menu_top
menu_bottom


Tallinn Open rendžus ja gomokus

Liik: Gomoku
Korraldaja: Huvikeskus Kullo ja Eesti Rendžuliit
Toimimusaeg: 30.12.2018 10:34 - 30.12.2018 18:34
Kirjeldus: Peaturniir on rendžu AT (4dan ja kõrgem + kutsetega mängijad)BT-l kõik ülejäänud - kõik rendžureeglite tundjad on oodatud ühinema. Avangureeglid on Soosõrv-8, AT-l plaanitud 8 vooru šveitsi süsteemis, ajakontroll 60min + 30 sek.
BT tuleb ka tõsine, rahvusvaheline, 60min+2sek, seal saavad algajad valida Taraguchi reegli (terveks turniiriks)
Samuti on tugev ja tõsine gomokuturniir (sinna paluks ka eelnevalt regada, nt. siin, märkides ära soovi just gomokut mängida)

Ligikaudne ajakava:

Renju AT
Dets. 26

11:00 - 1. voor
14:00 - 2. voor
17:00 - 3. voor

Dets. 27

10:15 - 4. voor
13:00 - 5. voor
16:00 - 6. voor

Renju BT

Dets. 27. 10:00-17:45 (4 vooru)


Dets.28

11:00 - 7. voor
BT kell 10-16
14:00 - 8. voor

Dets. 29.
kell 11:00-ca 18
gomokuturniiri voorud 1.-4.

Dets.30.
Kell 10:30 - ca 15:30 gomoku voorud 5.-7.
Toimumiskoht: Huvikeskus Kullo
Registreerimise info: rendžus asoosyrv@hotmail.com või 56697382 , AT kuni 18.12., BT kuni 23.12. Gomokus 27.12. õhtuni
turniirimaks rendžus (AT) 20 eurot täiskasvanu,10 eurot õpilane/tudeng (sisaldab ka snäkke ja puuvilju ja sooje jooke), rendžu BT-l ja gomokus mõlemas vastavalt 15 eurot ja 8 eurot (Kullo mõttemängude ringi õpilastele tasuta on nii rendžu AT, BT, kui gomoku tasuta), boku on kõigile tasuta
Rendžus kirjas, AT: Ilja Katsev, Vladimir Sushkov, Stefan Karlsson,Denis Fedotov, Irina Metreveli, Maxim Metreveli, Daria Iusupmurzina, Viktor Balabhai,Taisiia Sadova, Denis Orlov, Aivo Oll, Ants Soosõrv?, Sander Piik, Kuno Kolk, Brenet Rahumägi, Kristofer Lõhmus, Georg-Romet Topkin, Tauri Purk,

BT - Georgy Metreveli, Ekaterina Porokhina, Sergei Sonin, Marina Sonina, Vladislava Sonina, Ivan Pushkin, Artiom Gershman, Roman Roginski, Anton Chernyi, Viktoria Novichkova?, Dilyara Roshtshina, Daniil Gorbatshov, Petr Burtsev, Stepan Malyarovskiy, Erko Olumets, Paul Väljataga, Argo Lillemaa, Karl-Mattias Moor, Markus Ikla, Karl-Ustav Kõlar, Kevin Kaido Kallikorm, Kirke Kon, Mari Kolk, Hanna-Kai Reimand, Jaak Andero Aasav, Kristina Mumm, Emil Laanemets, Rauno Lääne, Kristjan Lääne, Mairon Moisto, Martin Pukk, Oskar Pukk, Liisa-Maria Kõllo Eric Muugamäe?, Jaan Oskar Narva?, Karlssonid?

Gomoku: Ilya Katsev, Viktor Balabhai, Ardi Raag, Markus Ikla, Matīss Riherts, Sergei Sonin, Marina Sonina, Vladislava Sonina, Ivan Pushkin, Artiom Gershman, Roman Roginski, Anton Chernyi, Viktoria Novichkova?, Dilyara Roshtshina, Daniil Gorbatshov, Petr Burtsev, Stepan Malyarovskiy,Denis Orlov, Rauno Lääne, Kristjan Lääne
Ürituse sisestas: ants
Ürituse tulemused:
Online registeerimine? Lubatud
Registreerunuid: 3
KasutajanimiRegistreerumise aegKommentaar
Rauno1003 29.11.2018 15:17
kristofer12 21.12.2018 19:27
liisamaria 23.12.2018 21:01


Kommentaarid:
 


Aktiivseid kasutajaid: 1678
Ürituste kalender
26.04.2019
Sudoku GP 2019 5.voor
04.05.2019
Kawamura karikas
04.05.2019
Catani Eeesti MV 2019
10.05.2019
Loogika GP 5.voor
11.05.2019
Mõttespordi viievõistluse MMi Eesti valikturniir
Mõttesportlaste TOP
1. Tooresvana 2387
2. antsuonu 2373
3. brenetikas 2196
4. AlQaholic 2127
5. Rauno1003 1628
Male TOP 5
1. hollinger 2958
2. tellis53 2920
3. VMS 2780
4. Tooresvana 2739
5. Crapshoot 2717

Vene kabe TOP 5
1. Karambuli9 2730
2. matumartin14 2609
3. Ruut 2598
4. jack 2504
5. maiden 2503

Gomoku TOP 5
1. ants 2905
2. brenetikas 2894
3. AlQaholic 2611
4. Rauno1003 2237
5. kypsis 2236

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3327
2. brigita 3057
3. AlQaholic 3018
4. kraska 2440
5. pisipaha 2390