menu_top
menu_bottom


Kullo mõttemängude laager

Liik: Mitmevõistlus
Korraldaja: Huvikeskus Kullo
Toimimusaeg: 02.07.2020 10:00 - 11.07.2020 13:57
Kirjeldus: Oodatud on nii algajad kui ka kogenud, vähemalt 7a-sed mõttemänguhuvilised.


NB! Kaasa osaleja kaart - http://kullo.ee/public/files/Noortelaagris%20osaleja%20kaart.pdf

Kaasas võiks veel olla spordiriided, ujumisriided, lauatennisereket.

NB! Karepal on leitud puuke.

Hinnad: laagripäeva hind jääb 2019 tasemele:
Terve laager õpilasele 174 eurot (kui kasutab vähemalt ühel suunal Kullo tellitud bussi) ja 162 eurot (kui on oma transport), Täiskasvanule terve laager 222.60 (koos bussiga) ja 210.60 (ilma bussita)
Kui õpilane on kohal vähem kui 6 päeva, siis on päeva hind 23.40 (+ vähemalt ühel suunal bussi kasutades 12 eurot). Täiskasvanul on 23.40 päev (+ buss) sõltumata kohaloleku kestusest.



Laagri kohta on infot ka www.kullo.ee (nt. Kodukord)

Kontakt: Ants Soosõrv – asoosyrv@hotmail.com, 56 69 73 82, .

Oma osalemisest andke palun teada hiljemalt 10.05.-ks

Maksmise kord:
Kullo mõttemängude ringi lapsed annavad enda osalemisest teada, lisades, et kas kasutavad Kullo bussi ning et kas vajavad eritoitlustust ja siis saadetakse neile arve.
Teised saadavad osaleja ja maksja nimed ja isikukoodid ning maksja elukoha- ja e-postiaadressi, lisades, et kas kasutavad Kullo bussi ning et kas vajavad eritoitlustust siis saadetakse arve.

Makstud peaks olema vähemalt 2 nädalat enne laagri algust.

Ligikaudne ajakava:

2.07.
9:30 kogunemine Kullo juurde, osalejakaardid näpus (need ulatage palun kohe kasvatajatele)
10:00 - väljasõit
12:00 - kohalejõudmine, sissesättimine
12:30 - Rivistus ja sissejuhatav info
14:00 - lõunasöök
15:00 - mõttemänguüritused
17:00 - Õhtuoode
17:15 - mõttemänguüritused
19:00 - õhtusöök
20:00 - õhtune programm
23:00 - öörahu





3.07.
9:00 - äratus, hommikvõimlemine
9:30 - hommikusöök
10:30 – mõttemänguüritused
14:00 - lõunasöök
15:00 - mõttemänguüritused
17:00 - õhtuoode
17:15 - mõttemänguüritused
19:00 - õhtusöök
20:00 - õhtune programm
23:00 - öörahu

4.07.
9:00 - äratus, hommikvõimlemine
9:30 - hommikusöök
11:00 - viievõistlus (sudoku, male, bridž, gomoku, kabe)
14:00 - lõunasöök
15:00 - viievõistlus (sudoku, male, bridž, gomoku, kabe)
17:00 - õhtuoode
17:15 - viievõistlus (sudoku, male, bridž, gomoku, kabe)
19:00 - õhtusöök
20:00 -viievõistlus (sudoku, male, bridž, gomoku, kabe),
õhtune programm
23:00 - öörahu


5.07.
9:00 - äratus, hommikvõimlemine
9:30 - hommikusöök
10:30 - viievõistlus (sudoku, male, bridž, gomoku, kabe)
14:00 - lõunasöök
15:00 - viievõistlus (sudoku, male, bridž, gomoku, kabe)
17:00 - õhtuoode
17:15 - viievõistlus (sudoku, male, bridž, gomoku, kabe), lõpetamine

19:00 - õhtusöök
20:00 - õhtune programm
23:00 - öörahu

6.07.
9:00 - äratus, hommikvõimlemine
9:30 - hommikusöök
10:30 - gomoku ja rendžuturniirid jm mõttemänguüritused
14:00 - lõunasöök
15:00 - gomoku ja rendžuturniirid jm mõttemänguüritused, sportlikud üritused
17:00 - õhtuoode
17:15 - rendžu-ja gomokuturniirid, sportlikud üritused
19:00 - õhtusöök
20:00 - õhtune programm
23:00 - öörahu

7.07.
9:00 - äratus, hommikvõimlemine
9:30 - hommikusöök
10:30 - gomoku ja rendžuturniirid jm mõttemänguüritused
14:00 - lõunasöök
15:00 - gomoku ja rendžuturniirid jm mõttemänguüritused, sportlikud üritused
17:00 - õhtuoode
17:15 - rendžu-ja gomokuturniirid, sportlikud üritused
19:00 - õhtusöök
20:00 - õhtune programm
23:00 - öörahu

8.07.
9:00 - äratus, hommikvõimlemine
9:30 - hommikusöök
10:30 - gomoku ja rendžuturniirid jm mõttemänguüritused
14:00 - lõunasöök
15:00 - gomoku ja rendžuturniirid jm mõttemänguüritused, sportlikud üritused
17:00 - õhtuoode
17:15 - rendžu-ja gomokuturniirid, sportlikud üritused
19:00 - õhtusöök
20:00 - õhtune programm
23:00 - öörahu

9.07.
9:00 - äratus, hommikvõimlemine
9:30 - hommikusöök
10:30 - gomoku ja rendžuturniirid jm mõttemänguüritused
14:00 - lõunasöök
15:00 - gomoku ja rendžuturniirid jm mõttemänguüritused, sportlikud üritused
17:00 - õhtuoode
17:15 - rendžu-ja gomokuturniirid, sportlikud üritused
19:00 - õhtusöök
20:00 - õhtune programm
23:00 - öörahu


10.07.
9:00 - äratus, hommikvõimlemine
9:30 - hommikusöök
10:30 - sportlikud üritused
14:00 - lõunasöök
15:00 - mõttespordiüritused
17:00 - õhtuoode
17:15 - sportlikud üritused
19:00 - õhtusöök
20:00 - õhtune programm
23:00 - öörahu

11.07.
9:00 - äratus, hommikvõimlemine, koristamine, valmistumine ärasõiduks
9:30 - hommikusöök
ca 11:30-12 - väljasõit Karepalt
ca 13:30-14 - jõudmine Kullo juurde
Toimumiskoht: Huvikeskus Kullo laager Karepal, Lääne-Virumaal
Registreerimise info: asoosyrv@hotmail.com
Ürituse sisestas: ants
Ürituse tulemused:
Online registeerimine? Keelatud


Kommentaarid:
 


Aktiivseid kasutajaid: 2645
Ürituste kalender
28.02.2020
Sudoku GP 2020 3. voor
29.02.2020
LOA GP 2020 II etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
13.03.2020
Loogika GP 2020 3. voor
14.03.2020
Rahvusvahelised koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2392
2. AlQaholic 2312
3. brenetikas 2212
4. silberberg 1853
5. MihkelNormak 1473
Male TOP 5
1. nordic 3003
2. hertsog 2793
3. Pikk 2770
4. sokrates 2747
5. peksa 2728

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2661
2. bossy123 2632
3. Banks 2588
4. Ianton 2554
5. rong 2469

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2912
2. ants 2862
3. AlQaholic 2717
4. antsuonu 2224
5. dima10 2156

Sudoku TOP 5
1. brigita 3106
2. AlQaholic 2783
3. Rambo96 2407
4. kraska 2335
5. silverhill 2318