menu_top
menu_bottom


Noorte EM rendžus ja gomokus

Liik: Gomoku
Korraldaja: Huvikeskus Kullo ja Eesti Rendžuliit
Toimimusaeg: 01.07.2019 18:36 - 10.07.2019 18:37
Kirjeldus: Karepa laagri alla kuuluv üritus - https://www.vint.ee/yrituse-detailid/?event=649

Nii rendžus kui gomokus on 8 võistlusgruppi
Gr. A: noormehed, sünd. 1994 – 1998.
Eesti koondise kandidaadid (mõlemale võistlusele): Martin Hõbemägi, Brenet Rahumägi, Argo Lillemaa, Kevin Kaido Kallikorm, Kristofer Lõhmus, Johan-Eerik Kõlar
Gr. B: noormehed, s. 1999-2003
Eesti koondise kandidaadid: Georg-Romet Topkin, Kuno Kolk, Mark Heidmets, Sander Piik, Mart Narva, Karl-Mattias Moor, Kris Holtsman, Andreas Tähnas, Andrus Möller, Siim Tiivel, Magnus Murumaa
Gr. C: poisid, s. 2004-2007
Eesti koondise kandidaadid: Ardi Raag, Karl-Ustav Kõlar, Markus Ikla, Mairon Moisto, Jaan Oskar Narva, Oskar Pukk, Mathias Murumaa, Trent Asso Tõnisson, Jaak Andero Aasav, Kaur Kaljola, Sander Tali, Andreas Tingas, Timo Tingas
Gr. D: poisid, s. 2008 ja hiljem
Eesti koondise kandidaadid: Rauno Lääne, Kristjan Lääne, Martin Pukk, Mikael Olaf Murumaa, Sergo Saard, Hans Krister Kala, Kermo Koppel, Karl Peeter Peri, Markus Patzig, Reiko Koppel, Eke Kaur Aavik, Taavi Tammaru, Paul Johann Mere, Dmitri Kuzmin,
Gr. E: neiud, s. 1994-1998
Eesti koondise kandidaadid : Mari Kolk
Gr. F: neiud, s. 1999-2003 : Liise Marie Reinik, Mai Narva, Tuuli Tiivel, Anna-Brigita Topkin, Hanna-Kai Reimand, Kristina Mumm, Liisa Maria Kõllo,
Eesti koondise kandidaadid:
Gr. G: tüdrukud, s. 2004-2007 : Kirke Koni, Melissa Nitov
Gr. H: tüdrukud, s. 2008 ja hiljem
Eesti koondise kandidaadid: Ell Juhani
Iga RIF-i liige saab välja 10 mängijat igas grupis.
* Players who achieved place in top 3 in each group have personal place in next YWC, if they have still have right to play in YWC by age.
*
Turniiri avangureegel - gr. D ja H mängivad Taraguchi 10, teised Soosõrv-8. Siiski, in gruppides A,B,C,E;F,G mängijad 1 kjuu või madalamTaraguchi-10 (nad peavad seda siis järgima terve turniiri).
Gomoku EM-i teave tuleb peagi

1.07 - 10:00 väljasõit Kullost
kell 20:00 võistluste avatseremoonia
2.- 4.07 Rendžu EM mängud
5.07. - Ettevalmistus mõttespordi 5-võistluseks, sportmängud
6.-7.07. - Mõttespordi viievõistluse paariturniir
8. -10.07. Gomoku EM
Toimumiskoht: Kullo Karepa laager - https://www.vint.ee/yrituse-detailid/?event=649
Registreerimise info: Eesti koondised paneb kokku treener Ants Soosõrv, asoosyrv@hotmail.com; ants.soosorv@kullo.ee
Ürituse sisestas: ants
Ürituse tulemused:
Online registeerimine? Keelatud


Kommentaarid:
 


Aktiivseid kasutajaid: 1155
Ürituste kalender
18.08.2019
Pentamind maailmameistrivõistlused
21.09.2019
Lines Of Actioni turniirisarja VII etapp
18.10.2019
Karepa sügislaager (EMV rendžus ja gomokus)
02.11.2019
Lines Of Actioni turniirisarja finaal
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2506
2. N0l1fer 1462
Male TOP 5
1. tellis53 3044
2. Tooresvana 2623
3. antsuonu 2621
4. sokrates 2621
5. treener 2599

Vene kabe TOP 5
1. Karambuli9 2773
2. Susi 2566
3. Ruut 2543
4. Ianton 2521
5. antsuonu 2505

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2905
2. Maasikas999 2410
3. Tooresvana 2185
4. antsuonu 2138
5. kiizhu1151 2064

Sudoku TOP 5
1. brigita 3117
2. Kubix 2498
3. 2ez4rtz 2453
4. Rambo96 2318
5. kraska 2284