游戏 | 描述 | 组织者 | 获胜者 | 时间 | 持续时间 | 参加费用 | 参加人数 | 比赛积分表 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
国际象棋 | AVANG SK MEISTRIVÕISTLUSED |
AvangSK | AaronT6 | 2020-05-27T15:00:00+03:00 | 3h 6min | - | 25 | 公开 |
国际象棋 | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | megaboxgt | 2021-11-22T13:30:00+02:00 | 2h 53min | - | 213 | 公开 |
国际象棋 | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | DionK | 2021-03-08T13:30:00+02:00 | 2h 52min | - | 140 | 公开 |
国际象棋 | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | fireann | 2024-02-12T13:30:00+02:00 | 2h 51min | - | 192 | 公开 |
国际象棋 | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | fireann | 2023-11-20T13:30:00+02:00 | 2h 50min | - | 268 | 公开 |
国际象棋 | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kuu | 2024-03-18T13:30:00+02:00 | 2h 49min | - | 202 | 公开 |
国际象棋 | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | MarekEast | 2022-11-21T13:30:00+02:00 | 2h 49min | - | 189 | 公开 |
国际象棋 | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2023-03-20T13:30:00+02:00 | 2h 49min | - | 189 | 公开 |
国际象棋 | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | HansGK | 2020-03-16T13:00:00+02:00 | 2h 48min | - | 183 | 公开 |
国际象棋 | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kuu | 2022-03-21T13:30:00+02:00 | 2h 48min | - | 187 | 公开 |
国际象棋 | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | DionK | 2020-11-23T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 189 | 公开 |
国际象棋 | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2024-01-15T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 218 | 公开 |
国际象棋 | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2022-02-14T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 192 | 公开 |
国际象棋 | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | OttOL | 2020-02-10T13:00:00+02:00 | 2h 46min | - | 229 | 公开 |
国际象棋 | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2021-04-05T13:30:00+03:00 | 2h 46min | - | 109 | 公开 |
国际象棋 | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | DionK | 2022-01-17T13:30:00+02:00 | 2h 45min | - | 193 | 公开 |
国际象棋 | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kuu | 2023-02-13T13:30:00+02:00 | 2h 45min | - | 193 | 公开 |
国际象棋 | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2023-01-16T13:30:00+02:00 | 2h 43min | - | 192 | 公开 |
国际象棋 | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | AndreiMG | 2020-01-13T13:00:00+02:00 | 2h 39min | - | 236 | 公开 |
国际象棋 | Avang SK turniir
II grupp |
AvangSK | TormW | 2020-04-01T15:00:00+03:00 | 2h 32min | - | 22 | 公开 |
国际象棋 | AVANG SK KOOLIVAHEAEG |
AvangSK | MALTILKAB | 2020-04-21T15:00:00+03:00 | 2h 25min | - | 25 | 公开 |
国际象棋 | AVANG SK TURNIIR II GRUPP |
AvangSK | AaronT6 | 2020-05-13T15:00:00+03:00 | 1h 57min | - | 19 | 公开 |
国际象棋 | Kullo mõttemängude treeningsarja turniir |
ants | fireann | 2020-12-15T18:00:00+02:00 | 1h 23min | - | 19 | 公开 |
国际象棋 | Avatud Kooli turniir | Meikop | IljaJ | 2019-11-18T16:05:00+02:00 | 1h 8min | - | 18 | 公开 |
国际象棋 | Avang SK koolivaheaeg |
AvangSK | antsuonu | 2021-01-04T14:00:00+02:00 | 55min | - | 6 | 公开 |