Juego | Descripción | Organizador | Ganador | Tiempo | Duración | Cuota de participación | Número de participantes | Mesa de torneo |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ajedrez | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | mõlvar | 2021-11-22T13:00:00+02:00 | 2h 44min | - | 148 | Abierto |
Ajedrez | Margit Brokko grupp | MBr | Taavipark | 2021-04-26T16:00:00+03:00 | 1h 13min | - | 17 | Abierto |
Ajedrez | Margit Brokko grupp | MBr | MMK | 2021-04-12T16:00:00+03:00 | 1h 19min | - | 18 | Abierto |
Ajedrez | Margit Brokko grupp | MBr | MMK | 2021-04-08T16:00:00+03:00 | 1h 10min | - | 21 | Abierto |
Ajedrez | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | HansGK | 2021-04-05T13:00:00+03:00 | 2h 40min | - | 125 | Abierto |
Ajedrez | Margit Brokko grupp | MBr | Tarvi-8 | 2021-04-01T16:00:00+03:00 | 1h 14min | - | 13 | Abierto |
Ajedrez | Margit Brokko grupp | MBr | tkpkarlas | 2021-03-22T16:00:00+02:00 | 1h 16min | - | 24 | Abierto |
Ajedrez | RJ12 | Taavipark | 2021-03-18T14:35:00+02:00 | 1h 16min | - | 17 | Abierto | |
Ajedrez | Margit Brokko grupp - poisid |
MBr | MMK | 2021-03-11T16:00:00+02:00 | 1h 16min | - | 10 | Abierto |
Ajedrez | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2021-03-08T13:00:00+02:00 | 2h 43min | - | 163 | Abierto |
Ajedrez | Margit Brokko grupp - poisid |
MBr | Tarvi-8 | 2021-03-02T16:00:00+02:00 | 1h 33min | - | 17 | Abierto |
Ajedrez | Margit Brokko grupp - üld |
MBr | Ertwibsh | 2021-02-06T11:00:00+02:00 | 1h 40min | - | 21 | Abierto |
Ajedrez | Margit Brokko grupp | MBr | Hendrik10 | 2021-01-28T16:00:00+02:00 | 1h 24min | - | 13 | Abierto |
Ajedrez | Margit Brokko grupp | MBr | MMK | 2021-01-27T16:00:00+02:00 | 1h 28min | - | 19 | Abierto |
Ajedrez | Margit Brokko grupp | MBr | Taavipark | 2021-01-25T16:00:00+02:00 | 1h 23min | - | 19 | Abierto |
Ajedrez | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | UFOMEN | 2021-01-24T19:00:00+02:00 | 1h 30min | - | 20 | Abierto |
Ajedrez | Lõunauinaku asemel | Vint.ee | antsuonu | 2021-01-24T13:00:00+02:00 | 37min | - | 6 | Abierto |
Ajedrez | Margit Brokko grupp | MBr | MMK | 2021-01-21T16:00:00+02:00 | 1h 36min | - | 19 | Abierto |
Ajedrez | Margit Brokko grupp | MBr | Hendrik10 | 2021-01-20T16:00:00+02:00 | 1h 21min | - | 20 | Abierto |
Ajedrez | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2021-01-18T13:00:00+02:00 | 2h 39min | - | 187 | Abierto |
Ajedrez | Margit Brokko grupp | MBr | danielefraim | 2021-01-16T11:00:00+02:00 | 1h 14min | - | 12 | Abierto |
Ajedrez | Margit Brokko grupp | MBr | TauSebastian | 2021-01-14T16:00:00+02:00 | 1h 31min | - | 24 | Abierto |
Ajedrez | Margit Brokko grupp | MBr | danielefraim | 2021-01-11T16:00:00+02:00 | 1h 27min | - | 27 | Abierto |
Ajedrez | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | UFOMEN | 2021-01-07T19:00:00+02:00 | 1h 38min | - | 21 | Abierto |
Ajedrez | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | UFOMEN | 2021-01-03T19:00:00+02:00 | 1h 38min | - | 22 | Abierto |
