menu_top
menu_bottom


allever

Kasutaja profiili andmed on näha ainult sisselogitud kasutajatele!

Mängude tulemused
Mäng Reiting Koht Mänge Turniire Võite Kaotusi viike    
Gomoku 3046 Puudub 8193 220 7727 457 9
Neli-ritta 2482 1 7867 147 6244 1170 453
Rendzu (Swap) 2424 1 3259 19 2871 356 32
Sudoku 2408 6 25350 665 22157 3173 20
Pente 2362 1 1367 51 1160 205 2
Perekidnoi 2340 3 10669 187 5725 4943 1
Podkidnoi 2300 2 7238 92 3793 3445 0
Stack 4D 2242 1 736 54 533 179 24
Küüned 2233 1 50040 1242 26396 23644 0
Othello 2202 1 3833 83 2981 793 59
Äraandmine 1839 Puudub 1567 34 1021 535 11
Ristsõna 1806 Puudub 1645 25 1564 81 0
Džentelmen (3-ne laud) 1784 6 1146 40 1146 0 0
Bismarck 1718 26 2300 70 1026 698 576
Vene kabe 1702 Puudub 767 27 340 342 85
Duubelda! 1686 3 732 294 725 7 0
Marineerimine 1651 Puudub 644 19 486 149 9
Lines Of Action 1648 Puudub 113 3 69 44 0
Kunstitund 1619 2 208 0 64 80 64
4-kesi Perekidnoi 1575 83 1705 59 1048 657 0
Male 1545 Puudub 290 8 186 79 25
Entroopia 1457 1 69 6 47 20 2
Inglise kabe 1448 Puudub 83 10 29 42 12
Rahvusvaheline kabe 1424 Puudub 57 4 24 26 7
Brasiilia kabe 1400 Puudub 60 5 19 30 11
Fischeri male 1400 Puudub 8 0 4 2 2
Tuhat 1357 Puudub 1 0 1 0 0
Kolm tuld 1349 Puudub 68 7 36 31 1
Texas Holdem 0 32 14582 24 6629 7175 778

Sudokute lahendamise tulemused
Lahendatud sudokute arv Keskmine lahendusaeg Parim aeg

9x9
V. raske 1334 05:58 01:48
Raske 1191 05:03 01:47
Keskm 1402 03:29 01:15
Kerge 1958 01:53 00:47

6x6
Keskm 3221 00:35 00:15
Kerge 3700 00:21 00:10

9x9 Diagonaal
Raske 1031 06:43 02:01
Keskm 889 04:38 01:25
Kerge 873 03:24 01:22

9x9 Erikujuline
Raske 815 09:02 02:18
Keskm 790 06:23 02:00
Kerge 815 02:08 01:06

6x6 Erikujuline
Keskm 1904 01:23 00:22
Kerge 2084 00:24 00:12

Parim päevasudokude lahendamise tulemus: 00:29:35 kuupäeval 28.03.18


Aktiivseid kasutajaid: 2812
Ürituste kalender
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
18.01.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 4. etapp
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
14.03.2020
Rahvusvahelised koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2385
2. brenetikas 2276
3. tennispall 2184
4. rontsronts 2103
5. ikla 2100
Male TOP 5
1. nordic 3000
2. mougli 2914
3. rontsronts 2899
4. VMS 2882
5. antsuonu 2683

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2605
2. Ianton 2571
3. Rahumees07 2520
4. rong 2516
5. Banks 2484

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2960
2. ants 2859
3. ikla 2831
4. AlQaholic 2692
5. huvituja 2494

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3269
2. brigita 3052
3. AlQaholic 2768
4. Rambo96 2610
5. Nytnerok 2444