Juego | Descripción | Organizador | Ganador | Tiempo | Duración | Cuota de participación | Número de participantes | Mesa de torneo |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ajedrez | Pärnumaa noored 3 | EikiLehemets | anette8 | 2021-04-01T17:30:00+03:00 | 1h 52min | - | 14 | Abierto |
Ajedrez | Raineri treening 20 | RainerRaud | Vladimir-D | 2021-03-31T17:50:00+03:00 | 38min | - | 12 | Abierto |
Ajedrez | Raineri maletreening 19 |
RainerRaud | tormikull | 2021-03-29T17:50:00+03:00 | 26min | - | 12 | Abierto |
Ajedrez | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 VI etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | Vladimir-D | 2021-03-28T11:00:00+03:00 | 2h 50min | - | 25 | Abierto |
Ajedrez | Laupäeva õhtul malega 12 |
RainerRaud | Madison | 2021-03-27T18:00:00+02:00 | 3h 8min | - | 88 | Abierto |
Ajedrez | Raineri treening 18 | RainerRaud | tormikull | 2021-03-24T18:00:00+02:00 | 24min | - | 8 | Abierto |
Ajedrez | Laupäeva õhtul malega 11 |
RainerRaud | AaronRajandu | 2021-03-20T18:00:00+02:00 | 3h 8min | - | 91 | Abierto |
Ajedrez | Raineri maletreening 16 |
RainerRaud | AaronRajandu | 2021-03-17T17:40:00+02:00 | 39min | - | 15 | Abierto |
Ajedrez | Raineri treening 15 | RainerRaud | mentuhotep | 2021-03-15T17:45:00+02:00 | 38min | - | 13 | Abierto |
Ajedrez | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 V etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | rassu1 | 2021-03-14T11:00:00+02:00 | 2h 49min | - | 27 | Abierto |
Ajedrez | Laupäeva õhtul malega 10 |
RainerRaud | rakett69 | 2021-03-13T18:00:00+02:00 | 2h 57min | - | 93 | Abierto |
Ajedrez | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2021-03-08T13:00:00+02:00 | 2h 43min | - | 163 | Abierto |
Ajedrez | Laupäeva õhtul malega 9 |
RainerRaud | tormikull | 2021-03-06T18:00:00+02:00 | 2h 54min | - | 95 | Abierto |
Ajedrez | Raineri treening 14 | RainerRaud | rakett69 | 2021-03-03T17:40:00+02:00 | 1h 6min | - | 16 | Abierto |
Ajedrez | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 IV etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | rassu1 | 2021-02-28T11:00:00+02:00 | 2h 52min | - | 32 | Abierto |
Ajedrez | Laupäeva õhtul malega 8 |
RainerRaud | DaniilŠ | 2021-02-27T18:00:00+02:00 | 2h 57min | - | 84 | Abierto |
Ajedrez | Raineri treening 13 | RainerRaud | rakett69 | 2021-02-26T15:30:00+02:00 | 1h 3min | - | 13 | Abierto |
Ajedrez | Raineri treening 12 | RainerRaud | tormikull | 2021-02-22T17:45:00+02:00 | 24min | - | 12 | Abierto |
Ajedrez | Laupäeva õhtul malega 7 |
RainerRaud | DaniilŠ | 2021-02-20T18:00:00+02:00 | 3h 13min | - | 87 | Abierto |
Ajedrez | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 III etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | Vladimir-D | 2021-02-14T11:00:00+02:00 | 2h 43min | - | 24 | Abierto |
Ajedrez | Laupäeva õhtul malega 6 |
RainerRaud | rakett69 | 2021-02-13T18:00:00+02:00 | 3h 0min | - | 79 | Abierto |
Ajedrez | Laupäeva õhtul malega 5 |
RainerRaud | tormikull | 2021-02-06T18:00:00+02:00 | 2h 58min | - | 80 | Abierto |
Ajedrez | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 II etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | AndreiMG | 2021-01-30T11:00:00+02:00 | 3h 3min | - | 28 | Abierto |
Ajedrez | Raineri treening 11 | RainerRaud | tormikull | 2021-01-27T17:35:00+02:00 | 52min | - | 13 | Abierto |
