menu_top
menu_bottom


Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp

Liik: Gomoku
Korraldaja: Saue Gümnaasium, Eesti Rendžuliit, Huvikeskus Kullo
Toimimusaeg: 17.02.2018 10:20 - 17.02.2018 15:47
Kirjeldus: Kokku 8 etappi aasta jooksul 4 grupis (edasijõudnute rendžu-ja gomoku ja algajate rendžu-ja gomoku)
Edasijõudnute rendžus pääsevad 7 esimese etapi põhjal 8. etapil 7.04. toimuvasse finaali 8 paremat, ülejäänud mängivad lohutusturniiri.
5 etappi mängitakse aasta jooksul Kullos, 3 koolides


Rendžu (eelregistreerimisega, edasijõudnutele Soosõrv-8, algajatele Taraguchi-10 reegel) algab kell 10.30 edasijõudnuile, 10:45 algajaile
Algajate gomoku kell 14.00 ruumis 111 ja 112, turniir lõpeb ca 15:45

Edasijõudnute gomoku kell 14 ruumis 106
Osalemine tasuta, kõigile väiksed auhinnad
Auhindadega toetavad Saue Gümnaasium, Tallinna Haridusamet ja Kristiine LOV, aitäh neile!

Liidrid 5 etapi järel, enne Saue turniiri:
Edasijõudnute rendžu :
1. Ants 120
2. Kuno 111
3. Brenet 100
4. Kristofer 94
5. Markus 89
6. Tauri 80
7. Kirke 72
8. Sander 71
9.Georg-Romet 69
10. Villem 62

Algajate rendžu:
1.-2. Jaak ja Rauno 112
3. Martin 99

Edasijõudnute gomoku:
1. Markus 113
2. Rauno 105
3. Kuno 75

Algajate gomoku:
1. Paul Johann 93
2. Rasmus 81
3. Sten-Erik 75
Toimumiskoht: Saue Gümnaasium, ruumides 106, 111 ja 112 (Tulla fuajeest paremale, 1. korruse koridori. NB! Kaasa vahetusjalanõud!
Registreerimise info: Gomokus kohapeal 13.20-13.55
Rendžus eelregamine 16.02. kella 20-ni (vint.ee-s)
Ürituse sisestas: ants
Ürituse tulemused: Tulemused
Online registeerimine? Lubatud
Registreerunuid: 10
KasutajanimiRegistreerumise aegKommentaar
ants 28.01.2018 20:45
seiler 11.02.2018 18:46
pokemon 11.02.2018 19:00
kuakua 13.02.2018 16:20
AlQaholic 13.02.2018 17:00
brenetikas 14.02.2018 13:11
christelle 15.02.2018 21:04 Christelle
Rauno1003 16.02.2018 15:22
ikla 16.02.2018 23:12
georgr 17.02.2018 09:57


Kommentaarid:
 


Aktiivseid kasutajaid: 2405
Ürituste kalender
23.02.2018
Sudoku GP 2018 2. voor
04.03.2018
Juunioride Eesti meistrivõistlused bridžis
09.03.2018
Loogika GP 2018 2. voor
10.03.2018
Sudokute lahendamise Eesti meistrivõistlused 2018
10.03.2018
Eesti koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2387
2. Albert007 2112
3. rakett69 2086
4. tennispall 2081
5. mark2002 2028
Male TOP 5
1. piraat 2832
2. UFOMEN 2690
3. muhvn 2690
4. tellis53 2689
5. antsuonu 2677

Vene kabe TOP 5
1. hendrik 2635
2. Rahumees07 2606
3. Ruut 2602
4. Vilhelmiine7 2597
5. Ianton 2585

Gomoku TOP 5
1. allever 3067
2. ants 2964
3. georgr 2691
4. ikla 2581
5. kuakua 2544

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3347
2. brigita 2835
3. Kubix 2615
4. poffic 2583
5. Metsmees 2437