游戏 | 描述 | 组织者 | 获胜者 | 时间 | 持续时间 | 参加费用 | 参加人数 | 比赛积分表 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
俄罗斯跳棋 | Nupuklubi, noored harjutavad |
Urva | martin29 | 2024-02-14T19:00:00+02:00 | 1h 10min | - | 9 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Nupuklubi, noored harjutavad |
Urva | martin29 | 2024-01-31T19:00:00+02:00 | 1h 8min | - | 7 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Nupuklubi, noored harjutavad |
Urva | StasTLN | 2024-01-24T19:00:00+02:00 | 1h 16min | - | 7 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Nupuklubi, noored harjutavad |
Urva | proninja | 2023-11-29T19:00:00+02:00 | 1h 25min | - | 10 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Nupuklubi, noored harjutavad |
Urva | Greeta-Liisi | 2023-11-22T19:00:00+02:00 | 1h 33min | - | 13 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Nupuklubi, noored harjutavad |
Urva | StasTLN | 2023-11-15T19:00:00+02:00 | 1h 31min | - | 10 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Npuklubi, noored harjutavad |
Urva | martenp | 2023-11-08T19:00:00+02:00 | 1h 27min | - | 6 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Kev123 | 2023-03-21T13:00:00+02:00 | 2h 18min | - | 182 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | martin29 | 2023-01-17T13:00:00+02:00 | 2h 24min | - | 213 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Nupuklubi noorte harjutusturniir |
Urva | StasTLN | 2022-11-23T19:00:00+02:00 | 1h 29min | - | 10 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | LaurJakob | 2022-11-22T13:00:00+02:00 | 2h 23min | - | 240 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Nupuklubi noorte harjutusturniir |
Urva | hall22 | 2022-11-09T19:00:00+02:00 | 1h 21min | - | 10 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Nupuklubi noorte harjutusturniir |
Urva | Hugo51 | 2022-11-02T19:00:00+02:00 | 1h 14min | - | 8 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Nupuklubi noorte harjutusturniir |
Urva | hall22 | 2022-10-19T19:00:00+03:00 | 1h 11min | - | 7 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Mõttespordi olümpiaadi treeningturniir |
Meikop | antsuonu | 2022-10-18T14:00:00+03:00 | 1h 44min | - | 32 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Nupuklubi noorte harjutusturniir |
Urva | Eliise2009 | 2022-10-12T19:00:00+03:00 | 1h 17min | - | 10 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Nupuklubi noorte harjutusturniir |
Urva | martenp | 2022-10-05T19:00:00+03:00 | 1h 23min | - | 6 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Nupuklubi noorte harjutusturniir |
Urva | hall22 | 2022-09-28T19:00:00+03:00 | 1h 15min | - | 5 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Kev123 | 2022-03-22T13:00:00+02:00 | 2h 16min | - | 163 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Sünd 2012.a ja nooremate laste harjutusturniir |
Urva | StasTLN | 2022-03-21T19:00:00+02:00 | 1h 21min | - | 15 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | hall22 | 2022-03-16T19:00:00+02:00 | 1h 36min | - | 21 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Sünd 2012.a ja nooremate laste harjutusturniir |
Urva | Schmidt003 | 2022-03-07T19:00:00+02:00 | 1h 27min | - | 9 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Sünd 2012.a ja nooremate laste harjutusturni ir |
Urva | Hugo51 | 2022-02-28T19:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 9 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Kev123 | 2022-02-15T13:00:00+02:00 | 2h 17min | - | 159 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Sünd 2012.a ja nooremate laste harjutusturniir |
Urva | StasTLN | 2022-02-14T19:00:00+02:00 | 1h 13min | - | 9 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | martin29 | 2022-01-18T13:00:00+02:00 | 2h 20min | - | 168 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Kuni 9a laste harjutusturniir |
Urva | StasTLN | 2022-01-03T19:00:00+02:00 | 1h 27min | - | 8 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Kuni 9a laste harjutusturni ir |
Urva | StasTLN | 2021-12-27T19:00:00+02:00 | 1h 15min | - | 4 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | Mikelo | 2021-12-01T19:00:00+02:00 | 1h 25min | - | 14 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | LaurJakob | 2021-11-24T19:00:00+02:00 | 1h 21min | - | 12 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | martin29 | 2021-11-23T13:00:00+02:00 | 2h 18min | - | 192 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | Stenver9 | 2021-11-10T19:00:00+02:00 | 1h 28min | - | 11 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | Stenver9 | 2021-11-03T19:00:00+02:00 | 1h 23min | - | 8 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | metsakass | 2021-05-26T19:15:00+03:00 | 1h 34min | - | 19 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Nupuklubi treeningturniir sünd 2011.a või noorematele |
Urva | metsakass | 2021-05-13T19:00:00+03:00 | 1h 23min | - | 12 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | metsakass | 2021-04-14T19:15:00+03:00 | 58min | - | 14 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Nupuklubi laste (sünd 2011 ja nooremad) treeningturniir |
Urva | Gevin | 2021-04-08T19:00:00+03:00 | 1h 13min | - | 10 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | Henrirk | 2021-04-06T13:00:00+03:00 | 2h 26min | - | 141 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | martenp | antsuonu | 2021-04-04T14:31:00+03:00 | 43min | - | 5 | 公开 | |
俄罗斯跳棋 | Üks, kaks ja kabesse! |
Vint.ee | antsuonu | 2021-04-03T14:00:00+03:00 | 1h 2min | - | 11 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Nupuklubi laste (sünd 2011 ja nooremad) treeningturniir |
Urva | Stenver9 | 2021-04-01T19:00:00+03:00 | 1h 35min | - | 10 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | metsakass | 2021-03-31T19:15:00+03:00 | 1h 15min | - | 13 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Nupuklubi lastele, kes sündinud 2011.a ja nooremad |
Urva | martin29 | 2021-03-25T19:00:00+02:00 | 1h 14min | - | 12 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Üks, kaks ja kabesse! |
Vint.ee | antsuonu | 2021-03-25T14:00:00+02:00 | 27min | - | 7 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Nupuklubi laste treeningturniir |
Urva | metsakass | 2021-03-24T19:15:00+02:00 | 1h 14min | - | 18 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | RKSmale | Nokiam | 2021-03-20T15:30:58+02:00 | 18min | - | 4 | 公开 | |
俄罗斯跳棋 | jalgpall99 | Lokster9 | 2021-03-20T11:39:00+02:00 | 27min | - | 4 | 公开 | |
俄罗斯跳棋 | Üks, kaks ja kabesse! |
Vint.ee | antsuonu | 2021-03-19T14:00:00+02:00 | 47min | - | 10 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Nupuklubi laste (sünd 2011 ja nooremad) treeningturniir |
Urva | Gevin | 2021-03-18T19:00:00+02:00 | 1h 17min | - | 12 | 公开 |
俄罗斯跳棋 | Üks, kaks ja kabesse! |
Vint.ee | 123456 | 2021-03-18T14:00:00+02:00 | 33min | - | 6 | 公开 |