menu_top
menu_bottom


Mõttespordi olümpiaad 2016/2017 - gomoku tulemused

Loetud 26 kasutaja poolt

16:09 12.04.2017 Mõttespordi olümpiaad 2016/2017 - gomoku tulemused
Meikop
Administraator

Postitusi: 2999
Tere,

Täna avaldame kokkuvõtte gomokuturniiride tulemustest.

Sellel õppeaastal mängis mõttespordi olümpiaadi raames gomokut 353 õpilast 54-st koolist. Gomokuhuvilisi oli võrdselt nii põhikoolist kui algkoolis - 162, gümnaasiumiastmes mängis gomokut 28 õpilast.
Koolidest oli enim osalejaid gomokuturniiridel Aruküla Põhikoolist - 22.

Vanusegruppide tulemused:

Algkool
Algkooli arvestuses võitis Mairon Moisto Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumist, järgnesid võrdsete punktidega Albert Pedmanson Rakvere Vanalinna Koolist ning Jaak Andero Aasav Tallinna 32. Keskkoolist. Lisakriteerium (kohtade summa turniiridelt) andis teise koha Albertile ning kolmandaks tuli Jaak andero.

Koolide arvestuses oli parim Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium.
Vaata siit kõiki algkooli tulemusi!

Põhikool
Põhikooli astmes olid parimad Tallinna Reaalkooli õpilased: Markus Ikla (I koht), Karl-Ustav Kõlar (II koht), Ardi Raag (III koht).

Parimaks kooliks oli samuti Tallinna Reaalkool!
Vaata siit kõiki põhikooli tulemusi!

Gümnaasium
Selles vanusegrupis võitis kindla võidu gomoku noorte maailmameister Martin Hõbemägi Tallinna Reaalkoolist (võites kõik etapid).
Teiseks tuli Georg-Romet Topkin Tallinna Prantsuse Lütseumist ning kolmanda koha saavutas Kuno Kolk Tallinna Prantsuse Lütseumist

Parimaks kooli tiitli võitis Saaremaa Ühisgümnaasium.
Vaata siit kõiki gümnaasiumi tulemusi!

Parimale kolmele individuaalarvestuses ning parimale koolile igas vanuseastmes paneb karikad ja medalid välja Eesti Renjuliit!

Suured tänud kõikidele osalejatele ning kohtumiseni järgmisel õppeaastal!


Aktiivseid kasutajaid: 2767
Ürituste kalender
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
18.01.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 4. etapp
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
14.03.2020
Rahvusvahelised koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2384
2. brenetikas 2260
3. tennispall 2177
4. rontsronts 2096
5. ikla 2094
Male TOP 5
1. nordic 3000
2. mougli 2912
3. rontsronts 2899
4. VMS 2882
5. antsuonu 2687

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2605
2. Ianton 2571
3. Banks 2569
4. Rahumees07 2545
5. rong 2488

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2912
2. ants 2859
3. ikla 2831
4. AlQaholic 2726
5. huvituja 2494

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3269
2. brigita 3069
3. AlQaholic 2789
4. Rambo96 2581
5. allever 2408