Ajedrez | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | antsuonu | 2021-01-01T19:00:00+02:00 | 1h 28min | - | 16 | Abierto |
Ajedrez | Margit Brokko grupp | MBr | MMK | 2020-12-28T11:00:00+02:00 | 1h 34min | - | 19 | Abierto |
Ajedrez | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | kraska | 2020-12-23T19:00:00+02:00 | 1h 17min | - | 12 | Abierto |
Ajedrez | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | aivaras | 2020-12-22T19:00:00+02:00 | 1h 17min | - | 12 | Abierto |
Ajedrez | Margit Brokko grupp | MBr | Hendrik10 | 2020-12-21T16:00:00+02:00 | 1h 2min | - | 24 | Abierto |
Ajedrez | Avang SK koolivaheaeg |
AvangSK | antsuonu | 2020-12-21T14:00:00+02:00 | 57min | - | 11 | Abierto |
Ajedrez | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | UFOMEN | 2020-12-20T19:00:00+02:00 | 1h 25min | - | 13 | Abierto |
Ajedrez | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | aivaras | 2020-12-19T19:00:00+02:00 | 1h 19min | - | 9 | Abierto |
Ajedrez | Margit Brokko grupp, 17.12.20 |
MBr | MMK | 2020-12-17T16:00:00+02:00 | 1h 29min | - | 19 | Abierto |
Ajedrez | Tallinna koolide individuaalsed ja võistkondlikud meistrivõistlused males |
HendrikOlde | Margareth | 2020-12-15T13:00:00+02:00 | 4h 0min | - | 98 | Abierto |
Ajedrez | Margit Brokko grupp, 14. detsember |
MBr | Henrirk | 2020-12-14T16:00:00+02:00 | 1h 29min | - | 30 | Abierto |
Ajedrez | Margit Brokko grupp, 12. detsember |
MBr | Henrirk | 2020-12-12T11:00:00+02:00 | 1h 15min | - | 9 | Abierto |
Ajedrez | Male turniirisari 2020 |
Vint.ee | nordic | 2020-11-23T20:00:00+02:00 | 1h 39min | - | 38 | Abierto |
Ajedrez | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | HansGK | 2020-11-23T13:00:00+02:00 | 2h 47min | - | 174 | Abierto |
Ajedrez | Tallinna Reaalkooli ja Tallinna Kesklinna Põhikooli II klassid |
MBr | robsu | 2020-06-04T10:00:00+03:00 | 1h 41min | - | 81 | Abierto |
Ajedrez | MB maleringid | MBr | Reintam | 2020-05-28T13:00:00+03:00 | 1h 37min | - | 22 | Abierto |
Ajedrez | Lõunauinaku asemel | Vint.ee | MarekMannu | 2020-05-03T13:00:00+03:00 | 18min | - | 4 | Abierto |
Ajedrez | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | sauga | 2020-04-26T19:00:00+03:00 | 1h 8min | - | 10 | Abierto |
Ajedrez | 5 + 0 x 7 | Vint.ee | kraska | 2020-04-22T22:01:00+03:00 | 1h 5min | - | 9 | Abierto |
Ajedrez | 5 + 0 x 7 | Vint.ee | sauga | 2020-04-21T22:01:00+03:00 | 1h 7min | - | 11 | Abierto |
Ajedrez | AVANG SK KOOLIVAHEAEG |
AvangSK | MALTILKAB | 2020-04-21T15:00:00+03:00 | 2h 25min | - | 25 | Abierto |
Ajedrez | 5 + 0 x 7 | Vint.ee | sauga | 2020-04-19T22:01:00+03:00 | 46min | - | 6 | Abierto |
Ajedrez | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | antsuonu | 2020-04-18T19:00:00+03:00 | 49min | - | 8 | Abierto |
Ajedrez | 7 vooru kell 7 | Vint.ee | antsuonu | 2020-04-16T19:00:00+03:00 | 1h 25min | - | 10 | Abierto |
Ajedrez | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | HansGK | 2020-03-16T13:00:00+02:00 | 2h 48min | - | 183 | Abierto |