Spel | Beskrivning | Arrangör | Vinnare | Tid | Tidsåtgång | Registreringsavgift | Antal deltagare | Turneringstabell |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FMJD klassiskt damspel | European Youth Online Cup 2020 pre-opening tournament. Open for everybody! |
EDC | GusarovDmiRu | 2020-07-25T18:00:00+03:00 | 3h 23min | - | 285 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2023-11-21T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 282 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2019-11-26T13:30:00+02:00 | 2h 27min | - | 271 | Öppna |
Schack | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | fireann | 2023-11-20T13:30:00+02:00 | 2h 50min | - | 268 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Henrirk | 2019-11-26T13:00:00+02:00 | 2h 22min | - | 258 | Öppna |
Schack | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | AndreiMG | 2019-11-25T13:00:00+02:00 | 2h 42min | - | 248 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LaurJakob | 2024-01-16T13:30:00+02:00 | 2h 26min | - | 241 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2021-11-23T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 241 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | RA10 | 2018-11-27T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 241 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LaurJakob | 2022-11-22T13:00:00+02:00 | 2h 23min | - | 240 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2020-11-24T13:30:00+02:00 | 2h 31min | - | 237 | Öppna |
Schack | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | AndreiMG | 2020-01-13T13:00:00+02:00 | 2h 39min | - | 236 | Öppna |
Schack | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | emil12345 | 2019-11-25T13:30:00+02:00 | 2h 55min | - | 236 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | elisavald | 2021-01-19T13:00:00+02:00 | 2h 21min | - | 232 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | karlstefan | 2020-01-14T13:00:00+02:00 | 2h 20min | - | 231 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | karlstefan | 2020-02-11T13:00:00+02:00 | 2h 19min | - | 231 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | hansrobert | 2020-01-14T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 231 | Öppna |
Schack | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2018-11-26T13:00:00+02:00 | 2h 45min | - | 230 | Öppna |
Schack | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | OttOL | 2020-02-10T13:00:00+02:00 | 2h 46min | - | 229 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | elisavald | 2020-11-24T13:00:00+02:00 | 2h 21min | - | 228 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5.-9. klass) |
Meikop | mark2002 | 2015-11-17T13:30:00+02:00 | 2h 35min | - | 224 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2018-11-27T13:00:00+02:00 | 2h 26min | - | 224 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | RA10 | 2019-01-15T13:30:00+02:00 | 2h 18min | - | 223 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5.-9. klass) |
Meikop | mellu12 | 2016-01-19T13:30:00+02:00 | 2h 32min | - | 218 | Öppna |
Schack | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2024-01-15T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 218 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2019-01-15T13:00:00+02:00 | 2h 25min | - | 217 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | tinnu7 | 2017-11-21T13:30:00+02:00 | 2h 21min | - | 217 | Öppna |
Schack | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2019-01-14T13:00:00+02:00 | 2h 45min | - | 215 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | martin29 | 2023-01-17T13:00:00+02:00 | 2h 24min | - | 213 | Öppna |
Schack | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | kuu | 2019-03-11T13:00:00+02:00 | 2h 47min | - | 213 | Öppna |
Schack | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | megaboxgt | 2021-11-22T13:30:00+02:00 | 2h 53min | - | 213 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Kev123 | 2023-11-21T13:00:00+02:00 | 2h 22min | - | 211 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | elisavald | 2023-01-17T13:30:00+02:00 | 2h 22min | - | 210 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2022-11-22T13:30:00+02:00 | 2h 26min | - | 208 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | mark2002 | 2016-11-29T13:30:00+02:00 | 2h 27min | - | 207 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Kev123 | 2021-03-09T13:00:00+02:00 | 2h 19min | - | 207 | Öppna |
Schack | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kuu | 2024-03-18T13:30:00+02:00 | 2h 49min | - | 202 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2022-01-18T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 201 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | RA10 | 2019-02-12T13:30:00+02:00 | 2h 25min | - | 200 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | messi34 | 2024-03-19T13:30:00+02:00 | 2h 25min | - | 200 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2019-03-12T13:00:00+02:00 | 2h 28min | - | 199 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2019-02-12T13:00:00+02:00 | 2h 26min | - | 199 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | tinnu7 | 2019-03-12T13:30:00+02:00 | 2h 30min | - | 199 | Öppna |
Renju | World Youth Cup D-group (boys born 2011 and later) |
ants | zhouchenli | 2022-07-16T08:30:00+03:00 | 2d 4h 8min | - | 198 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LionPriit | 2017-01-17T13:00:00+02:00 | 2h 22min | - | 197 | Öppna |
Schack | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | karls | 2023-11-20T13:00:00+02:00 | 2h 48min | - | 194 | Öppna |
Schack | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | DionK | 2022-01-17T13:30:00+02:00 | 2h 45min | - | 193 | Öppna |
Schack | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kuu | 2023-02-13T13:30:00+02:00 | 2h 45min | - | 193 | Öppna |
Gomoku | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | KJMeikop | 2020-01-15T13:00:00+02:00 | 1h 21min | - | 193 | Öppna |
Schack | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2023-01-16T13:30:00+02:00 | 2h 43min | - | 192 | Öppna |