menu_top
menu_bottom


Tallinn Open rendžus ja gomokus

Liik: Gomoku
Korraldaja: Huvikeskus Kullo ja Eesti Rendžuliit
Toimimusaeg: 30.12.2018 10:34 - 30.12.2018 18:34
Kirjeldus: Peaturniir on rendžu AT (4dan ja kõrgem + kutsetega mängijad)BT-l kõik ülejäänud - kõik rendžureeglite tundjad on oodatud ühinema. Avangureeglid on Soosõrv-8, AT-l plaanitud 8 vooru šveitsi süsteemis, ajakontroll 60min + 30 sek.
BT tuleb ka tõsine, rahvusvaheline, 60min+2sek, seal saavad algajad valida Taraguchi reegli (terveks turniiriks)
Samuti on tugev ja tõsine gomokuturniir (sinna paluks ka eelnevalt regada, nt. siin, märkides ära soovi just gomokut mängida)

Ligikaudne ajakava:

Renju AT
Dets. 26

11:00 - 1. voor
14:00 - 2. voor
17:00 - 3. voor

Dets. 27

10:15 - 4. voor
13:00 - 5. voor
16:00 - 6. voor

Renju BT

Dets. 27. 10:00-17:45 (4 vooru)


Dets.28

11:00 - 7. voor
BT kell 10-16
14:00 - 8. voor

Dets. 29.
kell 11:00-ca 18
gomokuturniiri voorud 1.-4.

Dets.30.
Kell 10:30 - ca 15:30 gomoku voorud 5.-7.
Toimumiskoht: Huvikeskus Kullo
Registreerimise info: rendžus asoosyrv@hotmail.com või 56697382 , AT kuni 18.12., BT kuni 23.12. Gomokus 27.12. õhtuni
turniirimaks rendžus (AT) 20 eurot täiskasvanu,10 eurot õpilane/tudeng (sisaldab ka snäkke ja puuvilju ja sooje jooke), rendžu BT-l ja gomokus mõlemas vastavalt 15 eurot ja 8 eurot (Kullo mõttemängude ringi õpilastele tasuta on nii rendžu AT, BT, kui gomoku tasuta), boku on kõigile tasuta
Rendžus kirjas, AT: Ilja Katsev, Vladimir Sushkov, Stefan Karlsson,Denis Fedotov, Irina Metreveli, Maxim Metreveli, Daria Iusupmurzina, Viktor Balabhai,Taisiia Sadova, Denis Orlov, Aivo Oll, Ants Soosõrv?, Sander Piik, Kuno Kolk, Brenet Rahumägi, Kristofer Lõhmus, Georg-Romet Topkin, Tauri Purk,

BT - Georgy Metreveli, Ekaterina Porokhina, Sergei Sonin, Marina Sonina, Vladislava Sonina, Ivan Pushkin, Artiom Gershman, Roman Roginski, Anton Chernyi, Viktoria Novichkova?, Dilyara Roshtshina, Daniil Gorbatshov, Petr Burtsev, Stepan Malyarovskiy, Erko Olumets, Paul Väljataga, Argo Lillemaa, Karl-Mattias Moor, Markus Ikla, Karl-Ustav Kõlar, Kevin Kaido Kallikorm, Kirke Kon, Mari Kolk, Hanna-Kai Reimand, Jaak Andero Aasav, Kristina Mumm, Emil Laanemets, Rauno Lääne, Kristjan Lääne, Mairon Moisto, Martin Pukk, Oskar Pukk, Liisa-Maria Kõllo Eric Muugamäe?, Jaan Oskar Narva?, Karlssonid?

Gomoku: Ilya Katsev, Viktor Balabhai, Ardi Raag, Markus Ikla, Matīss Riherts, Sergei Sonin, Marina Sonina, Vladislava Sonina, Ivan Pushkin, Artiom Gershman, Roman Roginski, Anton Chernyi, Viktoria Novichkova?, Dilyara Roshtshina, Daniil Gorbatshov, Petr Burtsev, Stepan Malyarovskiy,Denis Orlov, Rauno Lääne, Kristjan Lääne
Ürituse sisestas: ants
Ürituse tulemused:
Online registeerimine? Lubatud
Registreerunuid: 3
KasutajanimiRegistreerumise aegKommentaar
Rauno1003 29.11.2018 15:17
kristofer12 21.12.2018 19:27
liisamaria 23.12.2018 21:01


Kommentaarid:
 


Aktiivseid kasutajaid: 2573
Ürituste kalender
02.02.2019
Rendžu maailmameistrivõistluste Eesti valikturniiri 3. etapp
23.02.2019
Lines Of Actioni GP I etapp
01.03.2019
Sudoku GP 2019 3. voor
09.03.2019
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
15.03.2019
Loogika GP 3.voor
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2354
2. brenetikas 2248
3. rakett69 2209
4. tennispall 2113
5. Albert007 2068
Male TOP 5
1. tellis53 2929
2. lodu 2780
3. Tooresvana 2768
4. vutimees 2764
5. sokrates 2716

Vene kabe TOP 5
1. Karambuli9 2777
2. Ruut 2628
3. matumartin14 2564
4. hulkur 2513
5. piraaja 2504

Gomoku TOP 5
1. ants 2881
2. brenetikas 2871
3. ikla 2783
4. Est 2622
5. georgr 2557

Sudoku TOP 5
1. AlQaholic 3187
2. brigita 3041
3. Est 2608
4. rakett69 2423
5. Verner 2421