menu_top
menu_bottom


Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 1. etapp

Liik: Gomoku
Korraldaja: Huvikeskus Kullo ja Eesti Rendžuliit
Toimimusaeg: 05.10.2019 11:37 - 05.10.2019 15:37
Kirjeldus: Kokku 7 etappi aasta jooksul 4 grupis (edasijõudnute rendžu-ja gomoku ja algajate rendžu-ja gomoku)
Edasijõudnute rendžus ja gomokus pääsevad 6 esimese etapi põhjal 7. etapil 4.04. toimuvasse finaali 8 paremat, ülejäänud mängivad lohutusturniiri.
4 etappi mängitakse aasta jooksul Kullos, 3 koolides

Rendžu (eelregistreerimisega, edasijõudnutele Soosõrv-8, algajatele Taraguchi-10 reegel) algab kell 11.30 .

Algajate gomoku kell 14.00 ruumis 2-02
Edasijõudnute gomoku kell 14 mõttemängude klassis ruum 25-02
Osalemine tasuta, kõigile väiksed auhinnad
Toimumiskoht: Kullo, ruum 2-02, tulla 1. trepist üles 2. korrusele ja paremale koridori otsa.
Registreerimise info: Gomokus kohapeal 13.20-13.55
Rendžus eelregamine 4.10. kella 20-ni
Ürituse sisestas: ants
Ürituse tulemused: Tulemused
Online registeerimine? Lubatud
Registreerunuid: 5
KasutajanimiRegistreerumise aegKommentaar
kristofer12 04.10.2019 16:43
brenetikas 04.10.2019 19:09
Rauno1003 04.10.2019 19:51
PaulJohann 04.10.2019 20:21
Jüri 05.10.2019 11:34


Kommentaarid:
 


Aktiivseid kasutajaid: 2808
Ürituste kalender
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
18.01.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 4. etapp
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
14.03.2020
Rahvusvahelised koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2385
2. brenetikas 2265
3. tennispall 2182
4. ikla 2100
5. rontsronts 2100
Male TOP 5
1. nordic 3000
2. mougli 2914
3. rontsronts 2899
4. VMS 2882
5. antsuonu 2687

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2605
2. Ianton 2571
3. Banks 2532
4. Rahumees07 2520
5. rong 2488

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2912
2. ants 2859
3. ikla 2831
4. AlQaholic 2692
5. huvituja 2494

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3269
2. brigita 3061
3. AlQaholic 2773
4. Rambo96 2601
5. Nytnerok 2444