Ajedrez | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 I etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | rassu1 | 2021-01-24T11:00:00+02:00 | 2h 45min | - | 22 | Abierto |
Ajedrez | Laupäeva õhtul malega 3 |
RainerRaud | tormikull | 2021-01-23T18:00:00+02:00 | 2h 54min | - | 75 | Abierto |
Ajedrez | Raineri treening 10 | RainerRaud | tormikull | 2021-01-20T17:45:00+02:00 | 34min | - | 11 | Abierto |
Ajedrez | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2021-01-18T13:00:00+02:00 | 2h 39min | - | 187 | Abierto |
Ajedrez | Laupäeva õhtul malega 2 |
RainerRaud | SofiaBlokhin | 2021-01-16T18:00:00+02:00 | 2h 55min | - | 76 | Abierto |
Ajedrez | Raineri treening 9 | RainerRaud | tormikull | 2021-01-13T17:50:00+02:00 | 40min | - | 16 | Abierto |
Ajedrez | Raineri treening 8 | RainerRaud | tormikull | 2021-01-11T17:20:00+02:00 | 49min | - | 20 | Abierto |
Ajedrez | Laupäeva õhtul malega 1 |
RainerRaud | tormikull | 2021-01-09T18:00:00+02:00 | 2h 58min | - | 59 | Abierto |
Ajedrez | einar_v15 | MihkelTK | 2021-01-09T11:00:00+02:00 | 3h 33min | - | 41 | Abierto | |
Ajedrez | Raineri treening 7 | RainerRaud | tormikull | 2021-01-06T16:45:00+02:00 | 54min | - | 12 | Abierto |
Ajedrez | Raineri treening 6 | RainerRaud | rakett69 | 2021-01-04T16:35:00+02:00 | 49min | - | 10 | Abierto |
Ajedrez | Raineri treening 5 | RainerRaud | tormikull | 2020-12-30T16:55:00+02:00 | 32min | - | 9 | Abierto |
Ajedrez | Raineri treening 3 | RainerRaud | AndreiMG | 2020-12-28T16:30:00+02:00 | 31min | - | 10 | Abierto |
Ajedrez | Tallinna Maleklubi lahtised meistrivõistlused välkmales |
HendrikOlde | TheAnswer | 2020-12-27T12:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 42 | Abierto |
Ajedrez | einar_v15 | rontsronts | 2020-12-26T11:00:00+02:00 | 1h 38min | - | 35 | Abierto | |
Ajedrez | Treening | RainerRaud | tormikull | 2020-12-23T16:37:00+02:00 | 1h 3min | - | 6 | Abierto |
Ajedrez | Trenn 2112 2020 | RainerRaud | tormikull | 2020-12-21T16:00:00+02:00 | 1h 4min | - | 7 | Abierto |
Ajedrez | Kaksikodade jõulukuu treeningturniir III |
RainerRaud | tuudur | 2020-12-19T18:00:00+02:00 | 2h 27min | - | 28 | Abierto |
Ajedrez | 6. Tallinna MK turniiride sari „SÜGIS 2020“ IX etapp / Tallinna MK lahtised MV-d B-turniir |
HendrikOlde | Vladimir-D | 2020-12-19T11:00:00+02:00 | 4h 1min | - | 13 | Abierto |
Ajedrez | 6. Tallinna Maleklubi üle-eestiline kiirturniiride sari „SÜGIS 2020“ VIII etapp B-turniir |
HendrikOlde | rassu1 | 2020-12-13T11:00:00+02:00 | 3h 25min | - | 18 | Abierto |
Ajedrez | Kaksikodade jõulukuu treeningturniir II |
RainerRaud | Vladimir-D | 2020-12-12T18:00:00+02:00 | 2h 22min | - | 32 | Abierto |
Ajedrez | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | HansGK | 2020-11-23T13:00:00+02:00 | 2h 47min | - | 174 | Abierto |
Ajedrez | Eestimaa Spordiliit JÕUD meistrivõistlused males (kuni 14-aastased) |
HendrikOlde | rassu1 | 2020-11-21T11:00:00+02:00 | 3h 53min | - | 26 | Abierto |
Ajedrez | 6. Tallinna Maleklubi üle-eestiline kiirturniiride sari „SÜGIS 2020“ V etapp B-turniir |
HendrikOlde | HansGK | 2020-11-01T11:00:00+02:00 | 3h 36min | - | 11 | Abierto |
Ajedrez | Hillar Hanssoo 19. mälestusvõistlus kiirmales noortele B-turniir (14-aastased) |
ToomasMihkel | rontsronts | 2020-10-17T11:00:00+03:00 | 2h 45min | - | 16 | Abierto |
Ajedrez | 6. Tallinna Maleklubi üle-eestiline kiirturniiride sari „SÜGIS 2020“ B-turniir (14a) |
HendrikOlde | HansGK | 2020-09-20T11:00:00+03:00 | 3h 2min | - | 8 | Abierto |