menu_top
menu_bottom


Kullo mõttemängude laager

Liik: Mitmevõistlus
Korraldaja: Huvikeskus Kullo
Toimimusaeg: 01.07.2019 09:27 - 13.07.2019 13:49
Kirjeldus: Oodatud on nii algajad kui ka kogenud, vähemalt 7a-sed mõttemänguhuvilised.


NB! Kaasa osaleja kaart - http://kullo.ee/public/files/Noortelaagris%20osaleja%20kaart.pdf

Kaasas võiks veel olla spordiriided, ujumisriided, lauatennisereket.

NB! Karepal on leitud puuke.

Hinnad: Terve laager õpilasele 228 eurot (kui kasutab vähemalt ühel suunal Kullo tellitud bussi) ja 216 eurot (kui on oma transport), Täiskasvanule terve laager 292.80 (koos bussiga) ja 280.80 (ilma bussita)
Kui õpilane on kohal vähem kui 6 päeva, siis on päeva hind 23.40 (+ vähemalt ühel suunal bussi kasutades 12 eurot). Täiskasvanul on 23.40 päev (+ buss) sõltumata kohaloleku kestusest


Laagri kohta on infot ka www.kullo.ee (nt. Kodukord)

Kontakt: Ants Soosõrv – asoosyrv@hotmail.com, 56 69 73 82, .

Oma osalemisest andke palun teada hiljemalt 15.05.-ks

Maksmise kord:
Kullo mõttemängude ringi lapsed annavad enda osalemisest teada, lisades, et kas kasutavad Kullo bussi ning et kas vajavad eritoitlustust ja siis saadetakse neile arve.
Teised saadavad osaleja ja maksja nimed ja isikukoodid ning maksja elukoha- ja e-postiaadressi, lisades, et kas kasutavad Kullo bussi ning et kas vajavad eritoitlustust siis saadetakse arve.

Makstud peaks olema vähemalt 2 nädalat enne laagri algust.

Ligikaudne ajakava:

1.07.
9:30 kogunemine Kullo juurde, osalejakaardid näpus (need ulatage palun kohe kasvatajatele)
10:00 - väljasõit
12:00 - kohalejõudmine, sissesättimine
12:30 - Rivistus ja sissejuhatav info
14:00 - lõunasöök
15:00 - mõttemänguüritused
17:00 - Õhtuoode
17:15 - mõttemänguüritused
19:00 - õhtusöök
20:00 - õhtune programm
23:00 - öörahu

2.07.
9:00 - äratus, hommikvõimlemine
9:30 - hommikusöök
10:30 – mõttemänguüritused
14:00 - lõunasöök
15:00 - mõttemänguüritused
17:00 - õhtuoode
17:15 - mõttemänguüritused
19:00 - õhtusöök
20:00 - õhtune programm
23:00 - öörahu

3.07.
9:00 - äratus, hommikvõimlemine
9:30 - hommikusöök
10:30 – mõttemänguüritused
14:00 - lõunasöök
15:00 - mõttemänguüritused
17:00 - õhtuoode
17:15 - mõttemänguüritused
19:00 - õhtusöök
20:00 - õhtune programm
23:00 - öörahu

4.07.
9:00 - äratus, hommikvõimlemine
9:30 - hommikusöök
10:30 – mõttemänguüritused
14:00 - lõunasöök
15:00 - mõttemänguüritused
17:00 - õhtuoode
17:15 - mõttemänguüritused
19:00 - õhtusöök
20:00 - õhtune programm
23:00 - öörahu


5.07.
9:00 - äratus, hommikvõimlemine
9:30 - hommikusöök
10:30 – mõttemänguüritused
14:00 - lõunasöök
15:00 - mõttemänguüritused
17:00 - õhtuoode
17:15 - mõttemänguüritused
19:00 - õhtusöök
20:00 - õhtune programm
23:00 - öörahu

6.07.
9:00 - äratus, hommikvõimlemine
9:30 - hommikusöök
11:00 - viievõistlus (sudoku, male, Lines of Action, gomoku, kabe)
14:00 - lõunasöök
15:00 - viievõistlus (sudoku, male, Lines of Action, gomoku, kabe)
17:00 - õhtuoode
17:15 - viievõistlus (sudoku, male, bridž, gomoku, kabe)
19:00 - õhtusöök
20:00 -viievõistlus (sudoku, male, Lines of Action, gomoku, kabe),
õhtune programm
23:00 - öörahu


