Male (Suletud turniir) (2021-11-22T14:00:00+02:00 - 2021-11-22T16:43:20+02:00)

Korraldaja
Meikop
Ajakontroll
10 min + 2 sek
Kirjeldus
Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass)
Lae alla turniiri mängud:
Koht Nimi 1 2 3 4 5 6 7 Punktid Buchholz (Full truncated)
1. Emil Laanemets 17:2 18:2 25:2 3:1 12:2 2:2 5:2 13 56
2. Vladislav Dubov 16:2 13:2 32:2 5:2 6:2 1:0 4:1 11 60
3. Mirko Lainevool 15:2 8:2 12:2 1:1 5:0 20:2 11:2 11 58
4. Karl-Ustav Kõlar 13:0 39:2 17:2 21:2 7:2 6:2 2:1 11 54
5. Kaupo Kruusmäe 20:2 28:2 14:2 2:0 3:2 9:2 1:0 10 60
6. Uku Gross 41:2 26:2 21:2 22:2 2:0 4:0 12:2 10 50
7. Hannes Sidorov 23:2 14:0 10:2 25:2 4:0 27:2 20:2 10 49
8. Aramis Kaljuste 40:2 3:0 26:2 9:0 36:2 29:2 15:2 10 46
9. Christopher Gutmann 26:0 36:2 33:2 8:2 32:2 5:0 14:2 10 46
10. Mark Eeri Kuusk 11:0 45:2 7:0 31:2 25:2 16:2 22:2 10 46
11. Raian Kleemann 10:2 25:0 15:1 30:2 21:2 13:2 3:0 9 50
12. Marc Joosep Tähiste 42:2 30:2 3:0 16:2 1:0 24:2 6:0 8 55
13. Marko Sildvee 4:2 2:0 24:0 19:2 28:2 11:0 29:2 8 52
14. Sten-Erik Uuskar 27:2 7:2 5:0 20:1 29:2 15:1 9:0 8 51
15. Daniil Kähri 3:0 40:2 11:1 44:2 22:2 14:1 8:0 8 49
16. Uku Viispert 2:0 34:2 31:2 12:0 37:2 10:0 27:2 8 47
17. Karel Markus Rääli 1:0 47:2 4:0 23:0 44:2 39:2 34:2 8 44
18. Sander Soome 29:2 1:0 28:0 27:0 31:2 37:2 35:2 8 43
19. Otto-Marten Pukk 38:2 32:0 20:0 13:0 45:2 36:2 26:2 8 37
20. Ilmar Laur 5:0 37:2 19:2 14:1 23:2 3:0 7:0 7 54
21. Marko Järve 37:2 33:2 6:0 4:0 11:0 30:2 24:1 7 49
22. Mihkel Keso 31:1 35:2 44:2 6:0 15:0 23:2 10:0 7 47
23. Joosep Talviste 7:0 27:2 30:1 17:2 20:0 22:0 28:2 7 44
24. Marten Teder 30:0 42:2 13:2 32:0 26:2 12:0 21:1 7 41
25. Antonio Ibrus 36:2 11:2 1:0 7:0 10:0 28:0 38:2 6 53
26. Marie Eike Rebane 9:2 6:0 8:0 40:2 24:0 38:2 19:0 6 50
27. Oskar Pukk 14:0 23:0 43:2 18:2 41:2 7:0 16:0 6 45
28. Otto Tuuling 45:2 5:0 18:2 29:0 13:0 25:2 23:0 6 45
29. Laureta Tammepõld 18:0 43:2 41:2 28:2 14:0 8:0 13:0 6 44
30. Oliver Valk 24:2 12:0 23:1 11:0 38:1 21:0 41:2 6 43
31. Sten Paukku 22:1 44:1 16:0 10:0 18:0 43:2 39:2 6 41
32. Ekke Valge 39:2 19:2 2:0 24:2 9:0 - - 6 40
33. Voldemar Kirss 43:2 21:0 9:0 38:0 34:0 45:2 40:2 6 36
34. Ranek Kulbok - 16:0 42:2 37:0 33:2 41:2 17:0 6 35
35. Ott Rasmus Grigorenko - 22:0 45:0 47:2 40:2 44:2 18:0 6 24
36. Martin Toomsalu 25:0 9:0 47:2 45:2 8:0 19:0 37:1 5 41
37. Daniel Kuldmeri 21:0 20:0 46:2 34:2 16:0 18:0 36:1 5 41
38. Mihkel Abramov 19:0 0:2 39:0 33:2 30:1 26:0 25:0 5 36
39. Geissi Eha 32:0 4:0 38:2 41:0 43:2 17:0 31:0 4 40
40. Helen Jesmin 8:0 15:0 0:2 26:0 35:0 42:2 33:0 4 40
41. Edward Karasevitš 6:0 46:2 29:0 39:2 27:0 34:0 30:0 4 38
42. Aliis Vatku 12:0 24:0 34:0 43:0 47:2 40:0 44:2 4 32
43. Joosep Plamus 33:0 29:0 27:0 42:2 39:0 31:0 45:2 4 32
44. Raigo Rei 0:2 31:1 22:0 15:0 17:0 35:0 42:0 3 39
45. Elisa Kruusmaa 28:0 10:0 35:2 36:0 19:0 33:0 43:0 2 41
46. Frida Kesküla - 41:0 37:0 0:2 - - - 2 9
47. Jakov Simonov - 17:0 36:0 35:0 42:0 - - 0 23