För tränare

Vint.ee erbjuder tränare extra funktionalitet att skapa användarkonton och organisera turneringar för alla tränare som ökar populariteten för tankesporter.

Funktionalitet tillgänglig för tränare: Om du skulle vija få tillgång till ytterligare funktionalitet som tränare, kontakta: info@vint.ee Våra tränare är:
1. Aare Külaots Estonia
2. Aet Sõmer Estonia
3. Aivar Hommik Estonia
4. Alex Koh Singapore
5. Alexandr Melnikov Russian Federation
6. Alexey Zhelezov Russian Federation
7. Ali Davarim Iran, Islamic Republic of
8. Andre Uibos Estonia
9. Andres Kuusk Estonia
10. Andres Karba Estonia
11. Anna Lytsepp Estonia
12. Ants Soosõrv Estonia
13. Argo Unnuk Estonia
14. Arno Uutma Estonia
15. Artjom Afanasjev Estonia
16. Arvo Sadulsepp Estonia
17. Benkt Steentoft Sweden
18. Csaba Kamaras Hungary
19. Daniel Olivares Argentina
20. David Hand United Kingdom
21. Dmitry Epifanov Russian Federation
22. EDC EDC Italy
23. Eiki Lehemets Estonia
24. Einar Vaino Estonia
25. Emil Laanemets Estonia
26. Erdenebaatar Genden Mongolia
27. Georg-Romet Topkin Estonia
28. Harold Lepp Estonia
29. Heinar Jahu Estonia
30. Hendrik Olde Estonia
31. HIRO KUDO Japan
32. Huang-Yu Lin Chinese Taipei
33. Irina Metreveli Russian Federation
34. Irma Nahkor Estonia
35. Ivan Chan Australia
36. Jaak Känd Estonia
37. Jaan Narva Estonia
38. José Luis Segura Spain
39. Julia Ogneva Greece
40. Jüri Hansen Estonia
41. Kalle Lõuna Estonia
42. Karl-Martin Leppnurm Estonia
43. Kerdi Mihhailova Estonia
44. Kirill Kobzarev Ukraine
45. Krista Pahapill Estonia
46. Krisztina Kamaras Hungary
47. Le Kang China
48. Leila Nasrazadani Iran, Islamic Republic of
49. Leonid Shifman Israel
50. Marc Tastet France
51. Margit Brokko Estonia
52. Mari-Liis Vähi Estonia
53. Mart Kimmel Estonia
54. Meelis Kuldkepp Estonia
55. Moises Correia Junior Brazil
56. Olga Baltazhy Ukraine
57. Oscar Martinez Spain
58. Osman Mert Gürgüç Turkey
59. Paco Garcia de la Banda Spain
60. Paolo Scognamiglio Italy
61. Pavlov Ivan Olegovich Russian Federation
62. Rainer Raud Estonia
63. Raivo Kelp Estonia
64. Roman Jezov Estonia
65. Rustam Shayakhmetov Russian Federation
66. Stanley Ooi Malaysia
67. Sun In Macau, China
68. Svetlana Pritulina Estonia
69. Svetlana Zaynetdinova Estonia
70. Tad Maehata Japan
71. Tarmo Tuul Estonia
72. Tarmo Tulva Estonia
73. Tianyi Hao China
74. Tiina Raud Estonia
75. Tomoharu Nakayama Japan
76. Toomas Mihkelev Estonia
77. Tormi Reinson Estonia
78. Tuuli Hiiesalu Estonia
79. Uno Valdmets Estonia
80. Urmo Ilves Estonia
81. Väino Uljas Estonia
82. Valju Aloel Estonia
83. Wai Chan Keong Macau, China
84. WOF Tournaments Sweden
85. W.O.F. Admin Team Tourneys Sweden
86. World Othello Sweden
87. Yang Chunyan China
88. Сергей Пахолков Russian Federation