Rendžu (Suletud turniir) (2021-07-14T08:30:00+03:00 - 2021-07-16T12:27:46+03:00)

Korraldaja
ants
Ajakontroll
30 min + 5 sek
Kirjeldus
World Youth Cup D-group (boys born 2010 and later)
Lae alla turniiri mängud
Koht Nimi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Punktid Buchholz (Full truncated)
1. Alexandr Pinsky 22:0 26:2 11:2 8:2 4:2 7:2 2:2 5:0 6:2 14 93
2. Zhiyuan Zhang 25:2 21:2 12:2 14:2 5:1 6:2 1:0 4:1 7:2 14 91
3. You Wu 4:0 37:2 16:2 13:2 6:0 29:2 8:2 11:2 5:2 14 85
4. Tianzuo Shen 3:2 23:2 5:0 15:2 1:0 17:2 14:2 2:1 12:2 13 94
5. Li Chia Liao 9:2 13:2 4:2 6:2 2:1 11:1 7:0 1:2 3:0 12 101
6. Zengziran Chen 31:2 8:2 15:2 5:0 3:2 2:0 11:2 9:2 1:0 12 98
7. Alp Ali Kırkan 11:0 28:2 33:2 12:2 9:2 1:0 5:2 18:2 2:0 12 90
8. Vladislav Vislovich 26:2 6:0 31:2 1:0 21:2 30:2 3:0 13:2 17:2 12 82
9. Yancheng Zhu 5:0 32:2 19:2 29:2 7:0 15:2 12:2 6:0 18:2 12 81
10. Heqi Lian 21:0 25:2 13:0 20:1 27:1 16:2 24:2 14:2 11:1 11 73
11. Yihang Shen 7:2 20:2 1:0 22:2 17:2 5:1 6:0 3:0 10:1 10 94
12. Penghao Wang 24:2 30:2 2:0 7:0 16:2 18:2 9:0 21:2 4:0 10 87
13. jiahe yu 32:2 5:0 10:2 3:0 30:0 19:2 23:2 8:0 22:2 10 80
14. Wang shaole 35:2 33:2 22:2 2:0 18:0 24:2 4:0 10:0 20:2 10 79
15. Kaidi Xia 34:2 16:2 6:0 4:0 23:2 9:0 30:2 17:0 24:2 10 79
16. Tianyou Shen 19:2 15:0 3:0 32:2 12:0 10:0 35:2 23:2 21:2 10 76
17. Sergei Mikriukov 27:2 22:0 30:2 21:2 11:0 4:0 29:2 15:2 8:0 10 75
18. 王 杨溢 - 27:2 24:2 31:2 14:2 12:0 22:2 7:0 9:0 10 74
19. zilin wang 16:0 34:2 9:0 35:2 29:0 13:0 27:1 33:2 28:2 9 66
20. Dmitri Kuzmin 28:2 11:0 29:0 10:1 34:2 22:0 33:2 31:2 14:0 9 65
21. Egor Pavlovsky 10:2 2:0 23:2 17:0 8:0 25:2 31:2 12:0 16:0 8 83
22. YiLin Wang 1:2 17:2 14:0 11:0 24:0 20:2 18:0 29:2 13:0 8 81
23. Pavel Noskov 37:2 4:0 21:0 25:2 15:0 33:2 13:0 16:0 32:2 8 71
24. Sergo Saard 12:0 38:2 18:0 37:2 22:2 14:0 10:0 30:2 15:0 8 67
25. Konstantin Kazantsev 2:0 10:0 38:2 23:0 32:2 21:0 34:2 28:0 35:2 8 67
26. Timofey Belozerov 8:0 1:0 36:2 34:0 31:0 27:2 28:0 37:2 30:2 8 64
27. Арсений Воронов 17:0 18:0 34:0 38:2 10:1 26:0 19:1 36:2 31:2 8 64
28. Nikolay Mochanov 20:0 7:0 32:0 36:2 35:0 38:2 26:2 25:2 19:0 8 62
29. Junfan Shi 33:0 35:2 20:2 9:0 19:2 3:0 17:0 22:0 - 6 74
30. Oskar Sander 38:2 12:0 17:0 33:2 13:2 8:0 15:0 24:0 26:0 6 74
31. Hans Krister Kala 6:0 0:2 8:0 18:0 26:2 34:2 21:0 20:0 27:0 6 73
32. Fedor Danilin 13:0 9:0 28:2 16:0 25:0 37:2 36:0 34:2 23:0 6 66
33. Georgy Eliseev 29:2 14:0 7:0 30:0 37:2 23:0 20:0 19:0 36:2 6 64
34. Heng-li Kuo 15:0 19:0 27:2 26:2 20:0 31:0 25:0 32:0 38:2 6 64
35. Mikhail Nikolaev 14:0 29:0 37:0 19:0 28:2 36:2 16:0 38:2 25:0 6 57
36. Tianyi Cao - - 26:0 28:0 38:2 35:0 32:2 27:0 33:0 4 44
37. Ilya mochanov 23:0 3:0 35:2 24:0 33:0 32:0 38:0 26:0 - 2 58
38. Xiang qiuchen 30:0 24:0 25:0 27:0 36:0 28:0 37:2 35:0 34:0 2 54