Maailma noorte karikas rendžus ja gomokus (onlainis)

Tüüp: Gomoku
Ürituse sisestas: ants
Korraldaja
Huvikeskus Kullo, Eesti Rendžuliit, Laagri Kool, vint.ee, RIF
Aeg
2024-07-12T13:00:00+03:00 - 2024-07-19T16:30:00+03:00
Kirjeldus
Eesti koondise põhiline kogunemiskoht on Laagri Kool (Veskitammi 22)

Mängukoht on  vint.ee
Võistluste parema õhkkonna loomiseks  kasutame Zoomi.

Orienteeruv programm:
12.07. Võistluste avamine kell 13:00 (Opening Ceremony)
13.-15.07. - Rendžuturniirid (9 rounds - vooru)
 

13. 07. 
9:00 - kõik grupid (all groups)  1. voor
10:30 - kõik grupid  2. voor
12:00 - kõik grupid  3. voor


14.07.

9:00 - kõik grupid (all groups)  4. voor
10:30 - kõik grupid  5. voor
12:00 - kõik grupid  6. voor

15.07

9:00 - kõik grupid (all groups)  7. voor
10:30 - kõik grupid  8. voor
12:00 - kõik grupid  9. voor





16.-18.07. - Gomokuturniirid (9 rounds - vooru)


16. 07. (NB! 1. päeva ajakava võib pisut muutuda)
9:00 - kõik grupid (all groups)  1. voor
10:30 - kõik grupid  2. voor
12:00 - kõik grupid  3. voor

 17.07.

9:00 -  kõik grupid (all groups) 4. voor
10:30 - kõik grupid  5. voor
12:00 - kõik grupid  6. voor

 18.07.

9:00 - kõik grupid  7. voor
10:30 - kõik grupid  8. voor
12:00 - kõik grupid  9. voor

Võistluste lõpetamine (Closing ceremony) - 18.07. kell 15:00
 

Gr. A: There will play Juniors, who were born during 1999 and later.
Gr. B: There will play Boys, who were born 2004 and later
Gr. C: There will play Boys, who were born 2009 and later
Gr. D: There will play Boys, who were born 2013 and later

Gr. E: There will play Boys, who were born 2015 and later
Gr. F: There will play Ladies, who were born 1999 and later
Gr. G: There will play Girls, who were born 2004 and later
Gr. H: There will play Girls, who were born 2009 and later
Gr. I: There will play Girls, who were born 2013 and later

Gr. J: There will play Girls, who were born 2015 and later

Eesti koondise kandidaadid võistluseks (NB! Nimekiri pole lõplik!)
Gr. A (): men, born. 1999 and later: Karl-Mattias Moor


Gr. B (): boys, b. 2004 and later: Kaur Kaljola, Kristjan Lääne, Rauno Lääne, 

Gr. C (): boys, b. 2009 and later : ,  Andreas-Gert Kütt, Sergo Saard,  Sören Kask, Taavi Tammaru, Karl Johann, Dmitri Kuzmin

Gr. D (): boys, b. 2013 and later:   Mathias Sarv

Gr. E():  boys, b. 2015 and later: 

Gr. F Ladies b. 1999-2003: ?
Gr. G (): Ladiers b. 2004 and later: Ida-Liisa Välli

Gr. H (): Girls, b. 2009 and later 


Gr. I (): girls, b. 2013 and later
Gr. J : girls, b. 2015 and later





Gomoku:
Eesti koondise kandidaadid võistluseks
Gr. A (): men, born. 1999 and later:?


Gr. B (): boys, b. 2004 and later: Kaur Kaljola, Kristjan Lääne, Rauno Lääne, 

Gr. C (): boys, b. 2009 and later : ,  Andreas-Gert Kütt, Sergo Saard, Sören Kask,   Artur Erik Pärnamaa, Tõnis V, Madis, Dmitri Kuzmin, Jesper Kond

Gr. D (): boys, b. 2013 and later:   Mathias Sarv, Mihkel Veer, Tanno Meritee, Tristan Krabi

Gr. E():  boys, b. 2015 and later: Markus Kakk

Gr. F Ladies b. 1999-2003: ?
Gr. G (): Ladiers b. 2004 and later: Ida-Liisa Välli

Gr. H (): Girls, b. 2009 and later 
Iris?

Gr. I (): girls, b. 2013 and later:  Vivian
Gr. J : girls, b. 2015 and later Elo










Eesti koondisele:
 Eesti koondise peamine kogunemiskoht on Laagri Kool (Veskitammi 22, Laagri)
 Turniirimaks  on 28 eurot kummagi turniiri eest (mis muuhulgas sisaldab kerget toitlustamist) või kahe turniiri eest koos makstes 50 eurot (maksta saab nii sulas, kui Eesti Rendžuliidu kontole - EE162200221024139765) Laagri Kooli võistlejaile on erihind 50%. Nendele Eesti võistlejaile, kes ei saa Laagri Kooli tulla, on samuti turniirimaks 50%.
 Võistluste staap: Ando,  Ants, Villem, Martin, Kristofer
Ajakontroll on 30 min partiile +5 sek. käigule
Asukoht
Veskitammi 22, Laagri Kool
Registreerimise info
asoosyrv@hotmail.com

Osavõtjate arv : 12

KasutajanimiRegistreerimise aegKommentaar
Tung12351 2024-06-12T11:53:52+03:00
uida121 2024-06-16T22:07:20+03:00
kaurkal 2024-06-22T11:09:57+03:00
XuanYU 2024-06-24T19:30:08+03:00
alpalikirkan 2024-06-27T23:14:49+03:00
mygulas 2024-06-29T18:26:15+03:00
mihkel_v 2024-07-02T10:51:34+03:00
hanyirui 2024-07-12T05:22:30+03:00
Gaoyuxuan 2024-07-12T12:39:42+03:00
Zengziyang 2024-07-13T05:50:37+03:00
jesperk 2024-07-14T17:34:11+03:00 Gomoku
Sunekas 2024-07-15T21:36:20+03:00