 5, 16.5 176.5 143.0
19-22 Lilleküla2, 16 184.5 150.0
Vabamehed, 16 184.0 150.0
Latvia 3, 16 173.5 141.5
Laagri 5c, 16 164.0 137.5
23-24 GAG1, 15.5 165.5 135.5
Latvia 2, 15.5 154.0 128.0
25-28 Nõmme PK2, 15 186.0 145.0
Laagri Kool, 15 174.0 148.0
JWG2, 15 173.5 142.5
Laagri Kooli 2c, 15 143.5 119.5
29-30 Kivimäe PK2, 14.5 176.0 145.0
Saue G, 14.5 155.5 130.0
31-34 Latvia 4, 14 179.5 145.5
Kivimäe PK4, 14 162.5 136.5
Kivimäe PK3, 14 158.0 132.0
Lasteaia tähed, 14 157.5 132.5
35-36 Nõmme PK3, 11 159.0 132.0
PJK2, 11 149.0 123.0
37 Tabasalu, 8 152.0 128.0
38 Laagri Kooli 2B, 6 156.5 130.5

Kaheksandikfinaalid on eelturniiri kohtade 1-16, 2-15, 3-14, 4-13, 5-12, 6-11, 7-10, 8-9 vahel
Ürituse sisestas: ants
Ürituse tulemused: Tulemused
Online registeerimine? Keelatud


Kommentaarid:
 


Aktiivseid kasutajaid: 2622
Ürituste kalender
23.03.2019
Lines of Actioni GP II etapp
29.03.2019
Sudoku GP 2019 4.voor
06.04.2019
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 8. etapp
12.04.2019
Loogika GP 4.voor
13.04.2019
Riga Open rendžus ja gomokus
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2324
2. brenetikas 2250
3. AlQaholic 2203
4. Albert007 2087
5. ikla 2076
Male TOP 5
1. tellis53 2965
2. vutimees 2867
3. hertsog 2780
4. treener 2674
5. sokrates 2671

Vene kabe TOP 5
1. Karambuli9 2760
2. Ruut 2638
3. matumartin14 2570
4. Paksmagu 2498
5. maiden 2491

Gomoku TOP 5
1. ants 2905
2. brenetikas 2890
3. ikla 2843
4. georgr 2627
5. rakett69 2537

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3282
2. brigita 3108
3. AlQaholic 2974
4. kraska 2501
5. poffic 2461