Mäng | Kirjeldus | Korraldaja | Võitja | Aeg | Kestus | Osalustasu | Osavõtjate arv | Turniiritabel |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Maasikas999 | 2024-03-21T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 105 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | helenakender | 2024-02-15T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 127 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | helenakender | 2024-01-18T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 155 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | fireann | 2023-11-23T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 181 | Ava |
Sudoku (Kerge) | Mõttespordi olümpiaadi treeningturniir |
Meikop | antsuonu | 2023-10-19T14:00:00+03:00 | 1h 40min | - | 9 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | elsbet | 2023-03-23T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 114 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | elsbet | 2023-02-16T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 118 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | elsbet | 2023-01-19T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 131 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | martenp | 2022-11-24T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 143 | Ava |
Sudoku (Kerge) | Mõttespordi olümpiaadi treeningturniir |
Meikop | antsuonu | 2022-10-20T14:00:00+03:00 | 1h 40min | - | 12 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | elsbet | 2022-03-24T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 82 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | elsbet | 2022-02-17T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 80 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Elizabeth333 | 2022-01-20T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 91 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Elizabeth333 | 2021-11-25T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 110 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LiseteIlves | 2021-04-08T13:00:00+03:00 | 1h 40min | - | 69 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | fireann | 2021-03-11T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 92 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | fireann | 2021-01-21T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 103 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LiseteIlves | 2020-11-26T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 121 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | GetterRest | 2020-02-13T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 135 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | gontsarenko | 2020-01-16T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 137 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | gontsarenko | 2019-11-28T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 148 | Ava |