Mäng | Kirjeldus | Korraldaja | Võitja | Aeg | Kestus | Osalustasu | Osavõtjate arv | Turniiritabel |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2020-11-24T13:30:00+02:00 | 2h 31min | - | 237 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2016-03-01T13:00:00+02:00 | 2h 30min | - | 147 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | tinnu7 | 2019-03-12T13:30:00+02:00 | 2h 30min | - | 199 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | hansrobert | 2020-01-14T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 231 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | hansrobert | 2020-02-11T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 187 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | RA10 | 2018-11-27T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 241 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | mark2002 | 2016-11-29T13:30:00+02:00 | 2h 27min | - | 207 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | RA10 | 2017-02-14T13:30:00+02:00 | 2h 27min | - | 178 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | RA10 | 2017-01-17T13:30:00+02:00 | 2h 27min | - | 188 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2019-11-26T13:30:00+02:00 | 2h 27min | - | 271 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | RA10 | 2019-02-12T13:30:00+02:00 | 2h 25min | - | 200 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | RA10 | 2018-03-20T13:30:00+02:00 | 2h 25min | - | 175 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | tinnu7 | 2016-04-05T13:00:00+03:00 | 2h 23min | - | 155 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | mark2002 | 2018-01-16T13:30:00+02:00 | 2h 23min | - | 185 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2021-01-19T13:30:00+02:00 | 2h 22min | - | 192 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | hansrobert | 2015-11-17T13:00:00+02:00 | 2h 21min | - | 151 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1.-4. klass) |
Meikop | RA10 | 2016-01-19T13:00:00+02:00 | 2h 21min | - | 146 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | tinnu7 | 2017-11-21T13:30:00+02:00 | 2h 21min | - | 217 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | Ants-5020 | 2022-11-22T14:00:00+02:00 | 2h 14min | - | 44 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi treeningturniir |
Meikop | antsuonu | 2020-10-27T14:00:00+02:00 | 2h 12min | - | 46 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | Ants-5020 | 2023-01-17T14:00:00+02:00 | 2h 9min | - | 38 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | Ants-5020 | 2023-02-14T14:00:00+02:00 | 2h 8min | - | 31 | Ava |
Vene kabe | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - gümnaasium (10. - 12. klass) |
Meikop | kevinj8 | 2023-03-21T14:00:00+02:00 | 2h 1min | - | 32 | Ava |
Vene kabe | Viljandi Gümnaasiumi I kabeturniir |
kevinj8 | zirkmark1 | 2022-10-05T12:40:00+03:00 | 1h 45min | - | 11 | Ava |
Vene kabe | Viljandi Gümnaasiumi IV kabeturniir, ettevalmistus Mõttespordi olümpiaadi II etapiks. |
kevinj8 | laualamp27 | 2023-01-11T15:19:00+02:00 | 1h 3min | - | 10 | Ava |
Vene kabe | Viljandi Gümnaasiumi kabeturniir (plaan B) |
kevinj8 | Mackenziex69 | 2023-03-29T15:23:00+03:00 | 55min | - | 12 | Ava |
Vene kabe | kevinj8 | zirkmark1 | 2022-10-05T12:41:00+03:00 | 5min | - | 4 | Ava |