Гульня | Апісанне | Арганізатар | Пераможца | Час | Працягласць | Кошт удзелу | Колькасць удзельнікаў | Турнірны стол |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Гомоку | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | karlmiko55 | 2023-03-22T13:00:00+02:00 | 1h 22min | - | 97 | Адкрыты |
Гомоку | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | karlmiko55 | 2023-02-15T13:00:00+02:00 | 1h 7min | - | 96 | Адкрыты |
Гомоку | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | karlmiko55 | 2023-01-18T13:00:00+02:00 | 1h 10min | - | 121 | Адкрыты |
Гомоку | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | karlmiko55 | 2022-11-23T13:00:00+02:00 | 1h 15min | - | 133 | Адкрыты |
Гомоку | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | jesperk | 2022-03-23T13:00:00+02:00 | 1h 19min | - | 122 | Адкрыты |
Гомоку | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | PaulJohann | 2022-02-16T13:00:00+02:00 | 1h 20min | - | 102 | Адкрыты |
Гомоку | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | karlmiko55 | 2022-01-19T13:00:00+02:00 | 1h 23min | - | 123 | Адкрыты |
Гомоку | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | dima10 | 2021-11-24T13:00:00+02:00 | 1h 18min | - | 132 | Адкрыты |
Гомоку | Kivimäe tore treening |
ants | antsuonu | 2021-11-10T13:20:00+02:00 | 24min | - | 8 | Адкрыты |
Гомоку | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Taavipark | 2021-04-07T13:00:00+03:00 | 1h 32min | - | 112 | Адкрыты |
Гомоку | AlexMa | theoteo | 2021-04-07T12:19:00+03:00 | 13min | - | 5 | Адкрыты | |
Гомоку | RKSmale | tenatn | 2021-03-27T16:20:00+02:00 | 14min | - | 5 | Адкрыты | |
Гомоку | RKSmale | antsuonu | 2021-03-26T14:54:00+02:00 | 31min | - | 5 | Адкрыты | |
Гомоку | RKSmale | Sui2377 | 2021-03-25T18:25:00+02:00 | 26min | - | 7 | Адкрыты | |
Гомоку | RKSmale | antsuonu | 2021-03-19T11:39:00+02:00 | 30min | - | 8 | Адкрыты | |
Гомоку | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | MihkelNormak | 2021-03-10T13:00:00+02:00 | 1h 24min | - | 160 | Адкрыты |
Гомоку | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Taavipark | 2021-01-20T13:00:00+02:00 | 1h 27min | - | 184 | Адкрыты |
Гомоку | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | MihkelNormak | 2020-11-25T13:00:00+02:00 | 1h 19min | - | 177 | Адкрыты |