Spel | Beskrivning | Arrangör | Vinnare | Tid | Tidsåtgång | Registreringsavgift | Antal deltagare | Turneringstabell |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LionPriit | 2023-11-21T13:30:00+02:00 | 2h 29min | - | 282 | Öppna |
Ryskt damspel | Tallinna koolinoorte XLII sportmängude MV-d kabes |
HendrikOlde | Aaron7 | 2024-01-18T13:00:00+02:00 | 2h 29min | - | 32 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | LaurJakob | 2024-01-16T13:30:00+02:00 | 2h 26min | - | 241 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Henrirk | 2021-04-06T13:00:00+03:00 | 2h 26min | - | 141 | Öppna |
Ryskt damspel | Tallinna koolinoorte XL sportmängude ind. ja võistk. meistrivõistlused KABES |
HendrikOlde | RA10 | 2021-12-02T13:00:00+02:00 | 2h 26min | - | 50 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | messi34 | 2024-03-19T13:30:00+02:00 | 2h 25min | - | 200 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | martin29 | 2023-01-17T13:00:00+02:00 | 2h 24min | - | 213 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LaurJakob | 2022-11-22T13:00:00+02:00 | 2h 23min | - | 240 | Öppna |
Ryskt damspel | TALLINNA KOOLINOORTE XLI SPORTMÄNGUDE MEISTRIVÕISTLUSED KABES |
HendrikOlde | LionPriit | 2023-01-25T13:00:00+02:00 | 2h 23min | - | 42 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | messi34 | 2024-02-13T13:30:00+02:00 | 2h 22min | - | 178 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | martin29 | 2022-01-18T13:00:00+02:00 | 2h 20min | - | 168 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Kev123 | 2023-03-21T13:00:00+02:00 | 2h 18min | - | 182 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | martin29 | 2021-11-23T13:00:00+02:00 | 2h 18min | - | 192 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | martin29 | 2023-02-14T13:00:00+02:00 | 2h 18min | - | 159 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Kev123 | 2022-02-15T13:00:00+02:00 | 2h 17min | - | 159 | Öppna |
Ryskt damspel | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Kev123 | 2022-03-22T13:00:00+02:00 | 2h 16min | - | 163 | Öppna |
Ryskt damspel | Nõmme Kabeklubi 6. turniir vene kabes |
Susi | martin29 | 2021-03-19T18:00:00+02:00 | 1h 38min | - | 14 | Öppna |
Ryskt damspel | Nõmme Huvikooli kaberingi turniir |
Susi | Kev123 | 2021-11-02T17:30:00+02:00 | 1h 33min | - | 8 | Öppna |
Ryskt damspel | Nõmme Kabeklubi seeriavõistluse 1. turniir |
Susi | martin29 | 2021-04-09T18:00:00+03:00 | 1h 32min | - | 4 | Öppna |
Ryskt damspel | Nõmme Kabeklubi 4. turniir vene kabes |
Susi | Kev123 | 2021-03-16T18:00:00+02:00 | 1h 32min | - | 13 | Öppna |
Ryskt damspel | Nõmme Kabeklubi 5. turniir |
Susi | rainiks | 2021-03-18T18:00:00+02:00 | 1h 31min | - | 15 | Öppna |
Ryskt damspel | Nupuklubi treeningturniir lastele, kes sündinud 2011.a või nooremad |
Urva | martin29 | 2021-02-25T19:00:00+02:00 | 1h 29min | - | 10 | Öppna |
Ryskt damspel | Susi | martin29 | 2021-03-26T18:00:00+02:00 | 1h 27min | - | 10 | Öppna | |
Ryskt damspel | Nõmme Kabeklubi noorte 1. turniir |
Susi | KassuK | 2021-03-11T18:00:00+02:00 | 1h 27min | - | 10 | Öppna |
Ryskt damspel | Nõmme Kabeklubi 3. turniir vene kabes |
