Гульня | Апісанне | Арганізатар | Пераможца | Час | Працягласць | Кошт удзелу | Колькасць удзельнікаў | Турнірны стол |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kuu | 2022-03-21T13:30:00+02:00 | 2h 48min | - | 187 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2022-02-14T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 192 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | tormikull | 2021-01-18T13:30:00+02:00 | 2h 45min | - | 161 | Адкрыты |
Шахматы | Paide Hillar Hanssoo PK maleringi Sariturniir 49 |
ToomasMihkel | RobinRandr | 2020-12-09T16:15:00+02:00 | 54min | - | 4 | Адкрыты |
Шахматы | Paide Hillar Hanssoo PK maleringi Sariturniir 41 |
ToomasMihkel | ToomasMihkel | 2020-11-25T16:15:00+02:00 | 40min | - | 4 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | DionK | 2020-11-23T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 189 | Адкрыты |
Шахматы | Paide Hillar Hanssoo PK maleringi Sariturniir 29 |
ToomasMihkel | MarcusBeet | 2020-11-04T16:15:00+02:00 | 1h 42min | - | 11 | Адкрыты |
Шахматы | Hillar Hanssoo 19. mälestusvõistlus kiirmales noortele B-turniir (14-aastased) |
ToomasMihkel | rontsronts | 2020-10-17T11:00:00+03:00 | 2h 45min | - | 16 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | HansGK | 2020-03-16T13:00:00+02:00 | 2h 48min | - | 183 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | OttOL | 2020-02-10T13:00:00+02:00 | 2h 46min | - | 229 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | AndreiMG | 2020-01-13T13:00:00+02:00 | 2h 39min | - | 236 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | AndreiMG | 2019-11-25T13:00:00+02:00 | 2h 42min | - | 248 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2019-03-11T13:00:00+02:00 | 2h 47min | - | 213 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2019-02-11T13:00:00+02:00 | 2h 39min | - | 181 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2019-01-14T13:00:00+02:00 | 2h 45min | - | 215 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2018-11-26T13:00:00+02:00 | 2h 45min | - | 230 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | rontsronts | 2018-03-19T13:00:00+02:00 | 2h 41min | - | 190 | Адкрыты |
Шахматы | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Albert007 | 2018-01-15T13:00:00+02:00 | 2h 51min | - | 181 | Адкрыты |