menu_top
menu_bottom


Kullo mõttemängude laager

Liik: Mitmevõistlus
Korraldaja: Huvikeskus Kullo
Toimimusaeg: 02.07.2020 10:00 - 11.07.2020 13:57
Kirjeldus: Oodatud on nii algajad kui ka kogenud, vähemalt 7a-sed mõttemänguhuvilised.


NB! osaleja kaart tuleb saata digiallkirjastatult 2 nädalat enne laagrit - *Lapsevanem peab täitma ära „noortelaagris osaleja kaardi“, selle leiab Kullo veebilehelt: http://kullo.ee/public/files/Kullo%20Karepa%20Noortelaagris%20osaleja%20kaart%202020.docx
ja saatma digiallkirjastatult karepa@kullo.ee ja ka mulle (Antsule)

Kaasas võiks veel olla spordiriided, ujumisriided, lauatennisereket.

NB! Karepal on leitud puuke.

Hinnad: laagripäeva hind jääb 2019 tasemele:
Terve laager õpilasele 174 eurot (kui kasutab vähemalt ühel suunal Kullo tellitud bussi) ja 162 eurot (kui on oma transport), Täiskasvanule terve laager 222.60 (koos bussiga) ja 210.60 (ilma bussita)
Kui õpilane on kohal vähem kui 6 päeva, siis on päeva hind 23.40 (+ vähemalt ühel suunal bussi kasutades 12 eurot). Täiskasvanul on 23.40 päev (+ buss) sõltumata kohaloleku kestusest. Eraldi ööbimine on 13.40 öö (koht 4-ses majakeses) ja söömine 10 eurot päev (3+4+3)



Laagri kohta on infot ka www.kullo.ee (nt. Kodukord)

Kontakt: Ants Soosõrv – asoosyrv@hotmail.com, 56 69 73 82, .

Oma osalemisest andke palun teada hiljemalt 12.06.-ks

Maksmise kord:
Kullo mõttemängude ringi lapsed annavad enda osalemisest teada, lisades, et kas kasutavad Kullo bussi ning et kas vajavad eritoitlustust ja siis saadetakse neile arve.
Teised saadavad osaleja ja maksja nimed ja isikukoodid ning maksja elukoha- ja e-postiaadressi, lisades, et kas kasutavad Kullo bussi ning et kas vajavad eritoitlustust siis saadetakse arve.

Kui te pole kohal tervet laagrit, siis peaks muidugi lisama ka kuupäevad, mil kohal olete (ja kui teate, siis ka söögiajad, nt. 3.07. lõunast 7.07. õhtusöögini)

Makstud peaks üldjuhul olema vähemalt 2 nädalat enne laagri algust (NB! Kui arve saabumine viibib, siis saab ka hiljem maksta, ent siiski laagri alguseks).

Ligikaudne ajakava:

2.07.
9:45 kogunemine Kullo juurde
10:00 - väljasõit
12:00 - kohalejõudmine, sissesättimine
12:30 - Rivistus ja sissejuhatav info
14:00 - lõunasöök
15:00 - mõttemänguüritused
17:00 - Õhtuoode
17:15 - mõttemänguüritused
19:00 - õhtusöök
20:00 - õhtune programm
23:00 - öörahu





3.07.
9:00 - äratus, hommikvõimlemine
9:30 - hommikusöök
10:30 – mõttemänguüritused
14:00 - lõunasöök
15:00 - mõttemänguüritused
17:00 - õhtuoode
17:15 - mõttemänguüritused
19:00 - õhtusöök
20:00 - õhtune programm
23:00 - öörahu

4.07.
9:00 - äratus, hommikvõimlemine
9:30 - hommikusöök
10:15 - viievõistlus (sudoku, male, bridž, gomoku, kabe)
14:00 - lõunasöök
14:30 - viievõistlus (sudoku, male, bridž, gomoku, kabe)
17:00 - õhtuoode
17:15 - viievõistlus (sudoku, male, bridž, gomoku, kabe)
19:00 - õhtusöök
20:00 -viievõistlus (sudoku, male, bridž, gomoku, kabe),
õhtune programm
23:00 - öörahu


