menu_top
menu_bottom


Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 8. etapp

Liik: Gomoku
Korraldaja: Eesti Rendžuliit ja Huvikeskus Kullo
Toimimusaeg: 06.04.2019 09:55 - 06.04.2019 17:24
Kirjeldus: Kokku 8 etappi aasta jooksul 4 grupis (edasijõudnute rendžu-ja gomoku ja algajate rendžu-ja gomoku)
Edasijõudnute rendžus pääsevad 7 esimese etapi põhjal 8. etapil 6.04. toimuvasse finaali 8 paremat, ülejäänud mängivad lohutusturniiri.
5 etappi mängitakse aasta jooksul Kullos, 3 koolides

Rendžu edasijõudnute finaal 8 mängijale algab kell 10:00. Veerandfinaalpaarid on Ants - Andreas; Markus - Villem; Brenet- Kristofer; Sander - Rauno

ülejäänutele lohutusturniir algusega kell 10:45
Algajate ja edasijõudnute gomoku kell 14.00
Osalemine tasuta, kõigile väiksed auhinnad
Auhindadega toetavad Tallinna Haridusamet ja Kristiine LOV, aitäh neile
Toimumiskoht: Kullo, ruum 2-02, tulla 1. trepist üles 2. korrusele ja paremale koridori otsa
Registreerimise info: Gomokus kohapeal 13.20-13.55
Rendžus eelregamine 5.04. kella 20-ni
Ürituse sisestas: ants
Ürituse tulemused: Tulemused
Online registeerimine? Lubatud
Registreerunuid: 5
KasutajanimiRegistreerumise aegKommentaar
Kristjan1003 24.03.2019 11:21
Rauno1003 24.03.2019 11:23
Carl1029 04.04.2019 16:53
punupats 05.04.2019 18:49
Karl09 05.04.2019 22:09


Kommentaarid:
 


Aktiivseid kasutajaid: 1151
Ürituste kalender
18.08.2019
Pentamind maailmameistrivõistlused
21.09.2019
Lines Of Actioni turniirisarja VII etapp
18.10.2019
Karepa sügislaager (EMV rendžus ja gomokus)
02.11.2019
Lines Of Actioni turniirisarja finaal
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2466
2. N0l1fer 1474
Male TOP 5
1. tellis53 3103
2. hollinger 2917
3. KAS 2820
4. meemager 2669
5. Tooresvana 2664

Vene kabe TOP 5
1. Karambuli9 2773
2. Susi 2625
3. Ianton 2522
4. hulkur 2499
5. piraaja 2489

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. Maasikas999 2410
3. piimahabe 2324
4. Tooresvana 2180
5. antsuonu 2138

Sudoku TOP 5
1. brigita 3117
2. AlQaholic 2942
3. 2ez4rtz 2453
4. kraska 2328
5. Eerik33 2287