7.07.
9:00 - äratus, hommikvõimlemine
9:30 - hommikusöök
10:30 - viievõistlus (sudoku, male, Lines of Action, gomoku, kabe)
14:00 - lõunasöök
15:00 - viievõistlus (sudoku, male, Lines of Action, gomoku, kabe)
17:00 - õhtuoode
17:15 - viievõistlus (sudoku, male, Lines of Action, gomoku, kabe), lõpetamine

19:00 - õhtusöök
20:00 - õhtune programm
23:00 - öörahu

8.07.
9:00 - äratus, hommikvõimlemine
9:30 - hommikusöök
10:30 - gomoku ja rendžuturniirid jm mõttemänguüritused
14:00 - lõunasöök
15:00 - gomoku ja rendžuturniirid jm mõttemänguüritused, sportlikud üritused
17:00 - õhtuoode
17:15 - rendžu-ja gomokuturniirid, sportlikud üritused
19:00 - õhtusöök
20:00 - õhtune programm
23:00 - öörahu

9.07.
9:00 - äratus, hommikvõimlemine
9:30 - hommikusöök
10:30 - gomoku ja rendžuturniirid jm mõttemänguüritused
14:00 - lõunasöök
15:00 - gomoku ja rendžuturniirid jm mõttemänguüritused, sportlikud üritused
17:00 - õhtuoode
17:15 - rendžu-ja gomokuturniirid, sportlikud üritused
19:00 - õhtusöök
20:00 - õhtune programm
23:00 - öörahu

10.07.
9:00 - äratus, hommikvõimlemine
9:30 - hommikusöök
10:30 - gomoku ja rendžuturniirid jm mõttemänguüritused
14:00 - lõunasöök
15:00 - gomoku ja rendžuturniirid jm mõttemänguüritused, sportlikud üritused
17:00 - õhtuoode
17:15 - rendžu-ja gomokuturniirid, sportlikud üritused
19:00 - õhtusöök
20:00 - õhtune programm
23:00 - öörahu

11.07.
9:00 - äratus, hommikvõimlemine
9:30 - hommikusöök
10:30 - gomoku ja rendžuturniirid jm mõttemänguüritused
14:00 - lõunasöök
15:00 - gomoku ja rendžuturniirid jm mõttemänguüritused, sportlikud üritused
17:00 - õhtuoode
17:15 - rendžu-ja gomokuturniirid, sportlikud üritused
19:00 - õhtusöök
20:00 - õhtune programm
23:00 - öörahu


12.07.
9:00 - äratus, hommikvõimlemine
9:30 - hommikusöök
10:30 - sportlikud üritused
14:00 - lõunasöök
15:00 - mõttespordiüritused
17:00 - õhtuoode
17:15 - sportlikud üritused
19:00 - õhtusöök
20:00 - õhtune programm
23:00 - öörahu

13.07.
9:00 - äratus, hommikvõimlemine, koristamine, valmistumine ärasõiduks
9:30 - hommikusöök
ca 11:30-12 - väljasõit Karepalt
ca 13:30-14 - jõudmine Kullo juurde

Seekord on Karepal kavas ka noorte EM rendžus ja kiirgomokus.
Toimumiskoht: Huvikeskus Kullo laager Karepal, Lääne-Virumaal
Registreerimise info: Kontakt: Ants Soosõrv – asoosyrv@hotmail.com, 56 69 73 82
Ürituse sisestas: ants
Ürituse tulemused:
Online registeerimine? Keelatud


Kommentaarid:
 


Aktiivseid kasutajaid: 1155
Ürituste kalender
18.08.2019
Pentamind maailmameistrivõistlused
21.09.2019
Lines Of Actioni turniirisarja VII etapp
18.10.2019
Karepa sügislaager (EMV rendžus ja gomokus)
02.11.2019
Lines Of Actioni turniirisarja finaal
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2506
2. N0l1fer 1462
Male TOP 5
1. tellis53 3044
2. Tooresvana 2623
3. antsuonu 2621
4. sokrates 2621
5. treener 2599

Vene kabe TOP 5
1. Karambuli9 2773
2. Susi 2566
3. Ruut 2543
4. Ianton 2521
5. antsuonu 2505

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2905
2. Maasikas999 2410
3. Tooresvana 2185
4. antsuonu 2138
5. kiizhu1151 2064

Sudoku TOP 5
1. brigita 3117
2. Kubix 2498
3. 2ez4rtz 2453
4. Rambo96 2318
5. kraska 2284