Гульня | Апісанне | Арганізатар | Пераможца | Час | Працягласць | Кошт удзелу | Колькасць удзельнікаў | Турнірны стол |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | silverhill | 2019-11-28T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 168 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | brigita | 2018-11-29T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 151 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | aveliin | 2020-11-26T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 148 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | silverhill | 2020-11-26T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 148 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | broliver | 2020-11-26T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 148 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Leprechaun1 | 2020-01-16T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 134 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | brigita | 2017-11-23T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 127 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | brigita | 2018-01-18T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 123 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | 1KaurVesberg | 2021-01-21T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 123 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Kaspar278 | 2021-01-21T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 123 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | perekond | 2021-01-21T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 123 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | brigita | 2019-01-17T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 119 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | brigita | 2019-02-14T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 115 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | silverhill | 2020-02-13T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 113 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | brigita | 2019-03-14T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 108 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Kaspar278 | 2021-03-11T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 103 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | brigita | 2018-03-22T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 102 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | brigita | 2018-02-15T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 99 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | ikla | 2020-03-19T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 95 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | brigita | 2017-01-19T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 94 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | brigita | 2016-12-01T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 93 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Kaspar278 | 2021-04-08T13:30:00+03:00 | 1h 40min | - | 81 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | brigita | 2017-02-16T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 79 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | brigita | 2017-04-06T13:30:00+03:00 | 1h 40min | - | 69 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | rakett69 | 2015-11-19T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 67 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | Herts005 | 2016-04-07T13:00:00+03:00 | 1h 40min | - | 59 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | rakett69 | 2016-03-03T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 57 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | rakett69 | 2016-01-21T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 57 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | Natja | 2015-01-15T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 55 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | rakett69 | 2014-11-27T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 54 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | rakett69 | 2015-02-19T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 51 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | rakett69 | 2015-04-09T13:00:00+03:00 | 1h 40min | - | 48 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | carmenh | 2014-01-23T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 45 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | lisselm | 2014-04-03T13:00:00+03:00 | 1h 40min | - | 41 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | rakett69 | 2013-12-12T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 41 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | rakett69 | 2014-02-20T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 38 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | ikla | 2023-01-19T14:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 30 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | P1K3 | 2021-11-25T14:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 30 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | P1K3 | 2022-01-20T14:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 26 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | P1K3 | 2022-02-17T14:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 22 | Адкрыты |
Судоку (Зменная) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | mariliisf | 2022-03-24T14:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 20 | Адкрыты |
Судоку (Сярэдне) | Verner | Kubix | 2015-02-18T19:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 8 | Адкрыты | |
Судоку (Сярэдне) | figaro | Metsmees | 2015-02-21T20:30:00+02:00 | 29min | - | 5 | Адкрыты | |
Судоку (Лёгка) | AlQaholic | Krubi | 2017-11-24T20:30:00+02:00 | 1h 39min | - | 4 | Адкрыты | |
Судоку (Лёгка) | Vint.ee ametlik turniir |
Vint.ee | Eerik33 | 2018-11-09T18:00:00+02:00 | 27min | - | 4 | Адкрыты |