menu_top
menu_bottom


Parimad mõttesportlased Eesti koolides 2016/2017

Loetud 66 kasutaja poolt

18:51 17.04.2017 Parimad mõttesportlased Eesti koolides 2016/2017
Meikop
Administraator

Postitusi: 2673
Tere,

Mõttespordi olümpiaadil 2016/2017 õppeaastal osales 871 õpilast 74-st koolist.

Enim õpilasi osales Narva Vanalinna Riigikoolist - 48.

Täna avaldame koondarvestuse tulemused.

Algkool
Kõikidel aladel osales algkoolist 40 õpilast.

Parimaks mõttesportlaseks tuli Albert Pedmanson Rakvere Vanalinna Koolist, kogudes 1134 punkti (alavõit tuli males).

Teisele kohale tuli Alberti vend Herman Pedmanson Tartu Waldorfgümnaasiumist, kogudes 1071 punkti ja võttes Sudoku alavõidu.

Kolmandale kohale tuli Jaak Andero Aasav Tallinna 32. Keskkoolist, kogudes 990 punkti.

Vaata siit algkooli koondtulemusi!

Põhikool
Kõikidel aladel osales 68 õpilast.

Parim mõttesportlane põhikooli arvestuses on Ardi Raag Tallinna Reaalkoolist, kogudes 1049 punkti.

Teise koha saavutas Mark Basarab Peetri Lasteaed-Põhikoolist, kogudes 1016 punkti.

Kolmanda koha saavutas Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkoolist, kogudes 915 punkti.

Ära märkimist väärib fakt, et keegi esikolmikust ei võitnud ühtegi ala - stabiilselt tugevad oldi kõigil aladel.

Vaata siit põhikooli koondtulemusi!

Gümnaasium
Kõikidel aladel osales 15 õpilast.

Parimaks mõttesportlaseks gümnaasiumi arvestus tuli Martin Hõbemägi Tallinna Reaalkoolist (kogudes 1090 punkti), kes on saavutanud häid tulemusi ka täiskasvanute mõttespordi mitmevõistlustel. Martin võitis ka ühe ala - Gomoku.

Võrdselt punkte (1074) kogusid koondarvestuses Rene Lumiste Tallinna Reaalkoolist ja Georg-Romet Topkin Tallinna Prantsuse Lütseumist. Lisakriteerium (kohtade summa) andis napi edu Renele, kellele üldarvestuses 2. koht ning kolmandaks tuli Georg-Romet.

Vaata siit ka kõiki koondtulemusi gümnaasiumi vanusegrupis.

Parimaid mõttesportlasi koondarvestuses autasustab Eesti Mõttespordi Liit.

Lisan siia ka lingid erinevate alade kokkuvõtetele:
Male tulemused

Kabe tulemused

Gomoku tulemused

Sudoku tulemused


Täname kõiki osalemast ning kohtumiseni järgmisel õppeaastal!


Aktiivseid kasutajaid: 2190
Ürituste kalender
31.10.2017
Sudoku paarisvõistlus
18.11.2017
Rootsi lahtised võistkondlikud rendžus ja gomokus
22.11.2017
Mõttespordi olümpiaadi gomokuturniiri 1. etapp
25.11.2017
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 3. etapp
02.12.2017
Eesti karikavõistluste rendžus,2018, eelturniir
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2396
2. Madison 2177
3. hollinger 2081
4. AJM 1536
5. StevenE 1421
Male TOP 5
1. hollinger 3006
2. hertsog 2845
3. piraat 2752
4. muhvn 2741
5. RJF 2668

Vene kabe TOP 5
1. matumartin14 2615
2. Vilhelmiine7 2601
3. Ruut 2579
4. jack 2559
5. CarpeDiem 2543

Gomoku TOP 5
1. ants 3006
2. AlQaholic 2620
3. chaos 2572
4. rakett69 2390
5. qaismodo 2363

Sudoku TOP 5
1. Krubi 3465
2. TiiT 3458
3. AlQaholic 3056
4. Kubix 2802
5. brigita 2788