För tränare

Vint.ee erbjuder tränare extra funktionalitet att skapa användarkonton och organisera turneringar för alla tränare som ökar populariteten för tankesporter.

Funktionalitet tillgänglig för tränare: Om du skulle vija få tillgång till ytterligare funktionalitet som tränare, kontakta: info@vint.ee Våra tränare är:
1. Aet Sõmer Estonia
2. Aivar Hommik Estonia
3. Alex Koh Singapore
4. Alexandr Melnikov Russian Federation
5. Alexey Zhelezov Russian Federation
6. Andre Uibos Estonia
7. Andres Kuusk Estonia
8. Andres Karba Estonia
9. Anna Lytsepp Estonia
10. Ants Soosõrv Estonia
11. Argo Unnuk Estonia
12. Arno Uutma Estonia
13. Artjom Afanasjev Estonia
14. Arvo Sadulsepp Estonia
15. Benkt Steentoft Sweden
16. Biagio Privitera Italy
17. Csaba Kamaras Hungary
18. Daniel Olivares Argentina
19. David Hand United Kingdom
20. Dmitry Epifanov Russian Federation
21. EDC EDC Italy
22. Eiki Lehemets Estonia
23. Einar Vaino Estonia
24. Emil Laanemets Estonia
25. Erdenebaatar Genden Mongolia
26. Heinar Jahu Estonia
27. Hendrik Olde Estonia
28. HIRO KUDO Japan
29. Irina Metreveli Russian Federation
30. Irma Nahkor Estonia
31. Jaak Känd Estonia
32. Jaan Narva Estonia
33. José Luis Segura Spain
34. Julia Ogneva Greece
35. Jüri Hansen Estonia
36. Kalle Lõuna Estonia
37. Karl-Martin Leppnurm Estonia
38. Krista Pahapill Estonia
39. Le Kang China
40. Leonid Shifman Israel
41. Liubov Azimova Latvia
42. Marc Tastet France
43. Margit Brokko Estonia
44. Mart Kimmel Estonia
45. Meelis Kuldkepp Estonia
46. Moises Correia Junior Brazil
47. Olga Baltazhy Ukraine
48. Oscar Martinez Spain
49. Osman Mert Gürgüç Turkey
50. Paco Garcia de la Banda Spain
51. Paolo Scognamiglio Italy
52. Pavlov Ivan Olegovich Russian Federation
53. Rainer Raud Estonia
54. Roman Jezov Estonia
55. Rustam Shayakhmetov Russian Federation
56. Sun In Macau, China
57. Svetlana Pritulina Estonia
58. Svetlana Zaynetdinova Estonia
59. Tad Maehata Japan
60. Tarmo Tulva Estonia
61. Tarmo Tuul Estonia
62. Tianyi Hao China
63. Tiina Raud Estonia
64. Tomoharu Nakayama Japan
65. Tõnu Truus Estonia
66. Toomas Mihkelev Estonia
67. Tuuli Hiiesalu Estonia
68. Uno Valdmets Estonia
69. Urmo Ilves Estonia
70. Väino Uljas Estonia
71. Vitauts Budreika Latvia
72. Wai Chan Keong Macau, China
73. WOF Tournaments Sweden
74. W.O.F. Admin Team Tourneys Sweden
75. World Othello Sweden
76. Yang Chunyan China
77. Yuanbo Zhang China