Male (Suletud turniir) (2020-11-21T11:00:00+02:00 - 2020-11-21T14:19:49+02:00)

Korraldaja
HendrikOlde
Ajakontroll
15 min + 3 sek
Kirjeldus
Eestimaa Spordiliit JÕUD meistrivõistlused males (kuni 10-aastased)
Lae alla turniiri mängud
Koht Nimi 1 2 3 4 5 6 7 Punktid Buchholz (Full truncated)
1. Artjom Gvozdev 7:2 31:2 6:2 11:2 4:2 2:1 5:2 13 59
2. Aaron Rajandu 37:2 5:2 9:1 23:2 3:1 1:1 8:2 11 59
3. Karl Kristjan Reinholm 12:2 14:2 4:0 9:2 2:1 17:2 11:2 11 54
4. Lennart Reintam 27:2 28:2 3:2 8:2 1:0 5:0 9:2 10 59
5. Igor Kharkhan 35:2 2:0 10:2 16:2 13:2 4:2 1:0 10 59
6. Sofia Dukova 18:2 26:2 1:0 15:0 34:2 14:2 13:2 10 51
7. Aaron Maarend 1:0 36:2 15:0 18:2 25:2 19:2 12:2 10 51
8. Georg Blokhin 13:2 21:2 23:2 4:0 24:2 11:2 2:0 10 50
9. Nadezhda Pritulina 25:2 34:2 2:1 3:0 10:2 15:2 4:0 9 55
10. Erik Kuznetsov 42:1 22:2 5:0 21:2 9:0 27:2 17:2 9 47
11. Olga Andreeva 19:2 30:2 32:2 1:0 12:2 8:0 3:0 8 56
12. Jelizaveta Jeltsova 3:0 18:2 31:2 14:2 11:0 16:2 7:0 8 53
13. Toomas Tüür 8:0 20:2 29:2 34:2 5:0 24:2 6:0 8 50
14. Laura-Valeria Dmitrijeva 16:2 3:0 21:2 12:0 26:2 6:0 27:2 8 50
15. Sander Aaavik 24:0 39:2 7:2 6:2 17:0 9:0 22:2 8 50
16. Vladislav Trempel 14:0 38:2 19:2 5:0 29:2 12:0 26:2 8 46
17. Eva Liisa Kaare - 25:2 26:2 32:2 15:2 3:0 10:0 8 45
18. Mihhail Peus 6:0 12:0 39:2 7:0 31:2 25:2 29:2 8 45
19. Erik Tamleht 11:0 41:2 16:0 22:2 23:2 7:0 28:2 8 45
20. Lukas Kojus 28:0 13:0 36:1 35:2 32:1 30:2 24:2 8 35
21. Tuuli Rand 39:2 8:0 14:0 10:0 33:2 32:1 34:2 7 41
22. Harri Pikkmets 32:1 10:0 42:2 19:0 36:2 23:2 15:0 7 40
23. Ramon Mägi 33:2 24:2 8:0 2:0 19:0 22:0 32:2 6 47
24. Mart Vaar 15:2 23:0 37:2 30:2 8:0 13:0 20:0 6 46
25. Valera Rassokhin 9:0 17:0 38:2 40:2 7:0 18:0 35:2 6 43
26. Aron Sarapu 0:2 6:0 17:0 31:2 14:0 38:2 16:0 6 43
27. Artjom Jeltsov 4:0 40:0 41:2 28:2 30:2 10:0 14:0 6 43
28. Jan-Erik Jakobson 20:2 4:0 34:0 27:0 40:2 35:2 19:0 6 40
29. Mihkel Rand 31:0 33:2 13:0 37:2 16:0 34:2 18:0 6 38
30. Julia Borodkina 38:2 11:0 40:2 24:0 27:0 20:0 36:2 6 36
31. Timur Kolotygin 29:2 1:0 12:0 26:0 18:0 36:1 37:2 5 45
32. Ilja Mazajev 22:1 42:2 11:0 17:0 20:1 21:1 23:0 5 44
33. Hendrik Palm 23:0 29:0 35:0 41:1 21:0 0:2 38:2 5 30
34. Richard Oliver Allmaa 40:2 9:0 28:2 13:0 6:0 29:0 21:0 4 46
35. Lilli Pikkmets 5:0 37:0 33:2 20:0 41:2 28:0 25:0 4 39
36. Paul Šeripov - 7:0 20:1 42:2 22:0 31:1 30:0 4 37
37. Juri Paap 2:0 35:2 24:0 29:0 38:0 39:2 31:0 4 36
38. Uku Salum 30:0 16:0 25:0 39:2 37:2 26:0 33:0 4 35
39. Vasilisa Vasilieva 21:0 15:0 18:0 38:0 0:2 37:0 41:2 4 34
40. Maryia Valadzko 34:0 27:2 30:0 25:0 28:0 41:0 0:2 4 31
41. Aleksandra Tralla - 19:0 27:0 33:1 35:0 40:2 39:0 3 31
42. Jaroslav Ivanov 10:1 32:0 22:0 36:0 - - - 1 25