menu_top
menu_bottom


Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 1. etapp

Liik: Gomoku
Korraldaja: Eesti Rendžuliit ja Huvikeskus Kullo
Toimimusaeg: 29.09.2018 10:35 - 29.09.2018 16:36
Kirjeldus: Kokku 8 etappi aasta jooksul 4 grupis (edasijõudnute rendžu-ja gomoku ja algajate rendžu-ja gomoku)
Edasijõudnute rendžus ja gomokus pääsevad 7 esimese etapi põhjal 8. etapil 6.04. toimuvasse finaali 8 paremat, ülejäänud mängivad lohutusturniiri.
5 etappi mängitakse aasta jooksul Kullos, 3 koolides

Rendžu (eelregistreerimisega, edasijõudnutele Soosõrv-8, algajatele Taraguchi-10 reegel) algab kell 10.30 edasijõudnuile, 10:45 algajaile
Algajate gomoku kell 14.00 ruumis 2-02
Edasijõudnute gomoku kell 14 mõttemängude klassis ruum 25-02
Osalemine tasuta, kõigile väiksed auhinnad
Toimumiskoht: Kullo, ruum 2-02, tulla 1. trepist üles 2. korrusele ja paremale koridori otsa.
Registreerimise info: Gomokus kohapeal 13.20-13.55
Rendžus eelregamine 28.09. kella 20-ni
Ürituse sisestas: ants
Ürituse tulemused: Tulemused
Online registeerimine? Lubatud
Registreerunuid: 8
KasutajanimiRegistreerumise aegKommentaar
ants 11.09.2018 20:41
brenetikas 24.09.2018 10:56
Est 26.09.2018 23:05
huvituja 28.09.2018 10:27
kuakua 28.09.2018 12:45
Rauno1003 28.09.2018 20:04
Kristjan1003 28.09.2018 20:08
georgr 29.09.2018 09:56


Kommentaarid:
 


Aktiivseid kasutajaid: 1352
Ürituste kalender
01.07.2019
Kullo mõttemängude laager
01.07.2019
Noorte EM rendžus ja gomokus
05.07.2019
Loogika GP 7.voor
06.07.2019
Mõttespordi viievõistluse Eesti MV paaridele
19.07.2019
Sudoku GP 2019 8.voor
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2426
2. kraska 1985
3. rabapalm 1890
4. kallerdus 1406
Male TOP 5
1. tellis53 3060
2. hollinger 2913
3. Crapshoot 2681
4. pataljon 2637
5. aids 2626

Vene kabe TOP 5
1. Karambuli9 2780
2. Ianton 2715
3. Eljus 2655
4. matumartin14 2568
5. Ruut 2518

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. brenetikas 2900
3. kraska 2138
4. antsuonu 2029
5. max33 1988

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3327
2. brigita 3111
3. AlQaholic 2931
4. Est 2608
5. kraska 2357