5.07.
9:00 - äratus, hommikvõimlemine
9:30 - hommikusöök
10:15 - viievõistlus (sudoku, male, bridž, gomoku, kabe)
14:00 - lõunasöök
14:30 - viievõistlus (sudoku, male, bridž, gomoku, kabe)
17:00 - õhtuoode
17:15 - viievõistlus (sudoku, male, bridž, gomoku, kabe), lõpetamine

19:00 - õhtusöök
20:00 - õhtune programm
23:00 - öörahu

6.07.
9:00 - äratus, hommikvõimlemine
9:30 - hommikusöök
10:30 - gomoku ja rendžuturniirid jm mõttemänguüritused
14:00 - lõunasöök
15:00 - gomoku ja rendžuturniirid jm mõttemänguüritused, sportlikud üritused
17:00 - õhtuoode
17:15 - rendžu-ja gomokuturniirid, sportlikud üritused
19:00 - õhtusöök
20:00 - õhtune programm
23:00 - öörahu

7.07.
9:00 - äratus, hommikvõimlemine
9:30 - hommikusöök
10:30 - gomoku ja rendžuturniirid jm mõttemänguüritused
14:00 - lõunasöök
15:00 - gomoku ja rendžuturniirid jm mõttemänguüritused, sportlikud üritused
17:00 - õhtuoode
17:15 - rendžu-ja gomokuturniirid, sportlikud üritused
19:00 - õhtusöök
20:00 - õhtune programm
23:00 - öörahu

8.07.
9:00 - äratus, hommikvõimlemine
9:30 - hommikusöök
10:30 - gomoku ja rendžuturniirid jm mõttemänguüritused
14:00 - lõunasöök
15:00 - gomoku ja rendžuturniirid jm mõttemänguüritused, sportlikud üritused
17:00 - õhtuoode
17:15 - rendžu-ja gomokuturniirid, sportlikud üritused
19:00 - õhtusöök
20:00 - õhtune programm
23:00 - öörahu

9.07.
9:00 - äratus, hommikvõimlemine
9:30 - hommikusöök
10:30 - gomoku ja rendžuturniirid jm mõttemänguüritused
14:00 - lõunasöök
15:00 - gomoku ja rendžuturniirid jm mõttemänguüritused, sportlikud üritused
17:00 - õhtuoode
17:15 - rendžu-ja gomokuturniirid, sportlikud üritused
19:00 - õhtusöök
20:00 - õhtune programm
23:00 - öörahu


10.07.
9:00 - äratus, hommikvõimlemine
9:30 - hommikusöök
10:30 - sportlikud üritused
14:00 - lõunasöök
15:00 - mõttespordiüritused
17:00 - õhtuoode
17:15 - sportlikud üritused
19:00 - õhtusöök
20:00 - õhtune programm
23:00 - öörahu

11.07.
9:00 - äratus, hommikvõimlemine, koristamine, valmistumine ärasõiduks
9:30 - hommikusöök
ca 11:30-12 - väljasõit Karepalt
ca 13:30-14 - jõudmine Kullo juurde
Toimumiskoht: Huvikeskus Kullo laager Karepal, Lääne-Virumaal
Registreerimise info: asoosyrv@hotmail.com
Ürituse sisestas: ants
Ürituse tulemused:
Online registeerimine? Keelatud


Kommentaarid:
 


Aktiivseid kasutajaid: 2733
Ürituste kalender
01.08.2020
MSO and Pentamind World Championships 2020
03.08.2020
Noorte MM rendžus ja gomokus
07.08.2020
Loogika GP 2020 7. voor
21.08.2020
Loogika GP 2020 8.voor
Male TOP 5
1. antsuonu 2752
2. Vultur 2659
3. meemager 2586
4. LevorukiJDzo 2523
5. kraska 2514

Vene kabe TOP 5
1. wild 2903
2. Paksmagu 2709
3. karambuli8 2643
4. rong 2560
5. Ruut 2559

Gomoku TOP 5
1. ikla 2793
2. zukole 2708
3. Rauno1003 2526
4. lz9 2251
5. olivervalk 2213

Sudoku TOP 5
1. brigita 2995
2. 2ez4rtz 2522
3. Eerik33 2366
4. kraska 2351
5. antsuonu 2342