menu_top
menu_bottom


Rendžu maailmameistrivõistlused

Liik: Muu
Korraldaja: Taiwani Rendžuföderatsioon
Toimimusaeg: 02.08.2017 08:28 - 13.08.2017 21:29
Kirjeldus: 1. Schedule: 02 Aug, 2017 ~ 13 Aug, 2017 (12 days)

Date Events

02 Aug (Wed) Arrival of QT players Casting of lots

03 Aug (Thu) 1st - 2nd rounds of QT 04 Aug (Fri) 3rd - 5th rounds of QT

05 Aug (Sat) 6th - 7th rounds of QT

06 Aug (Sun) Arrival of AT, WT, BT players

Opening Ceremony

07 Aug (Mon) 1st - 2nd rounds of AT, WT and BT 08 Aug (Tue) 3rd - 4th rounds of AT, WT and BT

09 Aug (Wed) 5th - 6th rounds of AT, WT and BT

10 Aug (Thu) RIF General Assembly

Taipei sightseeing

11 Aug (Fri) 7th - 8th rounds of AT, WT and BT

12 Aug (Sat) 9th - 10th rounds of AT and WT

9th round of BT

13 Aug (Sun) 11th round of AT and WT

Closing Ceremony

2. Tournament Hall and Accommodation:

Still deciding yet, but tournament hall and accommodation will locate in same place in Taiepei City or New Taipei City.

3. Tournament Fee:

QT: NTD 600

AT, WT or BT: NTD 800 QT + AT, WT or BT: NTD 1200

4. Tournament Officers:

Chief Executive Lin Huang-Yu

Executive Chen Ko-Han

Chief Referee Chang Yi-Feng

Referee Lin Sheng-Min

Chung Hsien-Chih

Game Publish Chen Kuo-Hui

Cheng Chun-Chieh Chen Hsing-Ting

Staffs Cheng Chun-Chieh

Chen Hsing-Ting

Accounting Sung Pei-Jung

Chen Hsing-Ting

Homepage Lin Shu-Hsuan

Wang Chih-Kung

Chief Translator Lin Huang-Yu

If having any questions, please contact us: taiwanrenju@hotmail.com
Toimumiskoht: Tournament Hall and Accommodation:

Still deciding yet, but tournament hall and accommodation will locate in same place in Taipei City or New Taipei City.
Registreerimise info: Eesti koondisesse saamise võimaluste kohta uuri asoosyrv@hotmail.com
Ürituse sisestas: ants
Ürituse tulemused:
Online registeerimine? Keelatud


Kommentaarid:
 


Aktiivseid kasutajaid: 2436
Ürituste kalender
26.12.2017
Tallinn Open rendžus,gomokus ja bokus
17.01.2018
Mõttespordi olümpiaadi gomokuturniiri 2. etapp
20.01.2018
Kawamura karikas
26.01.2018
Mõttemängude festival "Lariks"
27.01.2018
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 5. etapp
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2374
2. ALT 1502
3. AJM 1489
4. Rauno1003 1449
5. EST42 1394
Male TOP 5
1. piraat 2801
2. muhvn 2739
3. tellis53 2722
4. Trevor-GTA 2680
5. jon01 2623

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2577
2. Ianton 2532
3. rong 2466
4. kaseleht 2445
5. hulkur 2432

Gomoku TOP 5
1. allever 3067
2. ants 2964
3. AlQaholic 2581
4. qaismodo 2451
5. huvituja 2440

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3291
2. brigita 2980
3. AlQaholic 2894
4. Est 2701
5. Kubix 2653