Susi | Kev123 | 2021-03-15T18:00:00+02:00 | 1h 25min | - | 12 | Öppna |
Ryskt damspel | INTELLEKT-64 | sein | Kev123 | 2023-04-16T20:00:00+03:00 | 1h 25min | - | 13 | Öppna |
Ryskt damspel | Nõmme Kabeklubi 8. turniir |
Susi | Kev123 | 2021-03-23T18:00:00+02:00 | 1h 24min | - | 11 | Öppna |
Ryskt damspel | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | martin29 | 2021-09-22T19:00:00+03:00 | 1h 21min | - | 11 | Öppna |
Ryskt damspel | Nõmme Kabeklubi 8. turniir |
Susi | martin29 | 2021-04-26T18:00:00+03:00 | 1h 21min | - | 8 | Öppna |
Ryskt damspel | Nõmme Kabeklubi 7. turniir vene kabes |
Susi | martin29 | 2021-03-22T18:00:00+02:00 | 1h 20min | - | 12 | Öppna |
Ryskt damspel | Nõmme Kabeklubi 10. turniir vene kabes |
Susi | rainiks | 2021-03-29T18:00:00+03:00 | 1h 20min | - | 14 | Öppna |
Ryskt damspel | Nõmme Huvikooli ja Pääsküla Kooli treeningturniir |
Susi | martin29 | 2021-11-10T17:30:00+02:00 | 1h 20min | - | 8 | Öppna |
Ryskt damspel | Nupuklubi pisikadetid (2011.a ja nooremad) |
Urva | TristanRo | 2021-01-28T19:00:00+02:00 | 1h 19min | - | 14 | Öppna |
Ryskt damspel | Nõmme Kabeklubi 2. noorteturniir vene kabes |
Susi | rainiks | 2021-03-12T18:00:00+02:00 | 1h 16min | - | 13 | Öppna |
Ryskt damspel | Vene kabe turniirisari |
Vint.ee | NATO | 2021-10-18T20:00:00+03:00 | 1h 16min | - | 19 | Öppna |
Ryskt damspel | Vene kabe turniirisari |
Vint.ee | kumsangir | 2021-10-17T20:00:00+03:00 | 1h 15min | - | 18 | Öppna |
Ryskt damspel | Nõmme Kabeklubi 3. turniir |
Susi | Kev123 | 2021-04-14T17:00:00+03:00 | 1h 15min | - | 11 | Öppna |
Ryskt damspel | Nupuklubi lastele, kes sündinud 2011.a ja nooremad |
Urva | martin29 | 2021-03-25T19:00:00+02:00 | 1h 14min | - | 12 | Öppna |
Ryskt damspel | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | metsakass | 2021-03-24T19:15:00+02:00 | 1h 14min | - | 18 | Öppna |
Ryskt damspel | INTELLEKT-64 | sein | Eliise2009 | 2023-04-09T20:00:00+03:00 | 1h 14min | - | 11 | Öppna |
Ryskt damspel | Nõmme aprillivõistluse 5. turniir |
Susi | Kev123 | 2021-04-19T18:00:00+03:00 | 1h 14min | - | 8 | Öppna |
Ryskt damspel | Nõmme Huvikooli ja Pääsküla Kooli treeningturniir |
Susi | Kev123 | 2021-11-16T18:00:00+02:00 | 1h 14min | - | 6 | Öppna |
Ryskt damspel | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | martin29 | 2021-03-10T19:15:00+02:00 | 1h 14min | - | 23 | Öppna |
Ryskt damspel | Vene kabe turniirisari 2023 |
Vint.ee | Herr | 2023-11-23T20:00:00+02:00 | 1h 13min | - | 26 | Öppna |
Ryskt damspel | Nõmme Kabeklubi aprilliturniir |
Susi | martin29 | 2021-04-16T18:00:00+03:00 | 1h 12min | - | 10 | Öppna |
Ryskt damspel | Vene kabe turniirisari 2023 |
Vint.ee | Herr | 2023-11-29T20:00:00+02:00 | 1h 11min | - | 18 | Öppna |
Ryskt damspel | Vene kabe turniirisari 2023 |
Vint.ee | hulkur | 2023-11-22T20:00:00+02:00 | 1h 11min | - | 25 | Öppna |
Ryskt damspel | Vene kabe turniirisari 2023 |
Vint.ee | Ruut | 2023-11-30T20:00:00+02:00 | 1h 11min | - | 23 | Öppna |
Ryskt damspel | Vene kabe turniirisari 2022 |
Vint.ee | hulkur | 2022-11-08T20:00:00+02:00 | 1h 11min | - | 26 | Öppna |
Ryskt damspel | Vene kabe turniirisari 2023 |
Vint.ee | rong | 2023-12-03T20:00:00+02:00 | 1h 10min | - | 25 | Öppna |