Juego | Descripción | Organizador | Ganador | Tiempo | Duración | Cuota de participación | Número de participantes | Mesa de torneo |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Gomoku | TALLINNA KOOLINOORTE XXIX SPORDIMÄNGUDE INDIVIDUAALSED JA VÕISTKONDLIKUD MEISTRIVÕISTLUSED GOMOKUS |
HendrikOlde | rakett69 | 2021-05-21T13:00:00+03:00 | 2h 9min | - | 43 | Abierto |
Gomoku | Tallinna koolinoorte MV-d gomokus 2022 |
HendrikOlde | ikla | 2022-05-05T13:00:00+03:00 | 2h 2min | - | 43 | Abierto |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Taavipark | 2021-04-07T13:00:00+03:00 | 1h 32min | - | 112 | Abierto |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Mairon16 | 2018-03-21T13:00:00+02:00 | 1h 30min | - | 149 | Abierto |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Taavipark | 2021-01-20T13:00:00+02:00 | 1h 27min | - | 184 | Abierto |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Rauno1003 | 2019-02-13T13:00:00+02:00 | 1h 27min | - | 141 | Abierto |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | PaulJohann | 2019-11-27T13:00:00+02:00 | 1h 26min | - | 175 | Abierto |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | PaulJohann | 2020-03-18T13:00:00+02:00 | 1h 26min | - | 151 | Abierto |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Henrirk | 2020-02-12T13:00:00+02:00 | 1h 25min | - | 186 | Abierto |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | MihkelNormak | 2021-03-10T13:00:00+02:00 | 1h 24min | - | 160 | Abierto |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi treeningturniir |
Meikop | allever | 2020-10-28T14:00:00+02:00 | 1h 22min | - | 21 | Abierto |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Rauno1003 | 2019-01-16T13:00:00+02:00 | 1h 22min | - | 149 | Abierto |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | KJMeikop | 2020-01-15T13:00:00+02:00 | 1h 21min | - | 193 | Abierto |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Rauno1003 | 2018-01-17T13:00:00+02:00 | 1h 21min | - | 151 | Abierto |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | ALT | 2018-11-28T13:00:00+02:00 | 1h 20min | - | 158 | Abierto |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | silverhill | 2018-02-14T13:00:00+02:00 | 1h 20min | - | 147 | Abierto |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Rauno1003 | 2019-03-13T13:00:00+02:00 | 1h 19min | - | 160 | Abierto |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | MihkelNormak | 2020-11-25T13:00:00+02:00 | 1h 19min | - | 177 | Abierto |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Rauno1003 | 2017-11-22T13:00:00+02:00 | 1h 15min | - | 149 | Abierto |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi treeningturniir |
Meikop | seiler | 2018-11-07T14:00:00+02:00 | 58min | - | 23 | Abierto |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi treeningturniir |
Meikop | antsuonu | 2019-11-06T14:00:00+02:00 | 53min | - | 15 | Abierto |
Gomoku | Treening | ants | seiler | 2018-11-07T13:21:00+02:00 | 48min | - | 14 | Abierto |
Gomoku | Jönköping-Tallinn schoolchildren match |
ants | AndreasGert | 2021-05-28T10:35:00+03:00 | 44min | - | 50 | Abierto |
Gomoku | JWG lahtine treening | ants | sergos | 2020-01-08T13:59:00+02:00 | 38min | - | 5 | Abierto |
Gomoku | JWG 4a treening | ants | sergos | 2020-11-18T13:05:00+02:00 | 35min | - | 25 | Abierto |
Gomoku | JWG 5A | georgr | sergos | 2021-10-20T12:08:00+03:00 | 31min | - | 22 | Abierto |
Gomoku | JWG 4a | ants | AndreasGert | 2020-11-11T12:19:00+02:00 | 25min | - | 25 | Abierto |
Gomoku | Lahtine treening | ants | Tarzan | 2018-09-26T14:16:00+03:00 | 24min | - | 9 | Abierto |
Gomoku | JWG 3A | ants | Mr5I7V3RxD | 2020-01-08T11:15:00+02:00 | 20min | - | 21 | Abierto |