Mäng | Kirjeldus | Korraldaja | Võitja | Aeg | Kestus | Osalustasu | Osavõtjate arv | Turniiritabel |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | messi34 | 2024-03-19T13:30:00+02:00 | 2h 25min | - | 200 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LaurJakob | 2024-01-16T13:30:00+02:00 | 2h 26min | - | 241 | Ava |
Vene kabe | Kabe segasari 2024 | Vint.ee | Herr | 2024-01-07T20:00:00+02:00 | 1h 0min | - | 29 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2023-11-21T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 282 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2023-02-14T13:30:00+02:00 | 2h 25min | - | 177 | Ava |
Vene kabe | TALLINNA KOOLINOORTE XLI SPORTMÄNGUDE MEISTRIVÕISTLUSED KABES |
HendrikOlde | LionPriit | 2023-01-25T13:00:00+02:00 | 2h 23min | - | 42 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | elisavald | 2023-01-17T13:30:00+02:00 | 2h 22min | - | 210 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2022-11-22T13:30:00+02:00 | 2h 26min | - | 208 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2022-03-22T13:30:00+02:00 | 2h 32min | - | 182 | Ava |
Vene kabe | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | LaurJakob | 2022-01-19T19:00:00+02:00 | 1h 28min | - | 18 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2022-01-18T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 201 | Ava |
Vene kabe | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | HendikJaska | 2022-01-05T19:00:00+02:00 | 1h 22min | - | 11 | Ava |
Vene kabe | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | HendikJaska | 2021-12-22T19:00:00+02:00 | 1h 8min | - | 10 | Ava |
Vene kabe | Tallinna koolinoorte XL sportmängude ind. ja võistk. meistrivõistlused KABES |
HendrikOlde | RA10 | 2021-12-02T13:00:00+02:00 | 2h 26min | - | 50 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2021-11-23T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 241 | Ava |
Vene kabe | Nupuklubi laste treeninturniir |
Urva | LaurJakob | 2021-10-06T19:00:00+03:00 | 1h 23min | - | 12 | Ava |
Vene kabe | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | Ants-5020 | 2021-09-15T19:00:00+03:00 | 1h 26min | - | 10 | Ava |
Vene kabe | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | Ants-5020 | 2021-09-08T19:00:00+03:00 | 1h 30min | - | 7 | Ava |
Vene kabe | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | Ants-5020 | 2021-09-01T20:00:00+03:00 | 1h 26min | - | 18 | Ava |
Vene kabe | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | LaurJakob | 2021-07-21T20:00:00+03:00 | 1h 18min | - | 16 | Ava |
Vene kabe | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | Henrirk | 2021-07-14T20:00:00+03:00 | 1h 11min | - | 9 | Ava |
Vene kabe | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | Greeta-Liisi | 2021-07-07T20:00:00+03:00 | 1h 27min | - | 8 | Ava |
Vene kabe | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | LaurJakob | 2021-06-30T20:00:00+03:00 | 1h 11min | - | 9 | Ava |
Vene kabe | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | LaurJakob | 2021-06-16T20:00:00+03:00 | 1h 9min | - | 12 | Ava |
Vene kabe | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | metsakass | 2021-05-26T19:15:00+03:00 | 1h 34min | - | 19 | Ava |
Vene kabe | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | LaurJakob | 2021-05-19T19:15:00+03:00 | 1h 21min | - | 13 | Ava |
Vene kabe | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | LaurJakob | 2021-05-05T19:15:00+03:00 | 1h 34min | - | 13 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kevinj8 | 2021-04-06T13:30:00+03:00 | 2h 20min | - | 123 | Ava |
Vene kabe | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | metsakass | 2021-03-31T19:15:00+03:00 | 1h 15min | - | 13 | Ava |
Vene kabe | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | Henrirk | 2021-03-17T19:15:00+02:00 | 1h 22min | - | 21 | Ava |
Vene kabe | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | martin29 | 2021-03-10T19:15:00+02:00 | 1h 14min | - | 23 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2021-03-09T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 161 | Ava |
Vene kabe | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | LaurJakob | 2021-03-03T19:15:00+02:00 | 1h 16min | - | 23 | Ava |
Vene kabe | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | metsakass | 2021-02-17T19:15:00+02:00 | 1h 10min | - | 18 | Ava |
Vene kabe | Nupuklubi ja Tabasalu laste treeningturniir |
Urva | Greeta-Liisi | 2021-02-03T19:15:00+02:00 | 1h 20min | - | 21 | Ava |
Vene kabe | Nupuklubi ja Tabasalu laste treeningturniir |
Urva | LaurJakob | 2021-01-27T19:00:00+02:00 | 1h 13min | - | 27 | Ava |
Vene kabe | Nupuklubi ja Tabasalu laste treeningturniir |
Urva | Tim7 | 2021-01-20T19:00:00+02:00 | 1h 20min | - | 26 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2021-01-19T13:30:00+02:00 | 2h 22min | - | 192 | Ava |
Vene kabe | Nupuklubi ja Tabasalu laste treeningturniir vene kabes |
Urva | LaurJakob | 2021-01-13T19:00:00+02:00 | 1h 26min | - | 23 | Ava |
Vene kabe | Nupuklubi. Tabasalu ja sõbrad, treeningturniir |
Urva | HendikJaska | 2021-01-06T19:00:00+02:00 | 1h 18min | - | 29 | Ava |
Vene kabe | Nupuklubi, Tabasalu kabeklubi laste ja nende sõprade treeningturniir |
Urva | LaurJakob | 2020-12-30T19:00:00+02:00 | 1h 22min | - | 24 | Ava |
Vene kabe | Nupuklubi laste ja nende sõprade treeningturniir |
Urva | metsakass | 2020-12-16T19:00:00+02:00 | 2h 0min | - | 23 | Ava |
Vene kabe | Urva | Petsik | 2020-12-16T19:00:00+02:00 | 15min | - | 9 | Ava | |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2020-11-24T13:30:00+02:00 | 2h 31min | - | 237 | Ava |
Vene kabe | Nupuklubi treeningturniir (17) |
nuja | Noobgamer37 | 2020-05-26T16:00:00+03:00 | 1h 8min | - | 7 | Ava |
Vene kabe | Nupuklubi treeningturniir (13) |
nuja | Henrirk | 2020-05-12T16:00:00+03:00 | 1h 19min | - | 14 | Ava |
Vene kabe | Nupuklubi treeningturniir (7) |
nuja | Noobgamer37 | 2020-04-21T16:00:00+03:00 | 1h 21min | - | 21 | Ava |
Vene kabe | Nupuklubi treeningturniir |
nuja | Noobgamer37 | 2020-04-07T16:00:00+03:00 | 1h 11min | - | 14 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | ArminAdemar | 2020-03-17T13:00:00+02:00 | 2h 21min | - | 183 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | karlstefan | 2020-02-11T13:00:00+02:00 | 2h 19min | - | 231 | Ava |