|
时间 |
游戏 |
描述 |
获胜者 |
持续时间 |
玩家人数 |
结果 |
1. |
2019-11-25T13:00:00+02:00 |
国际象棋 |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
AndreiMG |
2h 42min |
248 |
公开 |
2. |
2019-11-25T13:30:00+02:00 |
国际象棋 |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
emil12345 |
2h 55min |
236 |
公开 |
3. |
2019-11-25T14:00:00+02:00 |
国际象棋 |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Grete55 |
2h 26min |
48 |
公开 |
4. |
2019-11-26T13:00:00+02:00 |
俄罗斯跳棋 |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Henrirk |
2h 22min |
258 |
公开 |
5. |
2019-11-26T13:30:00+02:00 |
俄罗斯跳棋 |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
LionPriit |
2h 27min |
271 |
公开 |
6. |
2019-11-26T14:00:00+02:00 |
俄罗斯跳棋 |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
tennispall |
2h 09min |
50 |
公开 |
7. |
2019-11-27T13:00:00+02:00 |
五目五子棋 |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
PaulJohann |
1h 26min |
175 |
公开 |
8. |
2019-11-27T13:30:00+02:00 |
带交换的五子棋 |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
ikla |
2h 14min |
179 |
公开 |
9. |
2019-11-27T14:00:00+02:00 |
带交换的五子棋 |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
pokemon |
1h 52min |
37 |
公开 |
10. |
2019-11-28T13:00:00+02:00 |
数独 (Varia) |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
gontsarenko |
1h 40min |
148 |
公开 |
11. |
2019-11-28T13:30:00+02:00 |
数独 (Varia) |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
silverhill |
1h 40min |
168 |
公开 |
12. |
2019-11-28T14:00:00+02:00 |
数独 (Varia) |
Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
brigita |
1h 40min |
42 |
公开 |
13. |
2020-01-13T13:00:00+02:00 |
国际象棋 |
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
AndreiMG |
2h 39min |
236 |
公开 |
14. |
2020-01-13T13:30:00+02:00 |
国际象棋 |
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
rontsronts |
2h 50min |
191 |
公开 |
15. |
2020-01-13T14:00:00+02:00 |
国际象棋 |
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Grete55 |
2h 37min |
44 |
公开 |
16. |
2020-01-14T13:00:00+02:00 |
俄罗斯跳棋 |
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
karlstefan |
2h 20min |
231 |
公开 |
17. |
2020-01-14T13:30:00+02:00 |
俄罗斯跳棋 |
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
hansrobert |
2h 29min |
231 |
公开 |
18. |
2020-01-14T14:00:00+02:00 |
俄罗斯跳棋 |
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
rauno29 |
2h 14min |
47 |
公开 |
19. |
2020-01-15T13:00:00+02:00 |
五目五子棋 |
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
KJMeikop |
1h 21min |
193 |
公开 |
20. |
2020-01-15T13:30:00+02:00 |
带交换的五子棋 |
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
ikla |
2h 06min |
171 |
公开 |
21. |
2020-01-15T14:00:00+02:00 |
带交换的五子棋 |
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
huvituja |
2h 05min |
45 |
公开 |
22. |
2020-01-16T13:00:00+02:00 |
数独 (Varia) |
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
gontsarenko |
1h 40min |
137 |
公开 |
23. |
2020-01-16T13:30:00+02:00 |
数独 (Varia) |
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Leprechaun1 |
1h 40min |
134 |
公开 |
24. |
2020-01-16T14:00:00+02:00 |
数独 (Varia) |
Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
brigita |
1h 40min |
45 |
公开 |
25. |
2020-02-10T13:00:00+02:00 |
国际象棋 |
Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
OttOL |
2h 46min |
229 |
公开 |
26. |
2020-02-10T13:30:00+02:00 |
国际象棋 |
Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
tormikull |
2h 44min |
159 |
公开 |
27. |
2020-02-10T14:00:00+02:00 |
国际象棋 |
Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
tennispall |
2h 30min |
43 |
公开 |
28. |
2020-02-11T13:00:00+02:00 |
俄罗斯跳棋 |
Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
karlstefan |
2h 19min |
231 |
公开 |
29. |
2020-02-11T13:30:00+02:00 |
俄罗斯跳棋 |
Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
hansrobert |
2h 29min |
187 |
公开 |
30. |
2020-02-11T14:00:00+02:00 |
俄罗斯跳棋 |
Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
HerrHeinrich |
2h 16min |
45 |
公开 |
31. |
2020-02-12T13:00:00+02:00 |
五目五子棋 |
Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Henrirk |
1h 25min |
186 |
公开 |
32. |
2020-02-12T13:30:00+02:00 |
带交换的五子棋 |
Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Rauno1003 |
2h 05min |
152 |
公开 |
33. |
2020-02-12T14:00:00+02:00 |
带交换的五子棋 |
Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
mamama |
1h 53min |
34 |
公开 |
34. |
2020-02-13T13:00:00+02:00 |
数独 (Varia) |
Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
GetterRest |
1h 40min |
135 |
公开 |
35. |
2020-02-13T13:30:00+02:00 |
数独 (Varia) |
Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
silverhill |
1h 40min |
113 |
公开 |
36. |
2020-02-13T14:00:00+02:00 |
数独 (Varia) |
Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
brigita |
1h 40min |
37 |
公开 |
37. |
2020-03-16T13:00:00+02:00 |
国际象棋 |
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
HansGK |
2h 48min |
183 |
公开 |
38. |
2020-03-16T13:30:00+02:00 |
国际象棋 |
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
rontsronts |
2h 47min |
135 |
公开 |
39. |
2020-03-16T14:00:00+02:00 |
国际象棋 |
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Grete55 |
2h 28min |
25 |
公开 |
40. |
2020-03-17T13:00:00+02:00 |
俄罗斯跳棋 |
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
ArminAdemar |
2h 21min |
183 |
公开 |
41. |
2020-03-17T13:30:00+02:00 |
俄罗斯跳棋 |
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
LionPriit |
2h 23min |
148 |
公开 |
42. |
2020-03-17T14:00:00+02:00 |
俄罗斯跳棋 |
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
tennispall |
2h 13min |
31 |
公开 |
43. |
2020-03-18T13:00:00+02:00 |
五目五子棋 |
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
PaulJohann |
1h 26min |
151 |
公开 |
44. |
2020-03-18T13:30:00+02:00 |
带交换的五子棋 |
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Rauno1003 |
2h 16min |
139 |
公开 |
45. |
2020-03-18T14:00:00+02:00 |
带交换的五子棋 |
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
huvituja |
1h 52min |
24 |
公开 |
46. |
2020-03-19T13:00:00+02:00 |
数独 (Varia) |
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
LiseteIlves |
1h 40min |
118 |
公开 |
47. |
2020-03-19T13:30:00+02:00 |
数独 (Varia) |
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
ikla |
1h 40min |
95 |
公开 |
48. |
2020-03-19T14:00:00+02:00 |
数独 (Varia) |
Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
brigita |
1h 40min |
22 |
公开 |