Гульня | Апісанне | Арганізатар | Пераможца | Час | Працягласць | Кошт удзелу | Колькасць удзельнікаў | Турнірны стол |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Kristiin11 | 2022-02-17T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 125 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Kristiin11 | 2022-01-20T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 134 | Адкрыты |
Судоку (Лёгка) | Välkturniirid | ants | AaronT6 | 2021-12-08T14:15:00+02:00 | 37min | - | 5 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kaisa005e | 2021-11-25T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 165 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | fireann | 2021-03-11T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 92 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | fireann | 2021-01-21T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 103 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Avang SK koolivaheaeg |
AvangSK | EkkeJ | 2020-12-16T14:00:00+02:00 | 1h 0min | - | 11 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LiseteIlves | 2020-11-26T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 121 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | AVANG SK SUVI | AvangSK | Martha | 2020-06-10T15:00:00+03:00 | 50min | - | 11 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | AVANG SK MEISTRIVÕISTLUSED |
AvangSK | AnnabelS | 2020-05-18T15:00:00+03:00 | 53min | - | 29 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | AVANG SK TURNIIR II GRUPP |
AvangSK | AnnabelS | 2020-05-08T15:00:00+03:00 | 1h 0min | - | 14 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | AVANG SK TURNIIR II GRUPP |
AvangSK | AnnabelS | 2020-04-17T15:00:00+03:00 | 1h 0min | - | 16 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Avang SK turniir | AvangSK | AnnabelS | 2020-04-03T15:00:00+03:00 | 1h 0min | - | 19 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LiseteIlves | 2020-03-19T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 118 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | GetterRest | 2020-02-13T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 135 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | gontsarenko | 2020-01-16T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 137 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Tallinna Saksa Gümnaasiumi turniir |
Meikop | AnnabelS | 2019-11-20T20:00:00+02:00 | 1h 16min | - | 15 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi turniir |
Meikop | SigridO | 2019-04-16T14:10:00+03:00 | 37min | - | 8 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Kaspar278 | 2019-03-14T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 118 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Kaspar278 | 2019-01-17T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 131 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Kaspar278 | 2018-11-29T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 138 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi sudokuturniir |
Meikop | EkkeJ | 2018-10-30T14:10:00+02:00 | 29min | - | 10 | Адкрыты |