Mäng | Kirjeldus | Korraldaja | Võitja | Aeg | Kestus | Osalustasu | Osavõtjate arv | Turniiritabel |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kaisa005e | 2021-11-25T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 165 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | aveliin | 2020-11-26T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 148 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | broliver | 2020-11-26T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 148 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | silverhill | 2020-11-26T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 148 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Kristiin11 | 2023-01-19T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 132 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Kristiin11 | 2022-03-24T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 116 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LiseteIlves | 2020-03-19T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 118 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Kristiin11 | 2022-01-20T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 134 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Albert007 | 2017-11-23T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 109 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Kaspar278 | 2018-11-29T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 138 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | proaike | 2018-02-15T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 116 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | GetterRest | 2020-02-13T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 135 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Kaspar278 | 2019-01-17T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 131 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | gontsarenko | 2019-11-28T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 148 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Albert007 | 2018-01-18T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 116 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | gontsarenko | 2020-01-16T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 137 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | 1KaurVesberg | 2021-01-21T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 123 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Kaspar278 | 2021-01-21T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 123 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | perekond | 2021-01-21T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 123 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Kaspar278 | 2021-04-08T13:30:00+03:00 | 1h 40min | - | 81 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | proaike | 2018-03-29T13:00:00+03:00 | 1h 40min | - | 75 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | Kaspar278 | 2021-03-11T13:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 103 | Ava |
Sudoku (Varia) | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Kaspar278 | 2019-02-14T13:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 108 | Ava |
Sudoku (Kerge) | Vint.ee ametlik turniir |
Vint.ee | BanWave | 2020-11-27T16:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 5 | Ava |
Sudoku (Varia) | Avang SK turniir | Meikop | MiaV | 2020-01-10T19:30:00+02:00 | 1h 40min | - | 7 | Ava |
Sudoku (Varia) | Tallinna Saksa Gümnaasiumi turniir |
Meikop | AnnabelS | 2019-11-20T20:00:00+02:00 | 1h 16min | - | 15 | Ava |
Sudoku (Varia) | AVANG SK TURNIIR II GRUPP |
AvangSK | AnnabelS | 2020-04-17T15:00:00+03:00 | 1h 0min | - | 16 | Ava |
Sudoku (Varia) | Avang SK turniir | AvangSK | AnnabelS | 2020-04-03T15:00:00+03:00 | 1h 0min | - | 19 | Ava |
Sudoku (Varia) | AVANG SK TURNIIR II GRUPP |
AvangSK | AnnabelS | 2020-05-08T15:00:00+03:00 | 1h 0min | - | 14 | Ava |
Sudoku (Varia) | AVANG SK MEISTRIVÕISTLUSED |
AvangSK | AnnabelS | 2020-05-18T15:00:00+03:00 | 53min | - | 29 | Ava |
Sudoku (Varia) | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi turniir |
Meikop | EkkeJ | 2018-04-20T13:20:00+03:00 | 51min | - | 10 | Ava |
Sudoku (Varia) | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi turniir |
Meikop | SigridO | 2019-11-01T14:05:00+02:00 | 45min | - | 7 | Ava |
Sudoku (Varia) | Tallinna Nõmme Gümnaasiumi sudokuturniir |
Meikop | EkkeJ | 2018-10-30T14:10:00+02:00 | 29min | - | 10 | Ava |