menu_top
menu_bottom


Noorte MM rendžus ja gomokus

Liik: Gomoku
Korraldaja: Eesti Rendžuliit ja Huvikeskus Kullo
Toimimusaeg: 03.08.2020 17:30 - 09.08.2020 17:30
Kirjeldus: Orienteeruv programm:
3.08. Võistluste avamine
4.-6.08. - Rendžuturniirid
7.-9.08. - Gomokuturniirid, võistluste lõpetamine
Toimumiskoht: Laagri Kool, Veskitammi 22, Laagri asula
Registreerimise info: Eesti koondise panevad kokku treenerid Ants Soosõrv ja Brenet Rahumägi

Gr. A: noormehed, sünd. 1995 – 1999.
Eesti koondise kandidaadid (mõlemale võistlusele): Martin Hõbemägi, Brenet Rahumägi, Argo Lillemaa, Kristofer Lõhmus, Kuno Kolk
Gr. B: noormehed, s. 2000-2004
Eesti koondise kandidaadid: Georg-Romet Topkin, Mark Heidmets, Sander Piik, Mart Narva, Karl-Mattias Moor, Kris Holtsman, Andreas Tähnas, Andrus Möller, Siim Tiivel, Magnus Murumaa, Ardi Raag, Karl-Ustav Kõlar,
Gr. C: poisid, s. 2005-2008
Eesti koondise kandidaadid: Markus Ikla, Mairon Moisto, Jaan Oskar Narva, Oskar Pukk, Mathias Murumaa, Trent Asso Tõnisson, Jaak Andero Aasav, Kaur Kaljola, Rauno Lääne, Kristjan Lääne, Martin Pukk, Karl Peeter Peri, Markus Patzig, Kermo Koppel, Hendrik Tambla, Oskar Henrik Kundla
Gr. D: poisid, s. 2009 ja hiljem
Eesti koondise kandidaadid: Mikael Olaf Murumaa, Sergo Saard, Hans Krister Kala, Reiko Koppel, Eke Kaur Aavik, Taavi Tammaru, Paul Johann Mere, Dmitri Kuzmin, Oskar Sander, Mihkel Normak

Gr. E: neiud, s. 1995-1999
Eesti koondise kandidaadid : Mari Kolk, Liise Marie Reinik, Mai Narva, Hanna-Kai Reimand,
Gr. F: neiud, s. 2000-2004 : Tuuli Tiivel, Anna-Brigita Topkin, Kristina Mumm, Liisa Maria Kõllo, Kirke Koni,
Eesti koondise kandidaadid:
Gr. G: tüdrukud, s. 2005-2008 : Melissa Nitov, Mette Anete Tammistu
Gr. H: tüdrukud, s. 2009 ja hiljem
Eesti koondise kandidaadid: Ell Juhani, Linda Örd
Ürituse sisestas: ants
Ürituse tulemused:
Online registeerimine? Keelatud


Kommentaarid:
 


Aktiivseid kasutajaid: 2633
Ürituste kalender
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
28.02.2020
Sudoku GP 2020 3. voor
29.02.2020
LOA GP 2020 II etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
13.03.2020
Loogika GP 2020 3. voor
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2448
2. brenetikas 2267
3. AlQaholic 2189
4. Leprechaun1 2095
5. rontsronts 2083
Male TOP 5
1. nordic 3003
2. rontsronts 2887
3. Pikk 2770
4. VMS 2756
5. antsuonu 2753

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2661
2. bossy123 2597
3. Banks 2588
4. Ianton 2554
5. LionPriit 2498

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2912
2. ants 2862
3. matu97 2841
4. ikla 2779
5. AlQaholic 2717

Sudoku TOP 5
1. brigita 3106
2. AlQaholic 2744
3. allever 2424
4. Rambo96 2407
5. kraska 2367