Mäng | Kirjeldus | Korraldaja | Võitja | Aeg | Kestus | Osalustasu | Osavõtjate arv | Turniiritabel |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Gomoku | TALLINNA KOOLINOORTE XXIX SPORDIMÄNGUDE INDIVIDUAALSED JA VÕISTKONDLIKUD MEISTRIVÕISTLUSED GOMOKUS |
HendrikOlde | rakett69 | 2021-05-21T13:00:00+03:00 | 2h 9min | - | 43 | Ava |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Taavipark | 2021-01-20T13:00:00+02:00 | 1h 27min | - | 184 | Ava |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Rauno1003 | 2019-02-13T13:00:00+02:00 | 1h 27min | - | 141 | Ava |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | PaulJohann | 2019-11-27T13:00:00+02:00 | 1h 26min | - | 175 | Ava |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | PaulJohann | 2020-03-18T13:00:00+02:00 | 1h 26min | - | 151 | Ava |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Henrirk | 2020-02-12T13:00:00+02:00 | 1h 25min | - | 186 | Ava |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | MihkelNormak | 2021-03-10T13:00:00+02:00 | 1h 24min | - | 160 | Ava |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Rauno1003 | 2019-01-16T13:00:00+02:00 | 1h 22min | - | 149 | Ava |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | KJMeikop | 2020-01-15T13:00:00+02:00 | 1h 21min | - | 193 | Ava |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | ALT | 2018-11-28T13:00:00+02:00 | 1h 20min | - | 158 | Ava |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Rauno1003 | 2019-03-13T13:00:00+02:00 | 1h 19min | - | 160 | Ava |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | MihkelNormak | 2020-11-25T13:00:00+02:00 | 1h 19min | - | 177 | Ava |
Gomoku | AVANG SK KOOLIVAHEAEG |
AvangSK | pelin | 2020-04-20T15:00:00+03:00 | 1h 8min | - | 25 | Ava |
Gomoku | AVANG SK MEISTRIVÕISTLUSED |
AvangSK | SigridO | 2020-05-22T15:00:00+03:00 | 1h 3min | - | 25 | Ava |
Gomoku | AVANG SK TURNIIR II GRUPP |
AvangSK | SigridO | 2020-05-11T15:00:00+03:00 | 52min | - | 22 | Ava |
Gomoku | Avang SK turniir | AvangSK | OliverSt | 2020-03-30T15:00:00+03:00 | 49min | - | 27 | Ava |
Gomoku | Avang SK koolivaheaeg |
AvangSK | antsuonu | 2021-01-05T18:00:00+02:00 | 46min | - | 10 | Ava |
Gomoku | AVANG SK SUVI. | AvangSK | ctarenju2020 | 2020-06-01T15:00:00+03:00 | 41min | - | 12 | Ava |
Gomoku | Välkturniirid | ants | OliverSt | 2021-12-15T14:15:00+02:00 | 33min | - | 6 | Ava |
Gomoku | ants | AaronT6 | 2021-09-22T14:20:00+03:00 | 33min | - | 9 | Ava | |
Gomoku | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi turniir |
Meikop | SigridO | 2019-11-08T14:05:00+02:00 | 32min | - | 13 | Ava |
Gomoku | Tallinna Nõmme gümnaasiumi turniir |
Meikop | EkkeJ | 2019-01-29T14:10:00+02:00 | 29min | - | 8 | Ava |
Gomoku | Avang SK koolivaheaeg |
AvangSK | antsuonu | 2020-12-22T18:00:00+02:00 | 27min | - | 7 | Ava |
Gomoku | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi turniir |
Meikop | EkkeJ | 2019-05-10T13:20:00+03:00 | 22min | - | 12 | Ava |
Gomoku | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi turniir |
Meikop | SigridO | 2018-11-20T14:10:00+02:00 | 12min | - | 8 | Ava |
Gomoku | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi turniir |
Meikop | SigridO | 2018-10-05T13:20:00+03:00 | 9min | - | 6 | Ava |