menu_top
menu_bottom


Turniiritabel

Korraldaja Meikop
Mängu liik Gomoku (Suletud turniir)
Toimumise aeg: 06.03.2013 14:00 - 06.03.2013 15:36
Ajakontroll 5 min + 2 sek
Turniiri kirjeldus Mõttespordi olümp iaadi III etapp - algkool (1. - 4.klass)
Koht Nimi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Punkte Progress
1. Pestov Arseny 35:2 6:0 10:2 21:2 3:2 2:2 5:2 7:2 8:2 9:2 4:0 18 110
2. Markus Ikla 42:2 18:2 27:2 9:0 6:2 1:0 16:2 5:2 3:2 7:2 8:2 18 104
3. Siim Tiivel 21:2 19:2 15:2 6:0 1:0 13:2 26:2 4:2 2:0 5:2 7:2 16 96
4. Mark Heidmets 23:0 37:2 38:0 24:2 20:2 27:2 15:2 3:0 12:2 13:2 1:2 16 84
5. Sander Piik 29:2 26:2 8:2 14:2 9:2 6:1 1:0 2:0 15:2 3:0 10:2 15 104
6. Lissel Marie Tammela 36:2 1:2 16:2 3:2 2:0 5:1 9:2 8:0 14:0 15:2 13:2 15 98
7. Carmel Helena Hallimäe 12:2 20:0 31:2 44:2 14:2 15:2 8:2 1:0 13:2 2:0 3:0 14 98
8. Hubert Teemägi 34:2 43:2 5:0 23:2 25:2 9:2 7:0 6:2 1:0 14:2 2:0 14 96
9. Magnus Murumaa 37:2 23:2 20:2 2:2 5:0 8:0 6:0 12:2 25:2 1:0 17:2 14 92
10. Markus Soodla - 12:2 1:0 37:2 19:2 16:0 18:2 26:2 24:2 17:2 5:0 14 78
11. Riko Mihkelson 39:2 15:0 14:0 35:2 29:2 30:2 13:0 24:0 22:2 21:2 16:2 14 76
12. Tormi Koppel 7:0 10:0 47:2 31:2 44:2 18:2 14:2 9:0 4:0 25:2 19:2 14 76
13. Mark-Oliver Rahn 46:2 14:0 22:2 38:2 27:2 3:0 11:2 17:2 7:0 4:0 6:0 12 88
14. Gregor Markus Vares 17:2 13:2 11:2 5:0 7:0 21:2 12:0 19:2 6:2 8:0 15:0 12 86
15. Reigo Kurgpõld 32:2 11:2 3:0 26:2 18:2 7:0 4:0 20:2 5:0 6:0 14:2 12 82
16. Anna-Brigita Topkin 33:2 41:2 6:0 18:0 38:2 10:2 2:0 21:2 17:0 20:2 11:0 12 80
17. Uku Parts 14:0 47:2 18:0 40:2 23:2 25:2 27:2 13:0 16:2 10:0 9:0 12 78
18. Karl Sigmund Berting 24:2 2:0 17:2 16:2 15:0 12:0 10:0 38:2 37:2 27:0 28:2 12 72
19. Mathias Murumaa 45:2 3:0 28:2 27:0 10:0 29:2 31:2 14:0 35:2 26:2 12:0 12 72
20. Maksim Budanov 38:2 7:2 9:0 25:0 4:0 39:2 30:2 15:0 32:2 16:0 29:2 12 72
21. Maro Mai 3:0 32:2 41:2 1:0 39:2 14:0 28:2 16:0 27:2 11:0 25:2 12 70
22. Kevin Kliimask - 40:2 13:0 34:2 26:0 32:2 25:0 31:2 11:0 24:2 27:2 12 62
23. Raigo Rei 4:2 9:0 29:2 8:0 17:0 31:0 40:2 28:0 43:2 32:2 26:2 12 62
24. Joosep Roots 18:0 42:2 25:0 4:0 46:1 41:2 45:2 11:2 10:0 22:0 33:2 11 59
25. Karl Kivimäe 28:2 27:0 24:2 20:2 8:0 17:0 22:2 37:2 9:0 12:0 21:0 10 74
26. Iris-Maria Matskevits 30:2 5:0 39:2 15:0 22:2 45:2 3:0 10:0 28:2 19:0 23:0 10 72
27. Karl Mattias Moor 47:2 25:2 2:0 19:2 13:0 4:0 17:0 44:2 21:0 18:2 22:0 10 70
28. Maris Meelimäe 25:0 34:2 19:0 30:0 36:2 44:2 21:0 23:2 26:0 40:2 18:0 10 58
29. Henry Noah Mägi 5:0 30:2 23:0 43:2 11:0 19:0 33:0 34:2 44:2 35:2 20:0 10 54
30. Lauri Lennart Koch 26:0 29:0 0:2 28:2 35:2 11:0 20:0 32:0 39:0 45:2 36:2 10 54
31. Hanna Savolainen - 46:2 7:0 12:0 34:2 23:2 19:0 22:0 33:0 47:2 40:2 10 52
32. Uku Tominga 15:0 21:0 40:0 0:2 42:2 22:0 39:2 30:2 20:0 23:0 38:2 10 50
33. Magnus Toompuu 16:0 44:0 34:0 47:2 37:0 36:2 29:2 35:0 31:2 39:2 24:0 10 48
34. Anna Katriin Holter 8:0 28:0 33:2 22:0 31:0 47:2 38:0 29:0 0:2 44:2 39:2 10 42
35. Rasmus Koppel 1:0 36:1 42:2 11:0 30:0 40:2 37:0 33:2 19:0 29:0 43:2 9 50
36. Angela Andersson 6:0 35:1 37:0 46:1 28:0 33:0 0:2 47:2 45:1 43:2 30:0 9 43
37. Veli Nõmmik 9:0 4:0 36:2 10:0 33:2 38:2 35:2 25:0 18:0 - - 8 38
38. Kaisa Alt 20:0 0:2 4:2 13:0 16:0 37:0 34:2 18:0 40:0 41:2 32:0 8 52
39. Ronald Antsaar 11:0 45:2 26:0 41:2 21:0 20:0 32:0 46:2 30:2 33:0 34:0 8 50
40. Jan Erik Aitsen - 22:0 32:2 17:0 43:2 35:0 23:0 42:2 38:2 28:0 31:0 8 46
41. Karoliina Raud 44:2 16:0 21:0 39:0 45:0 24:0 43:0 0:2 42:2 38:0 46:2 8 38
42. Karl Morten Tamm 2:0 24:0 35:0 45:0 32:0 0:2 47:2 40:0 41:0 46:2 44:2 8 28
43. Janely Sööt 0:2 8:0 44:0 29:0 40:0 46:1 41:2 45:2 23:0 36:0 35:0 7 46
44. Siim Laasnurm 41:0 33:2 43:2 7:0 12:0 28:0 46:2 27:0 29:0 34:0 42:0 6 48
45. Kuido Mändmets 19:0 39:0 46:1 42:2 41:2 26:0 24:0 43:0 36:1 30:0 47:0 6 42
46. Sandra Velling 13:0 31:0 45:1 36:1 24:1 43:1 44:0 39:0 47:2 42:0 41:0 6 36
47. Kaspar Raudsik 27:0 17:0 12:0 33:0 0:2 34:0 42:0 36:0 46:0 31:0 45:2 4 16