menu_top
menu_bottom


Tallinn Open rendžus ja gomokus

Liik: Muu
Korraldaja: Huvikeskus Kullo ja Eesti Rendžuliit
Toimimusaeg: 26.12.2019 17:45 - 30.12.2019 14:45
Kirjeldus: Peaturniir on rendžu AT (5 dan ja kõrgem + kutsetega mängijad)BT-l kõik ülejäänud - kõik rendžureeglite tundjad on oodatud ühinema. Avangureeglid on Soosõrv-8 või Taraguchi (otsustamisel), AT-l plaanitud 8 vooru šveitsi süsteemis, ajakontroll 60min + 30 sek.
BT tuleb ka tõsine, rahvusvaheline, 60min+2sek, seal saavad algajad valida Taraguchi reegli (terveks turniiriks)
Samuti on tugev ja tõsine gomokuturniir (sinna paluks ka eelnevalt regada, nt. siin, märkides ära soovi just gomokut mängida)

Ligikaudne ajakava:

Renju AT
Dets. 26

11:00 - 1. voor
14:00 - 2. voor
17:00 - 3. voor

Dets. 27

11:00 - 4. voor
14:00 - 5. voor
17:00 - 6. voor

Renju BT

Dets. 27. 10:00-17:45 (4 vooru)


Dets.28

11:00 - 7. voor
BT kell 10-16
14:00 - 8. voor

Dets. 29.
kell 11:00-ca 18
gomokuturniiri voorud 1.-4.

Dets.30.
Kell 9:00 - ca 14:00 gomoku voorud 5.-7.


turniirimaks rendžus (AT) 20 eurot täiskasvanu,10 eurot õpilane/tudeng (sisaldab ka snäkke ja puuvilju ja sooje jooke), rendžu BT-l ja gomokus mõlemas vastavalt 15 eurot ja 8 eurot (Kullo mõttemängude ringi õpilastele tasuta on nii rendžu AT, BT, kui gomoku tasuta)

Praegune nimekiri:
Vladimir Sushkov, 9 dan; Stefan Karlsson, 8 dan; Aivo Oll, 7 dan; Martin Hõbemägi, 7 dan; Ilya Katsev, 6 dan; Villem Mesila, 6 dan; Georg-Romet Topkin, 6 dan; Kristofer Lõhmus, 5 dan; Daria Iusupmurzina, 5 dan, Kuno Kolk, 3 dan

BT: Paul Väljataga, 3 dan; Sander Piik 3 dan; Markus Ikla, 3 dan; Karl-Mattias Moor, 2 dan; Erko Olumets, 2 dan; Kirke Koni, 2 dan; Rauno Lääne, 1kyu; Hanna-Kai Reimand, 2kyu; Anastasia Buslakova, 2kyu; Mari Kolk, 3kyu; Anastasia Simanovskaia 4kyu, Kristina Mumm, 4kyu, Kevin Kaido Kallikorm,4kyu; Random Barinov, Puzanov Georgii,Berdii Arsenii,Strakulia Lev,
Petrova Mariia, Burtsev Petr, Burtsev Nikolai,Roshchina Diliara, Roginskii Roman,
Gershman Artem, Sander Karlsson, Melissa Nitov 9kyu, Kristjan Lääne, 11kyu; Paul Johann Mere 12kyu

Gomoku: Matiss Riherts, Karl-Ustav Kõlar, Random Barinov, Puzanov Georgii,Berdii Arsenii,
Strakulia Lev, Petrova Mariia, Burtsev Petr, Burtsev Nikolai,Roshchina Diliara, Roginskii Roman,
Gershman Artem, Melissa Nitov
Toimumiskoht: Huvikeskus "Kullo", 2. korrus, 4. korpus
Registreerimise info: rendžus asoosyrv@hotmail.com või 56697382 AT kuni 18.12., BT kuni 23.12. Gomokus 27.12. õhtuni
Ürituse sisestas: ants
Ürituse tulemused: Tulemused
Online registeerimine? Lubatud
Registreerunuid: 1
KasutajanimiRegistreerumise aegKommentaar
kristofer12 20.12.2019 11:37


Kommentaarid:
 


Aktiivseid kasutajaid: 2601
Ürituste kalender
25.01.2020
III Vinni valla lahtised meistrivõistlused sudokus
25.01.2020
LOA GP 2020 I etapp
31.01.2020
Sudoku GP 2020 2. voor
08.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 5. etapp
14.02.2020
Loogika GP 2020 2. voor
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2396
2. AlQaholic 2176
3. tennispall 2153
4. ikla 2134
5. rontsronts 2113
Male TOP 5
1. nordic 3003
2. rontsronts 2992
3. KAS 2850
4. VMS 2749
5. Tooresvana 2726

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2646
2. Banks 2630
3. Ianton 2604
4. rong 2516
5. maiden 2504

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2912
2. ants 2859
3. ikla 2839
4. AlQaholic 2611
5. Rauno1003 2561

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3270
2. brigita 3175
3. AlQaholic 2599
4. Rambo96 2575
5. kraska 2317