Male (Suletud turniir) (2020-04-11T11:00:00+03:00 - 2020-04-11T14:42:46+03:00)

Korraldaja
HendrikOlde
Ajakontroll
15 min + 3 sek
Kirjeldus
6. Tallinna MK üle-eestiline noorte kiirturniiride sari KEVAD 2020 IV etapp (kuni 14-aastased)
Lae alla turniiri mängud
Koht Nimi 1 2 3 4 5 6 7 Punktid Buchholz (Full truncated)
1. Rasmus Pallum 29:2 14:2 12:2 10:2 7:2 2:2 3:1 13 54
2. Vladimir Dukov 19:2 15:1 13:2 8:2 10:2 1:0 7:2 11 54
3. Ralf Maapalu 22:2 4:0 18:2 19:2 14:2 11:2 1:1 11 50
4. Markus Sooväli 24:2 3:2 10:0 16:2 11:0 18:2 14:2 10 47
5. Fredi Lillend 23:0 28:0 22:2 29:2 13:2 19:2 11:2 10 38
6. Grete Õitspuu 18:0 21:0 31:2 28:2 20:2 16:2 10:2 10 37
7. Andrei Dudakov 28:2 16:2 8:1 11:2 1:0 15:2 2:0 9 55
8. Hans-Georg Köösel 20:2 9:2 7:1 2:0 12:2 10:0 15:2 9 52
9. Lev Sizov 27:2 8:0 21:2 12:2 15:0 14:1 18:2 9 43
10. Mattias Vija 21:2 18:2 4:2 1:0 2:0 8:2 6:0 8 59
11. Erik Leito 0:2 23:2 15:2 7:0 4:2 3:0 5:0 8 53
12. Kristjan Õigus 26:2 13:2 1:0 9:0 8:0 17:2 20:2 8 52
13. Kaur Källo 17:2 12:0 2:0 30:2 5:0 24:2 19:2 8 48
14. Oliver Hajanen 25:2 1:0 17:2 20:2 3:0 9:1 4:0 7 56
15. Oskar Sai 31:2 2:1 11:0 25:2 9:2 7:0 8:0 7 52
16. Robert Taaniel Ozols 30:2 7:0 24:2 4:0 17:1 6:0 25:2 7 48
17. Anton Sirotkin 13:0 26:2 14:0 21:2 16:1 12:0 27:2 7 41
18. Karl Erik Kompus 6:2 10:0 3:0 24:2 23:2 4:0 9:0 6 54
19. Romet Rebane 2:0 31:2 28:2 3:0 25:2 5:0 13:0 6 50
20. Diana Danilina 8:0 27:2 23:2 14:0 6:0 22:2 12:0 6 46
21. Marko Taro 10:0 6:2 9:0 17:0 22:0 0:2 28:2 6 44
22. Gregor Lääne 3:0 24:0 5:0 0:2 21:2 20:0 26:2 6 44
23. Devis Nool 5:2 11:0 20:0 26:2 18:0 25:0 30:2 6 41
24. Martin Tee 4:0 22:2 16:0 18:0 30:2 13:0 31:2 6 41
25. Maria Ioanna Haapsal 14:0 0:2 29:2 15:0 19:0 23:2 16:0 6 37
26. Sander Aasma 12:0 17:0 27:2 23:0 28:1 29:2 22:0 5 36
27. Juss Vilk 9:0 20:0 26:0 31:2 29:2 28:1 17:0 5 35
28. Markus Harald Meidra 7:0 5:2 19:0 6:0 26:1 27:1 21:0 4 46
29. Sten Liira 1:0 30:2 25:0 5:0 27:0 26:0 0:2 4 43
30. Andre Priks 16:0 29:0 0:2 13:0 24:0 31:2 23:0 4 33
31. Marcus Polkovnikov 15:0 19:0 6:0 27:0 0:2 30:0 24:0 2 38